بزرگراه 15 بازگشایی شد به ترافیک اطراف ساعت 1 صبح نزدیک به 12 ساعت پس از سقوط.

یک وانت نشسته است در بالای یک خودرو در صحنه از چند تصادف رانندگی در بزرگراه 15 غرب در Laprairie در چهار شنبه, فوریه. 19, 2020. John Mahoney / Montreal Gazette

کبک — استان وزیر حمل و نقل می گوید: “اقدام سریع” خواهد شد گرفته شده برای بهبود ایمنی در بزرگراه 15 که در آن ده ها تن از مردم مجروح شدند و در چند ماشین pileup چهارشنبه.

در حالی که او تکرار کشش از جاده در نظر گرفته شده است یک حادثه-منطقه مستعد حمل و نقل وزیر فرانسوا Bonnardel گفت که او شنیده صدای شهروندان محلی و شهرداران که گفت آن است که امن نیست.

“بله فراتر از آمار منطقه را بیشتر تصادفات نسبت به جاهای دیگر در کبک,” او گفت:. “اما من می دانم که این منطقه هست. آن است که یک منطقه است که می تواند مخاطره آمیز تحت برخی از شرایط آب و هوایی.”

این Sûreté du Québec روز پنجشنبه گفت که یکی از 29 نفر مجروح در چهارشنبه هیولا pileup باقی مانده در بیماری جدی در یک بیمارستان است. دو نفر کشته شدند در حادثه. کبک, دفتر پزشکی قانونی شناسایی مرده به عنوان چارلز Rivard, 54 و Pierre Boudreau, 69, هر دو از آنها ساکنان St-Jean-sur-Richelieu.

بزرگراه 15 بازگشایی شد به ترافیک اطراف ساعت 1 صبح نزدیک به 12 ساعت پس از سقوط.

در تمام حدود 200 خودرو درگیر شدند در این تصادف که به نظر می رسد باعث شده اند ناگهانی کولاک در بزرگراه 15 در La Prairie.

متر مربع تایید مرگ دو نفر حدود 8 p. m. دوشنبه. به نظر می رسد قربانیان شده بود گیر کرده در وسایل نقلیه خود را برای چند ساعت به عنوان آنها فقط از جیبش در 6 p. m. SQ Sgt. استفان ترمبلی گفت: آنها احاطه شده توسط باقی مانده و قتل عام از سقوط ساخته شده است که آن را دشوار است برای آنها را به extricated.

Bonnardel اشاره کرد حمل و نقل کبک کامیون از طریق این منطقه در 11:26 صبح و دوباره در 11:56 صبح جمعه. Whiteout آمار 25 دقیقه بعد.

Bonnardel گفت: او تیم خود را پنج شنبه شب چه می تواند انجام شود که از تابستان آینده به جاده ها امن تر است. که می تواند شامل علائم هشدار دهنده در مورد بادهای یا بیشتر پوشش گیاهی است.

“ما نیاز به احداث دیوار ؟ این چیزهایی که ما می تواند نگاه,” او گفت:. “ما به دنبال همه گزینه ها است.”

Bonnardel اشاره کرد شاهدان عینی می گویند برخی از رانندگان در سفر بودند خیلی سریع در این منطقه است.

“ما را به عمل به سرعت در تابستان آینده برای جلوگیری از این نوع حوادث,” او گفت:.

با فایل های از پرس Canadienne.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im