خارج از جاده و در موآب caters به wild at heart

یک رفته (جمع نیسان علاقه مندان) کاروان فقط در خارج از شهر Moab, Utah. این رویداد می گیرد در هر ممکن است و آن این است که یک آزمون از مهارت و فطرت از off-roaders. وال Fortney عکس وال Fortney

این یک ناآشنا و نگران کننده تصویر: من از نشستن در یک خودرو فشرده و سخت در برابر صندلی و مشاهده از شیشه است و فقط از رنگ آبی روشن آسمان است.

من در صندلی مسافر از شوهرم نیسان Xterra یک کامیون kitted با تمام صفحات فولادی کمکی چراغ و وینچ که علامت اختصاص داده شده roader. به عنوان ما clamber راست تا نزدیکی عمودی مسیر ما رهبر گروه تری لیندگرن است از نظر ما. هنگامی که ما رسیدن به بالای این سفید بند انگشت تپه لیندگرن — بازنشسته آن مرد که انجام این کار از آنجا که دوران نوجوانی خود را — یک بار دیگر خواهد بود قابل مشاهده در terra firma ماهرانه هدایت ما و دیگر gearheads در یک عبور امن از طریق یک دوره مانع است.

ما در باله ها و چیزهایی که دنباله دار در نزدیکی پارک ملی قوس پرتاب یک سنگ عفو جناس از جادویی شهر Moab, Utah. این یک چشم انداز سورئال پر از دایناسور آهنگ خستگي و ماسه سنگ است که به لطف یک میلیون سال یا بیشتر از تپش آب و باد را به شکل طبیعی قوس قوی سوزن و سنگ precariously نشسته در بالای ستون های سنگی.

هر یک ممکن است, off-road علاقه مندان به جمع آوری در اینجا برای موآب رفته (جمع نیسان علاقه مندان). برای نزدیک به دو دهه در حال حاضر صاحبان off-road-شایسته نیسان و کامیون ها و Suv ها همگرا در موآب خود را به آزمون چهار چرخ رانندگی فطرت در برخی از آن نزدیک به 50 تعیین مسیرهای جاده. با نیسان داشتن تولید را متوقف کرده و از این یاد کامیون در سال 2015 هر چند این روزها با وجود رشد تعداد Toyotas جیپ و کامیون های دیگر و پیوستن به حزب. (جیپ هنوز هم خود را در هفته هر عید یک سنت برای بیش از نیم قرن.)


پارک ملی قوس در Moab, Utah. حسن نیت ارائه میدهد NPS – کریس Wonderly

کلگری

حتی اگر شما هرگز پا در یوتا, شما به احتمال زیاد آشنا با زمین معروف ساخته شده توسط کسانی که تلویزیون کامیون آگهی های بازرگانی است که نشان می دهد درخشان وانت نشسته در بالای آنچه که به نظر می رسد مانند یک تخت بالا مسا مشرف عمیق تنگه. در حال حاضر من می دانم که چگونه آنها وجود دارد.

آفرود در این بخش در واقع نیست در مورد سرعت و یا daredevil حرکت می کند. آن را آهسته و محاسبه پیگیری تمام کامیون ها در ما کاروان در حال حرکت مانند فیل و یا گله ای از لاکپشتهای بیش از زمین است. بهترین میان ما جدی هستند, انواع در واقع با تکیه بر مهارت و استراتژی تمرکز و خودرو دانش و نه حتی یک اشاره از پهلوانان دروغین اند.

این یک سرگرمی/ورزش است که همچنین نیاز به اعصاب پولادین و زیاده از صبر به عنوان یکی صرف ساعت در حال مشاهده و محاسبه ما به عنوان حرکت در امتداد gnarly سنگ مسیرهای پیاده روی این مسافر را از یکنواختی شکسته فقط گاه به گاه لحظه ای از ترور محض. این جای تعجب نیست که یکی به اخر مانده لحظه ای از سال 1991 در فیلم تلما و لوئیز که در آن گال بگیرید و یاد دهید درایو از یک صخره به شکاف بزرگ در زیر فیلم برداری شده بود نه چندان دور از اینجا.

