نظر: بیایید سعی کنید به پلیس راه ما از همه گیر

محتوای مقاله در ادامه

کانادا و آزادی های مدنی در انجمن گزارش پلیس COVID مربوط به سیاست اشاره کرد که کبک آگهی های همه استانها توسط یک حاشیه گسترده ای — از 13 میلیون دلار در COVID مربوط به مجازات داده شود و در کشور کانادا, Quebec حساب 77 درصد است. این 1500 دلار جریمه در کبک نیز بالاترین از هر استان در تقریبا دو برابر است که از انتاریو است. که یک جمع بسیار زیادی برای بسیاری از مردم چیزی است که تنها مرکب در یک زمان از افزایش ناامنی مالی.

بیشتر رغم کبک امتناع جمع آوری مبتنی بر نژاد COVID-19 اطلاعات CCLA هشدار می دهد که قوی وجود دارد که نشانه های اجتماعی فاصله جریمه شده اند “داشتن مخربی بر جوامع خاص از جمله سیاه بومی و دیگر racialized گروه کسانی که با متزلزل مسکن مهاجران اخیر, جوانان, اعضای LGBTQ2S جامعه و برخی اقلیت های مذهبی.” نرم افزار نابرابر از قانون است و فقط یک نمونه از موذی و سیستماتیک تبعیض در پلیس. اضافه کردن به که کج میزان عفونت در این جوامع به عنوان یک نتیجه از اشتغال و عوامل اقتصادی-اجتماعی و ما شروع به دیدن که افزایش policing در واقع ممکن است تضعیف پاسخ ما به این بحران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>