نظر: لبنی امکان رنسانس

محتوای مقاله در ادامه

به عنوان ما در پایان مرحله اول از ما بلند کند, ماه مارس نسبت به حالت عادی ما می توانید ببینید که همه چیز به طور چشمگیری تغییر کرده.ما غذا واژگان کاملا تغییر کرده است در یک ماده از چند هفته. گفتگو در مورد گیاه محصولات مبتنی بر گیاه خواری حیوانات رفاه و پایداری باید به سرعت جایگزین شده است بحث و گفتگو در مورد زنجیره تامین قفسه های خالی و آرد و مخمر و تخم مرغ است.

ترس قدرتمند — ضریب اطمینان یکی از قدرتمند ترین احساسات یک انسان می تواند تجربه. همانطور که ما محدود به خانه ما, ما همه مجبور به بازگشت به اصول.

ما می تواند استدلال می کنند که کانادایی ها پخته شده هرگز تا این حد پس از پایان جنگ جهانی دوم است. ما ارتباط با ما, آشپزخانه, درست, قلب, خانه, قوی تر شده. در واقع با توجه به بررسی های اخیر از AMC گروه 42 درصد از مردم در نظرسنجی برنامه به خانه پخته شده وعده های غذایی پس از ویروس ها عبور می کند. آن را به احتمال زیاد نخواهد بود 42 درصد است اما آن را قطعا خواهد بود بیش از 10 درصد است. ما موجودات عادت و با توجه به چه مدت این مستند احتمالا آخرین COVID-19 میراث خواهد بود در مورد چگونه آن را برای همیشه لطفا برای تغییر راه ما مربوط به مواد غذایی است. به عبارت دیگر برخی از ما عادات جدید باقی خواهد ماند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de