در روز ولنتاین, عشق, درس هایی از یونانیان (& چرچیل)

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در روز ولنتاین افکار ما به نوبه خود به طور طبیعی به عشق. وجود دارد بسیاری از انواع به عنوان خاطره انگیز ترین تجاری در سوپر باول یکشنبه به ما یادآوری کرد. با عنوان “Agape” و ایجاد یک خیابان مدیسون آژانس تبلیغاتی به نام ناهنجاری (در واقع آن دفاتر در برادوی) تبلیغ صحبت می کند به ما بهتر از فرشتگان است.

“یونانیان باستان” در 60 ثانیه نقطه آغاز می شود “تا به حال چهار کلمه برای عشق.” به تکان دهنده موسیقی و همراه با تصاویری تجاری می رود و سپس از طریق آنها:

Philia, “محبت رشد می کند که از دوستی است.”

Storge “این نوع شما باید برای پدربزرگ و مادر بزرگ و یا یک برادر.”

اروس “این میل غیرقابل کنترل به می گویند” من شما را دوست دارم.'” در طول اروس صدای بیش از دو دوستداران رویکرد هر یک از دیگر در یک استخر شنا و در آغوش قبل از اینکه دوربین را کاهش دور به یک تخت تنها به نشان دادن این زن و شوهر ، این هر دو جذاب و سلیقه انجام می شود اما این نوع از عشق است نه آنچه که از این تبلیغات است.

“نوع چهارم عشق متفاوت است” intones راوی بازیگر تسا تامپسون. “این بیشتر قابل تحسین است. آن را به نام agape-عشق به عنوان یک عمل است. این شجاعت فداکاری قدرت است.”

آن را تند و تلخ زمین و من آن را دوست داشتم اما این لیست ناقص است. یونانیان بود و کلمات اضافی برای عشق و معانی است که بیشتر لایه لایه. فیلیا که ارسطو نوشت: در مورد بود و اغلب با مردانی که همرزمان. یکی دیگر از یونان باستان کلمه عشق ludusمنتقل مخ زن عشق غیر متعهد تنوع معمولا توسط افراد جوان است. کلمه ما استفاده می کنید امروز “له کردن”است.

یونانیان باستان تا به حال یک ششم کلمه عشق بیش از حد. آن philautia – عشق از خود. سپس به عنوان در حال حاضر آن را به یک مفهوم با یک نسخه سالم و ناسالم. این ویروس از نوع عشق به خود است خودشیفتگی یک اصطلاح است که می آید از یونان باستان است. خوش خیم, قالب philautia است آنچه ما تماس بگیرید اعتماد به نفس و آن را به یک جزء لازم از سلامت روان-و نشان دادن عشق به عنوان طول می کشد تا یک سطح لازم از خود-توجه به گسترش قلب خود را به دیگری. ارسطو آن را در این راه: “تمام احساسات دوستانه برای دیگران گسترش مرد احساس برای خود.”

اما چه اتفاقی می افتد زمانی که یک فرد بیش از حد به خود استفاده نمایند ؟ من puckish پاسخ این است که آنها سیاست وارد کنید. ما زمان اجرایی است که اغلب به نام عاشق. وجود دارد در تمام کتاب در مورد آن نوشته شده توسط برخی از متخصصان سلامت روانی دیگران توسط روزنامه نگاران — با شواهد در آینده رئیس جمهور کلمات خود.

این همان تشخیص بود وارد در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سلف — و در برخی از نامزدها در حال حاضر به دنبال شغل مرد و زن. و نه آن را یک جدید نگران باشید. سقراط فرض شده است که تا زمانی که در شهرستانها بودند و حکومت فیلسوفان به جای پادشاهان “شهرستانها را بدون استراحت از شر است.”

افلاطون سقراط’ معروف ترین شاگرد تشریح این ایده در یک کتاب با عنوان “جمهوری” ترسیم فضائل این “فیلسوف-پادشاه” که باید قرار داده مسئول است. آنها باید عاقلانه رهبران با عشق برای تمام عمر از یادگیری است. آنها باید راستگو و نمی توان ترسو. آنها باید نه lust پس از قدرت است. به عبارت دیگر میل به موقعیت و اقتدار خود را رد صلاحیت برای این کار است.

با وجود کتاب خود را با عنوان افلاطون ناراحت کننده با دموکراسی است. به اعتقاد او “ریشه های استبداد” یافت می شوند در درون خود حکومت در حساب توده ها بودن بیش از حد مستعد ابتلا به تبلیغات. با توجه به این سرنوشت که بر سر سقراط افلاطون آمد و با شک و تردید خود را صادقانه میگویم.

اما جایگزین چیست ؟ “هیچ کس نیست که از دموکراسی کامل است یا حکیم” وینستون چرچیل یک بار اشاره کرد. “در واقع گفته شده است که دموکراسی بدترین نوع حکومت جز برای همه کسانی که به اشکال دیگر است که سعی شده است از زمان به زمان.”

اما نه همه از چرچیل معاصران به ویژه کسانی که می دانستند که او در طول جنگ جهانی اول در نظر گرفته او را از هر نوع فیلسوف شاه. مارگوت Asquith, همسرم, از نخست وزیر بریتانیا در زمانی که انگلستان وارد جنگ بزرگ در نظر گرفته او را “خطرناک و دیوانه وار بنابراین فقیر در شخصیت و قضاوت خیلی گستاخ و کودکانه است.”

به طور عمده او فکر چرچیل نفس بیش از حد بزرگ بود — که او پر از philautia. “وینستون غرور است سپتیک,” او نوشت: در خاطرات خود حتی تیراندازی در رابطه اش با همسرش, Clementine: “او است که اختصاص داده شده به Clemmy اما fonder از خود است.”

به برخی از منتقدان از جمله معروف تیز و برنده آمریکایی منتقد ادبی دوروتی پارکر وجود دارد یک خانه شیشه ای موضوع در اینجا. بانوی Asquith خود غرور شد بر روی صفحه نمایش در نوشتن. در سال 1927 نیویورکر, مجله, نقد و بررسی, دوروتی پارکر قرار داده و آن را این راه: “امر بین مارگوت Asquith و مارگوت Asquith زندگی می کنند به عنوان یکی از زیباترین داستان عشق در تمام ادبیات.”

این یک ویرانگر خط به عنوان بسیاری از خانم پارکر witticisms. اما این روز ولنتاین است, بنابراین من نمی توانم ترک همه چیز وجود دارد.

وینستون چرچیل و Clementine ازدواج کرده بودند در سال 1908 و صرف مقدار زیادی از سال های اولیه خود را از هم جدا. به عنوان اولین پروردگار دریایی او به حق در زمان زیادی از سرزنش برای فاجعه رفتند. آن بود که خود را همسر ایده که او داوطلب خدمت در جبهه غربی ، نامه های خود را از آن زمان فاش کردن داستان عشق به عنوان به خوبی به عنوان یک سیاسی مشارکت: هر دو اروس و فیلیا. یک نامه از فرانسه بود شهریور, “ارسال می شود به خانم چرچیل در صورت مرگ من.”

“غمگین نیست برای من بیش از حد” چرچیل نوشت. “مرگ تنها یک حادثه و نه مهم است که برای ما اتفاق می افتد در این حالت بودن. در کل به خصوص از آنجایی که من شما را ملاقات عزیزم من خوشحال شده اند و شما باید به من آموخت که چگونه نجیب قلب یک زن می تواند باشد.”

و این که بعد از یک تجمع یک ولنتاین پیام برای سنین.

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im