ضد معترضان پاره کردن محاصره در طول CN خط راه آهن در غرب ادمونتون در چهار شنبه, فوریه. 19, 2020. دیوید بلوم / Postmedia

آناتومی یک محاصره در آلبرتا: راه آهن محاصره در صبح آغاز می شود. وزیر دادگستری می گوید او نمی خواهد قرار داده تا با هر تلخه. برتر طول می کشد سوال در مورد محاصره غزه در یک کنفرانس مطبوعاتی. او از خود وزیر دادگستری گفتن عمومی CN راه آهن است که به دنبال دستور و او انتظار دارد ادمونتون پلیس برای انجام شغل خود و اجرای آن است. دستور داده شود. مقالات خدمت کرده است. یک پاسی از مفید آلبرتا مشغول به کار بچه ها نشان می دهد تا با یک کامیون وانت برای کمک به “پاکسازی باقی مانده از این آهنگ است.” رسانه ها شروع به ارسال عکس از روی آهنگ پاک. و فقط می خواهم که آن را بیش از قبل از بعد از ظهر رفت و آمد است.

پس از آن رسانه های اجتماعی خشم آغاز می شود.

محافظه کار به رهبری حزب نامزد پیتر مککی صدای در توییتر دقیقا چه بسیاری از مردم فکر میکنند: “خوشحالم که یک زن و شوهر بهره با یک وانت می توانید بیشتر برای اقتصاد ما در یک بعد از ظهر از جاستین ترودو می تواند انجام دهد در چهار سال است.”

که جیر جیر نمی کسب نفع تورنتو نویس اندرو کوین که وزن در: “آیا یک نامزد پیشرو برای محافظه کارانه رهبر فقط تایید vigilantism به عنوان پاسخ به راه آهن موانع?” بسیار پر جنب و جوش تفسیر و محکومیت تحقیق و بحث.

بموقع chastened, MacKay, حذف صدای جیر جیر.

محافظه کار ترانس تویتر تیفانی (یکی از مورد علاقه من عبارتند @tiffanyrg9) توییتهایی: “مککی اصلی صدای جیر جیر مورد علاقه من بود چیزی که من دیده ام از او را در مسابقه رهبری. واقعا تحت تاثیر قرار با او حذف آن پس از کمی از رسانه های مروارید محکم. ما نیاز به یک رهبر است که می تواند چوب به اسلحه های خود را بر روی این مسائل است.”

او راست. من فکر می کنم اکثر مردم تماشای ویدئوها از آن آلبرتا مردان با بیش از یک کمی غرور در چگونه به سرعت و مسالمت آمیز آن همه رفت.

من ترجیح داده اند برای دیدن مککی دنبال با یک صدای جیر جیر است که دو برابر پایین و گفت: چیزی شبیه به “متوسط کانادایی ها به اندازه کافی بود. ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر از این نوع شهروند اقدام مگر اینکه نخست وزیر جاستین ترودو شروع به بازگشت RCMP به انجام کار خود را و پاک کردن این محاصره غیر قانونی.”

به جای مککی به خشم سیاسی گرانبها ترقی خواهان و ساخته شده خود را نگاه مانند یک wimp به قانون و نظم محافظه کاران است.

کنی در ضمن زمین کامل. او در برخورد با blockaders به عنوان یک قانون اجرای موضوع نه به عنوان یک محک برای بومی آشتی.

او به درستی اشاره کرد که ساحلی GasLink خط لوله پشتیبانی شده توسط تمام 20 انتخاب گروههای موسیقی در طول مسیر بیشتر ارثی ستاد و 85 درصد از ساکنان جامعه.

بیکاری و فقر و ناامیدی و وابستگی در نقل و انتقالات هستند امروزی معضل جوامع بومی. وجود دارد 1 میلیارد دلار ارزش قرارداد و جامعه مزایای موافقتنامه با سازمان ملل در این پروژه است. برای بخش خصوصی را به کار و پول و امید را به خانواده ها و جوانان در این منطقه است چه آشتی همه چیز در مورد.

هر کسی مقایسه این به زود سفید حل و فصل decimating بومی جمعیت آن را دقیقا رو به عقب.

کسانی که در حال دفاع است که این خط لوله مسدود هستند امروزی جامعه-از بین بردن استعمارگران است. اگر انقراض شورش و دیگر فعالان کشورهای عضو اکو فرصت طلبانه تلاش برای کشتن این پروژه دریافت راه خود را برای اولین بار سازمان ملل و جوامع را به دنبال در آینده فقر در حالی که انقراض شورش را در حرکت به بعدی خود را در مبارزات انتخاباتی از شوی خود را به پیاده رو و یا هر یک از دیگر.

من که درک کنی و محافظه کار رهبر اندرو Scheer در حال حاضر به صورت سیاسی گرما از Twitterati برای فراخوانی آن را و گفت ،

به ادمونتون خدمات پلیس نیز باید تقدیر را برای, چگونه آن را مدیریت این رویارویی بیش از حد. معترضان به شدت می خواهید تصاویری از افسران پلیس از بین بردن blockaders به طوری که آنها می تواند مقاومت در برابر بازداشت و ارسال ویروسی ویدئوها از قرار خشونت پلیس.

گروه های دیگر مانند کانادا افتخار صریحا خجالت RCMP در هفته گذشته با یک ویروسی ویدیو نشان می دهد یک افسر دستگیری کسی انجام دقیقا همان چیزی است این Alberta مردان در وانت کامیون انجام شد: “پاکسازی آوار” از یک محاصره غیر قانونی در بزرگراه.

من نمی دانم اگر آن را یک استراتژی عمدی از EPS به عقب ایستاده و در حالی که نظارت بر شهروندان انجام این کار, اما آن را درخشان بود. این blockaders شگفت زده به نظر می رسید که پلیس نمی خواهید برای کمک به آنها وجود دارد و هیچ شرم آور پلیس ویدئوها.

به جای اصلی تصویر است که می ماند با من است, تصویر از مسیر پاک در عرض چند ساعت از دادگاه به رفتن به آینده. این چیزی است که حاکمیت قانون به نظر می رسد. توجه داشته باشید در کانادا است.

دانیل اسمیت یک مجری رادیویی در 770 CHQR در کلگری. او را می توان در رسید danielle@770chqr.com.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im