OIG: بیمارستان های مبارزه با کمبود عرضه تست تاخیر

در طول مصاحبه های انجام شده بین ماه های مارس 23 طریق مارس 27 محققان با تمرکز بر شناسایی بيمارستان بزرگترین چالش استراتژی های خود را برای کاهش این چالش ها و چه دولت فدرال می تواند بیشتر مفید است.

بیمارستان ها گفت: چالش های دیگر شامل تلاش برای حفاظت از کارکنان خود را با توجه به کمبود محافظ دنده. آنها اشاره کرد که تاخیر در دریافت نتایج تست led پزشکان و دیگران را به استفاده بیشتر از تجهیزات حفاظتی از احتیاط. یک مدیر گفت که این بیمارستان با استفاده از 2,000 ماسک هر روز نسبت به معمولی 200.

بیمارستان ها گفت: عرضه زنجیره ای برای گرفتن این تجهیزات حمایت شد و منابع آنها دریافت شده از استراتژیک ملی ذخایر بودند کافی برای نیازهای خود. مدیران نیز گفت: آنها مواجه شده قیمت سنگ آهن در بازار در چیزهایی مانند ماسک که هر یک می تواند هزینه 6 دلار در حال حاضر نسبت به قیمت 50 سنت.

به جای بیمارستان شده اند به دنبال غیر متعارف از منابع برای تامین, مانند, فروشگاه آنلاین, رنگ مغازه ها و یا خانه و فروشگاه های عرضه.

بسیاری از بیمارستان ها نیز هشدار داد که این بیماری همه گیر است که یک مالی زای و مدیران گفت: آنها با در نظر گرفتن مراحل مانند پیگیری همه هزینه های مرتبط با این بیماری همه گیر به بازپرداخت در آینده و یا تخمگذار کردن کارکنان یک گام است که می تواند باعث تشدید کمبود نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im