Bukola سلامی دانشیار در دانشگاه آلبرتا صحبت می کند در مورد تجربه او به عنوان یک مهاجر به کانادا در راه اندازی 2016 علائم حیاتی گزارش ادمونتون در استنلی میلنر کتابخانه در Oct. 4, 2016. Postmedia

ماه تاریخ سیاه تقریبا به پایان رسید اما این مهم نشانگر فرصتی است که نه تنها منعکس کننده تاریخ ما اما به سهام چگونه است که تاریخ هنوز زنده است در جوامع ما.

از سلامت روان به عملکرد مدرسه, مردم سیاه و سفید در کانادا تعدادی از مجتمع در حال انجام چالش هایی که تضعیف ما رفاه و بالقوه است. اما ما 2017 کانادا تحقیقات نشان می دهد که وجود واقعی گلوله سحر و جادو راه حل برای بهبود سلامت روانی و رفاه برای مهاجران در کانادا به خصوص سیاه مهاجران: پرورش تعلق و پرداختن به نابرابری درآمد.

در حالی که ما اغلب بحث در مورد پرورش, متعلق, بستن, سیاه, شکاف درآمد است که به ظاهر از روی میز. این بدان معنی است که ما در حال از دست رفته یک بخش حیاتی از بحث است.

داده ها در شکاف درآمد است stark: در کانادا در زمینه 23.9 درصد از مردم در زیر کم درآمد قطع. اقلیت های موجود در کانادا کسب درآمد $47,487 به طور متوسط در حالی که متوسط درآمد برای مردم است $35,310; و سیاه بیکاری نشسته در 12.5 درصد نسبت به 7.7 درصد برای دیگر اقلیت های موجود.

درآمد مورد پول اما در ریشه های آن موانع — هر دو موانع به درآمد بالاتر که مردم سیاه و سفید چهره و موانع جدید کم درآمد ایجاد می کند.

برای بسیاری از اعضای جامعه ما مهاجران که مردم سیاه و سفید است و مهارت و اعتبار اغلب نادیده گرفته می شوند و می توان آن را سال به رسمیت شناختن تجربه و تخصص از کانادایی های جدید. که سال ها از درآمد از دست رفته برای مهاجران و سال های از دست رفته استعدادهای درخشان برای کشور ما است.

نژادپرستی خود را نیز مانعی برای برابری درآمد. به عنوان مثال وجود دارد کانادایی مطالعات نشان می دهد که به اصطلاح “قومی” نام (از جمله کسانی که مشترک به مردم سیاه و سفید) دریافت کمتر مورد توجه قرار resumés از اروپا نام.

از کاهش سلامت به زمان کمتری را با فرزندان به عنوان پدر و مادر نیاز به کار ساعت دیگر به پایان می رسد دیدار, سیاه شکاف درآمدی انتشار اولین دومینو در یک مارپیچ رو به پایین از نتایج منفی برای خانواده ها است. ویرانی از این چرخه است به خصوص مشهود در نسل دوم کودکان مهاجر که اغلب تجربه بدتر سلامت روانی خود را از پدر و مادر مهاجر.

به وضوح وجود دارد کار انجام می شود. و هر کس نیاز دارد به بازی در پرداختن به شکاف درآمد برای کانادایی ها.

اول ما نیاز جدید و سیاست های بهتر. این خدمات عبارتند از, برای شروع, سیاست های مربوط به ارزیابی و شناخت از اعتبار. ما نیاز به سیاست هایی که آدرس نژادپرستی سیستماتیک در روند استخدام. ما همچنین نیاز مردم در تصمیم گیری جداول و در تمام سطوح از سازمان ها و موسسات.

در اشتغال سمت ما نیاز کارفرمایان که نه تنها آگاه از تعصبات اما چه کسی را فعال مبتنی بر شواهد اقدامات برای رسیدگی به این تعصبات خود را در استخدام و تبلیغات تصمیم گیری.

و به صورت سیاه و سفید در جامعه ما نیاز به ساخت خود ما قدرت با تقویت اتحاد استراتژیک با گروه های دیگر که به طور سنتی به حاشیه رانده شده و محروم. برای مثال ما نیاز به نگاه به کار و متقابلا حمایت از جوامع بومی که با آن مواجه شده اند خود را سیستمیک موانع به سلامت و تندرستی است.

در نهایت ما نیاز به تماس با قدرت خود ما را سیاه و تنوع رسیدن به و حمایت از مهاجران جدید مذهبی اقلیت ها اقلیت های زبانی و جنسی و جنسیتی اقلیت در درون خود ما و جوامع مختلف.

البته این کار آسان نیست.

به این معنی پرسیدن سوال سخت از سیستم های ما دولت های ما کارفرمایان و حتی خودمان.

اما اگر ما جدی در مورد بهبود نتایج به صورت سیاه و سفید در جامعه ما نمی تواند چشم پوشی از شکاف درآمد.

و این فقط در مورد سیاه و سفید جامعه است. پرداختن به سیاه شکاف درآمد به معنی تمام کانادایی ها بهره مندی از نقاط قوت و مهارت و درخشش و برتری از کانادایی ها. جامعه سیاه و سفید است چیزهای زیادی برای ارائه.

با مقابله سیاه شکاف درآمد ما در جامعه شکوفا خواهد شد. نقاط قوت ما را رشد و رونق. فرزندان ما را سالم و جوامع ما قوی تر است.

که خوب است برای مردم سیاه و سفید و آن را خوب است برای همه کانادایی ها.

Bukola سالامی یک دانشیار در دانشکده پرستاری در دانشگاه آلبرتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de