نفت-قانونگذاران دولت امید برای حل و فصل در اوپک

“با ایالات متحده کاهش تولید بر اساس بازار نیروهای [Murkowski] است که به دنبال مناطق با دولت و متعلق به دولت به کارگردانی شرکت به انجام بخشی خود را برای کمک به توازن بازار” Jang گفت. “اگر توافق نمی توان او را دوباره گزینه های که در دسترس هستند برای حفاظت از داخلی صنعت نفت و گاز است که پشتیبانی از بیش از 10 میلیون آمریکایی شغل است.”

Murkowski و دیگر قانونگذاران مانند سنسور. James M. Inhofe R-Okla., و سیندی هاید-Smith, R-Miss., باید پرسید دولت به فشار عربستان سعودی به رها کردن اوپک و همکاری با ایالات متحده به شکل “بازار آزاد نیروگاه های انرژی” است که مقابله با روسیه است.

“اگر پادشاهی foregoes این راه ایالات متحده را حفظ فوق العاده قدرتمند ابزار در اختیار ما” به نمایندگان مجلس نوشت: در مارس 25 نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo. “در علاوه بر این به انواع مختلف از کمک و مساعدت ما در حال حاضر ارائه — هیچ یک از آن همیشه باید ارائه دائمی و بدون قید و شرط — ما یادآوری از اهرم statecraft دولت با قدرت به ورزش است.”

این ابزار به نمایندگان مجلس نوشت: شامل “تعرفه ها و سایر محدودیت های تجاری به تحقیقات حفاظت اعمال تحریم ها و بسیاری دیگر از مردم آمریکا هستند بدون مراجعه کنند.”

تشکر. استیو Scalise R-La., و 48 خانه دیگر اعضای در زمان یک رویکرد مشابه در یک نامه روز شنبه به عربستان شاهزاده محمد بن سلمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im