OK snowbirds: Self-جداسازی به معنی ماندن در منزل

که به معنی ماندن در خانه به مدت 14 روز و به حداقل رساندن تمام تماس های اجتماعی است. به این معنی هیچ بازدید کننده.

یک زن با پوشیدن یک ماسک منتظر یک دوست برای رسیدن در فرودگاه بین المللی Trudeau, مونترال در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. John Mahoney / Montreal Gazette

خوب snowbirds: Self-جداسازی به معنی ماندن در خانه.

این به آن معنا نیست هل دادن یک سبد خرید در محله فروشگاه مواد غذایی و یا ایستاده در خط در SAQ. شما قرار بود خود جدا برای 14 روز — اما آن را برای همه روشن است که شما وارد صفحه اصلی به سختی یک یا دو روز پیش: تازه خود را suntans هستند به سادگی. و این درست نیست.

“ما نمی تواند فکر می کنم در مورد” من “دیگر” دکتر گفت: Christos Karatzios, یک متخصص بیماری های عفونی بر اساس در مونترال بیمارستان کودکان مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل. “ما باید به فکر می کنم در مورد ‘ما’.”

هر کسی که به سفر خارج از کانادا شده اند ممکن است در معرض به کسی که با COVID-19. آن می تواند تا 14 روز علائم به منظور توسعه و مردم می تواند بدون علامت و هنوز هم قادر به انتقال ویروس است.

به طوری که به معنی ماندن در منزل و به حداقل رساندن تمام تماس های اجتماعی است. به این معنی هیچ بازدید کننده.

“ما باید به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل اما ما باید معقول” Karatzios گفت.

“شما به خانه و یخچال شما خالی است — و شما لازم نیست که فرزندان به ترک مواد غذایی در درب و شما لازم نیست که دوستان و یا همسایه به شما کمک کند. وجود دارد که عقل سلیم چیز شما می توانید انجام است. اگر شما به طور کامل به تنهایی و سپس بسیاری از سوپر مارکت ها ارائه بسیاری از داروخانه ها ارائه شده است.”

اگر شما باید انجام لباس های شسته شده خود را در ساختمان مشترک, اتاق رختشویي, do it yourself — “اما تنها اگر شما می توانید پیدا کردن کسی به انجام آن برای شما” Karatzios گفت.

و دستهای خود را قبل از خروج از آپارتمان خود را. پر کردن یک بطری اسپری را با مالش الکل و اسپری دکمه آسانسور یا اتاق رختشویی دستگیره درب. صورت خود را لمس نمی. قرار دادن لباسها و سر بازگشت به آپارتمان خود را به صبر کنید تا آماده شود.

“نمی اویختن در اتاق رختشویی و بحث در مورد سفر خود را به فلوریدا” Karatzios گفت.

هنگامی که شما به پشت در آپارتمان خود دستهای خود را با آب و صابون. به طور کامل. به مدت 20 ثانیه.


دکتر Christos Karatzios متخصص بیماری های عفونی بر اساس در مونترال بیمارستان کودکان مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل.

حسن نیت ارائه میدهد عکس دکتر Christos Karatzios

14-بعد خانه انزوا دوره است برای دیدن اگر شما علائم نشان می دهد. اگر شما صفحه نمایش علائم مانند سرفه یا تب و یا حتی یک آبریزش بینی تماس 514-644-4545 برای انتصاب به آزمایش می شود در یکی از تست درمانگاه.

“ما همه مشکوک که احتمال وجود خواهد داشت جامعه گسترش” Karatzios گفت.

این امکان وجود دارد که به عنوان تست امکانات در دسترس تست خواهد یافت تا برای شناسایی جامعه گسترش یافته است. اما در حال حاضر تست محدود است به کسانی که در تماس با کسی که با COVID-19 باید سفر خارج از کانادا یا علائم.

هدف خود isolaton است برای جلوگیری از آلوده افراد از آمدن به تماس نزدیک با افراد دیگر گفت: مونترال عمومی وزارت بهداشت.

کسانی که در خود به انزوا که تصمیم به رفتن برای پیاده روی و یا پیاده روی سگ خود باید به دنبال برخی از مراحل: آنها باید شستن دست های خود را قبل از بیرون رفتن می گوید عمومی وزارت بهداشت و پوشیدن ماسک تا زمانی که آنها در خارج از منزل — به خصوص اگر شما نگاهی به پله ها یا آسانسور در ساختمان خود را. آنها باید حفظ فاصله از دیگران از حداقل دو متر و شستن دست های خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها به خانه.

پس از 14 روز خود انزوا دوره سپری شده مردم می توانند خانه های خود را ترک.

“اما لطفا آن را معقول” Karatzios خواست.

این بدان معناست که برای خرید مواد غذایی بیش از بارگیری در این هفته. شما نمی نیاز به سه نوع نان Karatzios گفت.

“شما می توانید زنده ماندن با یک نان است.”

بازدیدکننده داشته است به خانه های سالمندان و بازنشستگی خوابگاه شده اند به حالت تعلیق است. همانطور که برای بازدید از بستگان سالمند به تنهایی زندگی می کنند “اگر شما می توانید اسکایپ و یا FaceTime است که احتمالا بهتر است” Karatzios گفت.

اگر شما باید بازدید از پدر و مادر مسن که به تنهایی و یا خانه یا آپارتمان تمرین های اجتماعی فاصله.

مرتبط

آن را خوب به راه رفتن در اطراف بلوک اما ماندن دو متر دورتر از دیگر واکر. شما نمی خواهید به اندازه کافی نزدیک به استنشاق بوی یک عطر Karatzios گفت.

“حفظ فاصله اجتماعی.”

هنگامی که او می بیند بیماران Karatzios گفت: “من نیز به عنوان تمرین بسیار اجتماعی و بالینی فاصله به عنوان من می توانم.”

او افزود: “من از مردم برای هوشیار در مورد همه چیز.”

همانطور که برای بیماران و خانواده های آینده به بیمارستان: “آیا دروغ به امنیت مردم اگر از آنها بخواهید اگر شما سفر و یا سرد” Karatzios گفت.

اگر شما نیاز به در بیمارستان به دلیل شما ضروری انتصاب و یا شما نیاز به دیده می شود در این ER بگو پس Karatzios اضافه شده است. که در راه بهداشت حرفه ای می توانید محافظت از خود درآمده است.

قبل از همه گیر همه ما احساس می کنیم که اغراق Karatzios گفت.

“پس از یک بیماری همه گیر همه ما احساس ما تحت واکنش نشان داد.”

[email protected]

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. خود را دنبال به روز رسانی زنده از مارس 23 اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>