یک چیز مایکل بلومبرگ پول نمی توان خرید

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

پول خرید زیادی در این زندگی اما نه همه چیز. آن را نمی توان خرید شما عشق به عنوان بیتلز به ما یادآوری در سال 1964 سال مایکل بلومبرگ به دست آورده خود را در رشته مهندسی برق مدرک از دانشگاه جانز هاپکینز. یکی دیگر از کالا است که می تواند خریداری شده است زمان — “حداقل چیزی که ما باید از” در ارنست همینگوی به یاد ماندنی فرمول.

این ماه مهر آغاز کرده است در یک آزمایش اجتماعی برای دیدن اگر پول می توانید خرید یک حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری — و او در حال حاضر صرف بیش از 400 میلیون دلار از پول خود را که در تلاش است. اولین گرچه او چهره یک مانع است که به آن تعلق دارد در لیست از چیزهایی که با پول نمی توان خرید: برنده مناظره عملکرد.

اما این دقیقا همان چیزی است که چند تاجر و میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار نیاز امشب به عنوان او بر روی صحنه قدم با رقبای خود را در نوادا است. چگونه او انجام می دهد به خوبی می تواند در تعیین موفقیت یا شکست نامزدی خود را.

فقط در چند هفته کوتاه, عصر ایران قادر بوده است به تقویت جایگاه خود را در دموکراتیک اولیه زمینه با بی سابقه سیل از هزینه های barraging ایرویز با تبلیغات و استخدام کارکنان توسط کامیون در سه شنبه متحده است. اما او هنوز به دیدار رقبای خود را به صورت چهره به چهره و نه مجبور شده اند برای پاسخ به سوالات دشوار در مورد ثبت, سیاست های خود را و خود را peccadilloes. به جای او به شناور بالای نزاع با تکیه بر slickly تولید شده و با دقت گردد پیام در تلویزیون و رادیو و رسانه های اجتماعی. و در حالی که او قطعا باید به خوبی honed صحبت امتیاز برای بحث دموکراتیک رای دهندگان خواهد شد و در نهایت به دیدن 78 ساله نامزد در گوشت. Nevadans-و کنجکاو دموکرات ها در حال آماده شدن برای رای دادن در یک کشت از کشورهای دیگر در دو هفته آینده — را ارزیابی رفتار خود صداقت و توانایی تعامل با منتقدان و مخالفان خود را در زمان واقعی.

ریسک فوق العاده بالا. ما دیده ایم که چگونه یک بحث خوب عملکرد اولیه می تواند طاق بلند شات نامزدها از گمنامی نسبی به مشروع مشاجره و بالعکس. ریک پری است که هنوز هم برای به یاد “اوه” لحظه ای که از خط خارج شده خود را از نامزدی 2012. مارکو روبیو مسدود در چراغهای جلو هنگام فشرده توسط کریس کریستی در سال 2016. دو هفته پیش در مقابل ctq را boffo عملکرد در نیوهمپشایر پرتاب او به مکالمه ملی.

خواهد بلومبرگ بود امی یا مارکو-و یا جایی در میان? او وارد نوادا بحث با مشخصات بالا — حسن نیت ارائه میدهد و دوباره از هنگفتی او صرف شده تا کنون. او در مقام سوم در RCP میانگین ملی, نظر سنجی دوم در RCP شرط بندی شانس متوسط و رو به افزایش در برخی از سوپر شنبه دولت سنجی در مکان هایی مانند تگزاس و ویرجینیا است. به عبارت دیگر, عصر ایران خریداری کرده است انتظارات بالا او را حمل به امشب.

علاوه بر بلومبرگ خواهد بود کسی که دیگر بار بر روی صحنه از جمله به تازگی کشف نظرات خود را در مورد توقف-و-frisk سیاست و مستند اتهامات هولناک درمان زنان در شرکت خود را. احتمال دیگر اهداف عبارتند از: دیدگاه خود را در مورد اقلیت ها در محل کار و بد سخن گفتن در مورد کشاورزان است.

غیر معمول موزاییک بلومبرگ سیاست views معنی او به احتمال زیاد حمله از تمام زوایای امشب. به عنوان شهردار نیویورک او واقعی پسر پوستر برای “پرستار بچه” دولت است که نه تنها می خواستم برای خلاص شدن از اسلحه بلکه دونات فوق العاده بزرگ با نوشابه. او را در تغییرات آب و هوایی بلکه در مدارس. نتیجه این است که او نیز می تواند انتظار می رود به حمله از سمت راست توسط جو بایدن پیت Buttigieg و ctq و از سمت چپ توسط برنی ساندرز و الیزابت وارن هر دو آنها در حال حاضر پیشنهاد شده است که بلومبرگ با استفاده از میلیاردها خود را به تلاش برای خرید راه خود را به نامزدی.

پس خبر بد برای همشهری است بحث خواهد شد بیشتر در مورد او. که همچنین می تواند خبر خوبی است. اگر بلومبرگ می تواند با موفقیت دفاع از رکورد خود و دفع حملات رقبای خود او خواهد بود قادر به ادامه ساخت حرکت برای یک برنامه به طور بالقوه بزرگ شب سه شنبه. اگر نه حمایت خود را ممکن است تضعیف و هیچ مقدار از پول خواهد بود قادر به آوردن آن را به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im