یک سوم از کسب و کار ترس COVID-19 می تواند منجر به بسته شدن دائمی در عرض یک ماه

“ما چگونه صرفه جویی شرکت ها بیشتر از ما از دست دادن ؟ چگونه شما انجام این کار این است که خود را برای پوشش هزینه های ثابت زمانی که آنها هیچ درآمد در آینده و آن را فوق العاده آسان برای دسترسی به این وجوه است.”

A survey by the Angus Reid Institute shows many Canadian households are worried about being able to afford basic needs due to the COVID-19 pandemic.
یک نظرسنجی که توسط آنگوس رید موسسه نشان می دهد کانادا بسیاری از خانواده ها نگران هستند که قادر به پرداخت هزینه نیازهای اساسی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

با توجه به آنگوس رید نظرسنجی که آرای بیش از 1600 نفر یک سوم کانادایی ها می گویند که آنها نگران خانواده خود را ممکن است از دست اجاره و یا پرداخت وام مسکن در این ماه و یا شروع به قرض گرفتن پول در صورتی که اتفاق افتاده است در حال حاضر.

حدود 37 درصد از کسانی که تجربه از دست دادن شغل خود را در خانواده می گویند که آنها در حال مجهز که مسئولیت رسیدگی به حتی 100 دلار در هزینه های اضافی در ماه آینده.

از کسانی که هنوز هم تقریبا نیمی می گویند این تنها یک ماده از زمان قبل از خود ساعت ها را کاهش دهد. نیمی از کسانی که برای اعمال استخدام بیمه می گویند از آن شده است یک روند دشوار و در عین حال از پرداخت می شود.

Brassard گفت: در حال اجرا یک کسب و کار در حال حاضر است “چنین roller-coaster” با توجه به سطح عدم قطعیت است.

“من حدود شش میلیون افکار از طریق سر من بعد از این,” او گفت:.

“من نمی دانم چه مدت به این خواهد داشت.”

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de