هر بهار رفته موآب جذب بیش از 200 آفرود هنردوستان در محدوده سنی اوایل بیست سالگی به نقره ای با موهای بازنشستگان. آنها به این محل که به نظر می رسد مثل پایان زمین یا مریخ — اما در واقع وسط امریکا خود را پلاک از کالیفرنیا, داکوتای شمالی, Manitoba و چند از آلبرتا. مانند هر همفکر ورزشی انواع در این ترکیب عجیب و غریب از, هوای آزاد و کامیون و فرهنگ و به طور منظم باید نام مستعار مانند زغال اخته شاهزاده خانم و آقا Reeser.

خوشبختانه برای من وقتی که می آید به فعالیت های جایگزین در موآب این شهر کوچک بیش از 5000 نفر در جنوب شرقی یوتا آن را در پیک. در نزدیکی مسیرهای پیاده روی و دوچرخه با نام مانند Merrimac حلقه (آسان) و نرم و صاف کردن سنگ (ترسناک!) با اشاره صدا زدن همه از مبتدی دوچرخه سواران به کوه دوچرخه سواران.

سفید آب قایق سواری تا به یک مو-بالا بردن کلاس چهارم سبز و رودخانه کلرادو است که بهترین های انجام شده با یک راهنمای با تجربه و پس از آن وجود دارد بی پایان, پیاده روی, گزینه های در قوس و دره پارک ملی عبور نفس گیر قوس زرشکی صخره junipers و تند و تیز yuccas — همراه با شکارچی دره عمیق و باریک و پاپیونی قوس و در زمستان صلیب کشور اسکی مسیرهای پیاده روی.


مرکز شهر Moab, Utah, یک عجیب و جالب محل. حسن نیت ارائه میدهد Marc Piscotty

کلگری

در موآب مناسب سابق میوه-تولید شهر, بد بو, کافی شاپ مانند موآب گاراژ شرکت بزرگ برای مردم به تماشای در حالی که چندین بوتیک و فروش به صورت محلی ساخته شده طلا و جواهر و مد. زندان کافه در خدمت صبحانه تمام روز در حالی که پیتزا مفاصل, تایلندی رستوران ها و برگر متوقف می شود تهیه دلچسب اشتهای قبل و بعد از یک بعد از, هوای آزاد, ماجراجویی.

دره RV Resort و اردوگاه در وسط شهر به خوبی اجرا سازمانی که شگفت انگیزی آرام برای محل خود را در حالی که وجود دارد طیف گسترده ای از امکانات رفاهی از بد بو موتور کاروانهایی به Hoodoo موآب چیز غریب مجموعه توسط هیلتون یک هتل لوکس فقط یک بلوک از اصلی بکشید.

یکی دیگر علاوه بر این در سال های اخیر است موآب تفریح و آبزیان مرکز که در آن 10 دلار آمریکا (بزرگسالان غیر مقیم پذیرش) به شما امکان دسترسی به هر دو محیط داخلی و خارجی استخر همراه با یک سالن مباهات state-of-the-art قدرت تجهیزات رایگان وزنه و هوازی ماشین آلات. یک توقف در شهر را مرکز اطلاعات را به شما بگویم همه چیز شما نیاز به دانستن از جمله آن هالیوود cred با فیلم هایی مانند ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی همراه با ذکر تلما و لوئیز. (وب سایت discovermoab.com یک منبع بزرگ برای برنامه ریزی سفر.)

شما لازم نیست به صرف هزاران دلار سفارشی کردن یک دکل با لاستیک ناهموار تعلیق و سفر لوازم جانبی اگر یک آفرود تجربه چیزی است که شما واقعا می خواهید. برای $60 ما و تعدادی از شرکت های ارائه نوین تورهای تخصصی Humvees.

برای این عصبی مسافر هنگامی که بیش از اندازه کافی است. من ترک آفرود به شوهر من — من می توانم پیدا کردن بیش از اندازه کافی فعالیت های جایگزین در این مرموز, زیبا گوشه ای از امریکا, واقعی مکه برای کسانی که عشق خارج از منزل بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>