طلای المپیک مدال نام استانی سفیر برای ورزش و زندگی فعال

L-R, آنجلا پیت, MLA برای ایردری شرق و للا شارون Aheer وزیر فرهنگ و چند فرهنگی و وضعیت زنان همراه با منطقه 3 تیم کشتی از کلگری معرفی AlbertaÕs اولین سفیر برای ورزش و زندگی فعال, المپیک اریکا Wiebe در موریل کلیتون مدرسه در ایردری در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. دارن Makowichuk/Postmedia دارن Makowichuk / DARREN MAKOWICHUK/Postmedia

طلای المپیک مدال اریکا Wiebe شده است به نام استانی سفیر تشویق بهره به شرکت در ورزش و زندگی یک سبک زندگی فعال است.

للا Aheer وزیر فرهنگ و چند فرهنگی و وضعیت زنان از اعلام در آلبرتا بازی های زمستانی در ایردری در روز شنبه. اما انتصاب را ببینید Wiebe سفر در سراسر استان به منظور تشویق زیر نشان داده و یا به حاشیه رانده شده جمعیت را به ورزش و بالا بردن آگاهی در مورد مزایای فعال ماندن است.

“من واقعا معتقدم که ورزش قدرت برای تغییر زندگی با قدرت به متحد کردن جوامع قدرت برای تبدیل اقتصاد ما و مردم ما در فرد و جامعه در سطح” گفت: Wiebe.

جهان-کلاس کشتی گیر برنده طلا در سال 2018 و بازی های کشورهای مشترک المنافع 2014 و 2016 بازی های المپیک تابستانی در ریو دو ژانیرو, برزیل — سوم کانادا به مدال کشتی در بازی های المپیک و دوم کانادا به نفع خود طلا پس از کارول Huynh در سال 2008.

پس طلا در ریو Wiebe کشتی در هند Pro لیگ کشتی شد و کاپیتان بمبئی Maharathi. او در حال حاضر یک سفیر به صورت سریع و زن و حق را به بازی.

Wiebe, 30 شروع کشتی در دبیرستان در انتاریو و در حال حاضر زندگی می کند و قطار در کلگری.

“یکی از اولین مربیان کشتی بود که فقط به پایان رسید دانشگاه در مورد اندازه و دیدن او در نقش مربیگری من هرگز سوال من تمایل به درگیر در ورزش به عنوان یک کشتی گیر و به بیرون بروید و در بسیاری از سال های بسیاری بعد رقابت در برابر بهترین در جهان” گفت: Wiebe, ایستاده در پشت تریبون به عنوان منطقه 3 دختران تیم کشتی ایستاده بود پشت سر او.


L-R, للا شارون Aheer وزیر فرهنگ و چند فرهنگی و وضعیت زنان معرفی آلبرتا اولین سفیر برای ورزش و زندگی فعال, المپیک اریکا Wiebe در موریل کلیتون مدرسه در ایردری در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. دارن Makowichuk/Postmedia

دارن Makowichuk / دارن MAKOWICHUK/Postmedia

“من اینجا هستم تا امروز ادامه دارد که میراث.”

Aheer گفت Wiebe بود یک انتخاب واضح برای این نقش به دلیل جامعه فعالیت در سطح جهانی استعداد و سابقه شکستن سقف شیشه ای و شکستن موانع در ورزش است.

“همه ما می دانیم (Wiebe) یک رهبر و یک مدل نقش های سخت به عنوان ناخن ورزشکار گفت:” Aheer.

“اما آنچه مرا واقعا شگفت زده در مورد (Wiebe), فراتر از ورزشکار ما می دانیم و عشق است که تاثیر (Wiebe) را در جامعه خود و هر کس که او را ملاقات می — توانایی او برای برقراری ارتباط با مردم و آنها را به احساس مانند آنها واقعا بخشی از چیزی خاص.”

در میان مداوم مواد مخدر بحران رو به رشد تکیه بر فن آوری و سلامت روان و اعتیاد مسائل تأثیر بهره, Aheer گفت: تشویق مشارکت فعال در ورزش و ورزش است مهم تر از همیشه.

“شما باید در دلایل اساسی که چرا این چیزها اتفاق می افتد و وجود دارد مقدار زیادی از آنها, اما یکی از آنها این است که قادر به عملکرد در جامعه خود را. ورزش, موسیقی, هنر و فرهنگ — تمام آن چیزهایی که هستند و آنچه مردم را از خانه های خود بیرون آورد و آنها را به جامعه, حوادث” گفت: Aheer.

او افزود: این به ویژه مهم برای کانادایی های جدید مردم بومی و یا بهره از به حاشیه رانده شده زمینه برای مشارکت فعال در جامعه است.

“اساسا جدا از همه چیز واضح و آشکار از سلامتی و ورزش و ورزش و همه چیزهایی که با هم آن را در واقع در مورد اتصال.”

Wiebe ادامه آموزش برای آینده بازی های المپیک 2020 در توکیو در طول ambassadorship.

او اهدا خواهد شد یک حق یا مزد اموزگار توسط استان.

[email protected]

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im