مقامات به دنبال سهولت نگرانی بیش از حیوانات خانگی به عنوان ببر می شود COVID-19

آژانس های فدرال می گویند وجود دارد بدون نیاز به تست سالم حیوانات خانگی یا سایر حیوانات به عنوان اخبار از یک باغ وحش برانکس ببر آزمایش مثبت برای coronavirus مبهوت و پرسش در مورد اینکه آیا همه گیر می تواند از طریق باغ وحش ها در سراسر کشور.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و کشاورزی بخش سلامت گیاه و حیوان خدمات بازرسی و گفت: این حیوانات نباید به طور معمول آزمایش رمان coronavirus. آنها همچنین گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که که حیوانات می تواند انتقال SARS-CoV-2 ویروس به انسان اما به نظر می رسد انسان ممکن است قادر به عبور از این ویروس به حیوانات.

SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19, این بیماری ساخته شده است که صدها هزار نفر از مردم در ایالات متحده بیمار و کشته شدن بیش از 10000 عنوان از دوشنبه. زن سبک و جلف بلوک, رئيس جمهور و مدیر عامل جامعه انسانی ایالات متحده آمریکا گفت: مردم باید نگه دارید در ذهن است که مقامات نمی دیدن حیوانات خانگی به عنوان یک تهدید سلامت.

“این بسیار مهم است برای مردم به درک که CDC و سازمان جهانی برای سلامت حیوانات را صادر مشاوره و گفت هیچ مدرکی وجود دارد در این زمان که همراه حیوانات می تواند گسترش COVID-19 ویروس به مردم” بلوک گفت: از طریق ایمیل.

[چگونه ‘Tiger King’ wooed کنگره قبل از آن ‘Tiger King’]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im