Deb Tomlinson, ارشد اجرایی, ارتباط, از, آلبرتا است, تجاوز جنسی, خدمات, می گوید: گرتا برچسب حادثه اگر چه وحشتناک است که یک فرصت خوب به خاطر صحبت کردن در مورد جلوگیری از تجاوز جنسی. گرگ Southam / Postmedia

در حالی که من صمیمانه قدردانی از عذرخواهی از X-سایت خدمات انرژی برای ایجاد و توزیع پوستر با تصویر گرتا Thunberg بودن تجاوز جنسی, ما باید این را اجازه نمی دهد به پایان این گفتگو.

ما نیاز به ادامه به نمایش بازماندگان فرزندان ما و دیگر کانادایی که این نوع رفتار قابل قبول نیست و نه آن را قابل تحمل در آلبرتا.

زمانی که من برای اولین بار دیدم این تصویر در رسانه های اجتماعی من بسیار غم انگیز است. من عصبانی و دلسرد. من احساس شرمندگی و خجالت به یک آلبرتایی.

من صرف بخشی بهتر از گذشته از: 20-به علاوه سال کار در حمایت از بازماندگان تجاوز جنسی. من می دانم که این اثر است که تجربه تجاوز جنسی در بدن یک فرد در ذهن و روح و روان — و این خنده دار نیست. این یک مسئله جدی است که بر همه ما: یکی دو بهره را تجربه کرده اند برخی از نوع تجاوز جنسی در طول عمر خود. (شيوع تجاوز جنسی و سوء استفاده جنسی از کودکان در آلبرتا 2020)

حتی اگر تجاوز جنسی تاثیر می گذارد بنابراین بسیاری از ما بازماندگان هنوز هم احساس تنهایی و جدا شده است. تصاویری که نور از تجاوز جنسی مانند این یکی بیشتر از این انزوا. بازماندگان می ترسند به رسیدن برای حمایت از آنها می ترسند که آنها چه تجربه را به حداقل رسانده و آنها می ترسند که آنها نمی خواهد باور. به طوری که آنها خاموش ماندن; آنها نمی تواند کمک به آنها نیاز به بهبود یافتن از اثرات این جرم و جنایت و آنها نمی به دنبال عدالت است.

و آن را نه تنها بازماندگان هستند که صدمه دیده توسط تصاویر مانند این. برای بیش از 40 سال گذشته تجاوز جنسی مراکز در آلبرتا شاهد اثرات اسطوره ها و کلیشه ها در مورد تجاوز جنسی بر سلامت و ایمنی تجاوز جنسی به بازماندگان و همچنین در سلامت و ایمنی آلبرتا جوامع است. جرم و جنایت خشونت جنسی ارائه یک خطر عمده برای امنیت عمومی. تنها پنج درصد از تجاوز جنسی بازماندگان در کانادا گزارش این حادثه به پلیس. این به این معنی است که 95 درصد از تجاوز جنسی مجرم نیست پاسخگوی جنایات آنها متعهد است.

اثرات بهداشتی از تجاوز جنسی بر بازماندگان و خانواده های آنها متعدد هستند و عبارتند از: اعتیاد, سلامت روان, کاهش و خودکشی. هزینه های اقتصادی این جنایات هستند و تخمین زده می شود در میلیاردها.

طی چند روز گذشته اما روح من شده رو توسط پرشور اعتراض از بسیاری از بهره از جمله رهبران سیاسی در بالاترین سطوح به شدت محکوم کردن این پست و همه چیز از آن می ایستد. و من خیلی تشویق شدم وقتی شنیدم صبح روز دوشنبه که X-سایت انرژی گرفته شده مسئولیت برای ایجاد تصویر اذعان کرد که این اشتباه بود و عذرخواهی کرد. که کار درست را انجام دهید.

اما متوقف نمی شود در حال حاضر Alberta! بازماندگان نیاز به شنیدن صدای خود را. فرزندان ما و جوانان ما نیاز به شنیدن صدای خود را. این که آیا آن را در رسانه های اجتماعی و یا در میز شام یا دبیرستان خود را در کلاس درس شما نیاز به نگه داشتن صحبت کردن در مورد این که چرا این تصویر و رفتار مانند آن اشتباه است. بحث در مورد چگونه مضر آن است — استفاده از حقایق — اگر شما نیاز به پژوهش های مبتنی بر شواهد برای تقویت استدلال خود را, رفتن به www.aasas.ca.

ما نیاز به تغییر نگرش و باورهای اجازه داده است که هر کسی به فکر می کنم حتی برای یک لحظه است که تولید و انتشار این اثر خوب بود. با هم ما می توانیم تغییر فرهنگ ما دور از به حداقل رساندن جرم تجاوز جنسی به دور از شوخی در مورد تجاوز جنسی — نسبت به مصرف آن بسیار جدی است.

آیا شما می دانید که دو نفر از هر سه بهره شخصا می دانم که بازمانده تجاوز جنسی?

آیا شما می دانید که یک نفر از هر دو بهره شخصا پشتیبانی یک بازمانده از تجاوز جنسی?

این است که ما Alberta. آن را خود. نشان می دهد تا برای کسانی که شما در مورد مراقبت. استفاده از صدای خود را. بود با صدای بلند و افتخار. شکستن سکوت.

Deb تاملینسون توسط مدیر عامل انجمن آلبرتا تجاوز جنسی خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de