برنادت Majdell, HomeSpace جامعه مدیر عامل شرکت صحبت می کند در افتتاح کلیتون امن برای کلگری بی خانمان در دوشنبه 8 اوت 2019. در کلیتون را فراهم می کند امن و مقرون به صرفه مسکن برای حدود 30 واحد و بزرگسالان در محله Bowness. آذین غفاری/Postmedia کلگری آذین غفاری / Postmedia کلگری

هنگامی که یک ضربه محکم و ناگهانی سرد ضربه کلگری ماه گذشته بیشتر از ما زحمت و اذیت و خوب سرد اما ما است.

ما همراه تا قبل از گرفتن سگ برای یک (بسیار کوتاه) راه رفتن. ما حوصلگی برنامه به طوری که بچه ها می شود کاهش یافته است در مدرسه و نیست باید صبر کنید در -30 C درجه حرارت برای یک اتوبوس. ما تبدیل گرما در خانه های ما و خوردند دلچسب خورش را گرم نگه دارید.

این هفته deep freeze بود خیلی بیشتر از فقط یک ناراحتی برای هزاران نفر از Calgarians در حال حاضر تجربه بی خانمانی. به عنوان مدیر عامل شرکت HomeSpace جامعه من با این کار آسیب پذیر Calgarians در روز و روز را. در حالی که بسیاری از ما صرف deep freeze بررسی ما برنامه های آب و هوا برای دیدن هنگامی که آب و هوای گرم از آمدن آسیب پذیر Calgarians نگران مرگ ناشی از قرار گرفتن در معرض در خیابان های ما.

در حالی که من را تشویق به دیدن صدها نفر از مردم اهدا گرم و پالتو و چکمه و tuques در طول ضربه محکم و ناگهانی سرد در پاسخ به درخواست از کلگری پناهگاه بی خانمان واقعیت این است که هیچ مقدار از لباس های زمستانی را پرداختن به ریشه موضوع — هزاران نفر از Calgarians به شدت نیاز به خانه.

وجود دارد حدود 3000 Calgarians بدون سقف بیش از سر خود را. آنها متفاوت از شما یا من — آنها مادران و پدران, برادران و خواهر و خاله و عمه. هزاران نفر از Calgarians یکی paycheque دور از بی خانمانی. شهر ما کوتاه است عظیم 15,000 خانه های مقرون به صرفه. و مطالعات نشان داده اند زمان و زمان دوباره که مسکن مردم در واقع هزینه های کمتر از بی خانمانی. وقتی مردم قرار دارد و ما به طور متوسط 41 درصد کاهش در استفاده از سیستم های ما دلار مالیات پرداخت مانند اتاق های اورژانس و یا سیستم قضایی.

مسکن مقرون به صرفه است که نه تنها چیزی که حق انجام آن را حس می کند اقتصادی — به لحن یک پس انداز $34,000 هر فرد قرار دارد و سالانه.

در HomeSpace ما ساخت امن و مناسب و مقرون به صرفه مسکن برای آسیب پذیر ترین Calgarians از جمله خانواده ها با فرزندان. ما یک سازمان غیر انتفاعی مسکن مقرون به صرفه توسعه دهنده مالک و مدیر املاک و منحصر به فرد ما مدل معناست که ما قادر به ساخت مقرون به صرفه واحد به سرعت و کارآمد. بیش از 700 نفر از جمله حدود 100 کودک زنده در 27 ساختمان های واقع در محلات در سراسر شهرستان ما است.

در این ماه ما شکستن زمین ما 11th توسعه های جدید در کمتر از پنج سال. واقع فقط در خارج 17th خیابان در Beltline سه خالی و ویران خواص قبلا اشغال شده این سایت. آنها را جایگزین با HomeSpace ساختمان که باز خواهد شد در سال 2021 و ارائه 51 مقرون به صرفه واحد با پشتیبانی برای افراد و زوج است. ساخت و ساز ایجاد مشاغل و کسب و کارهای محلی را ببینید افزایش از کارگران در سال آینده و همچنین ساکنان آینده.

از جمله Beltline ما در حال حاضر چهار ساختمان در مراحل مختلف توسعه است. با افتتاح این توسط این زمان در سال آینده ما باید ایجاد خانه های جدید برای نزدیک به 200 Calgarians نیاز دارند.

Calgarians مثل مامان من تماس بگیرید لورا بود که زندگی در مرکز شهر پناهگاه بی خانمان با دو فرزند جوان است. لورا بود به سختی قادر به خواب در شب به خاطر او بود که دائما وحشت زده برای بهداشت و سلامت ایمنی و آینده فرزندان او. در حال حاضر خانواده ساکن در یک آپارتمان دو خوابه در یکی از خانواده ما ساختمان و داوطلبان با برنامه های اجتماعی در ساختمان — حتی بچه ها کمک کردن در اتاق اسباب بازی! آنها خیلی خوب انجام می دهند و قادر به زندگی می کنند یک زندگی شاد و سالم.

همه ما باید به فکر کردن در مورد افرادی مانند لورا و فرزندان او بعد زمان و درجه حرارت در کلگری شیرجه رفتن. شهر ما به شدت نیاز به بیش از 15000 جدید مسکن مقرون به صرفه واحد برای پاسخگویی به این نیاز. در حالی که اهدای لباس گرم ژست خوب است در پایان روز مردم دچار بی خانمانی نیاز به یک سقف بالای سر خود را. ما به عنوان یک جامعه نیاز به گام تا با هم کار کنند و اطمینان ما برای ساخت مسکن مقرون به صرفه تر.

 برنادت Majdell مدیر عامل HomeSpace جامعه غیر انتفاعی مسکن مقرون به صرفه توسعه دهنده مالک و مدیر اموال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im