خارج از وظیفه آتش نشان ایدز, پاسخ به تیم اول دانشگاه یا دانشکده محل سکونت آتش

کلگری آتش نشانان در خاموش کردن آتش سوزی در طبقه بالای نقطه عطفی آپارتمان در خیابان 49 n. w. روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia گاوین جوان/Postmedia

فروغ در چهار طبقه محل سکونت در شمال غربی جامعه از اول صبح روز سه شنبه می توانست بدتر اگر نه برای تلاش های خاموش-وظیفه آتش نشان زندگی در ساختمان, آتش, مقامات می گویند.

کلگری آتش نشانی خدمه نامیده می شدند به نقطه عطفی ساختمان آپارتمان 3719B 49 Street, NW, برای, گزارش آتش سوزی حدود ساعت 10 صبح روز سه شنبه. در هنگام ورود آنها دریافتند دود و شعله های آتش که از یک چهارم-کف واحد از ساختمان.

زندگی در کنار درب به واحد آتش نشانی بود که در خانه و خارج از وظیفه در زمان آتش است. او رفت و از طریق ساختمان در درب کوبیدن و گفتن ساکنان را تخلیه کنند. در حالی که ساختمان آتش آلارم مشغول به کار به عنوان انتظار می رود, آتش, مقامات می گویند برخی از ساکنان تصمیم خود را بلافاصله تخلیه فکر آن را یک هشدار اشتباه است.


کلگری آتش نشانان در خاموش کردن آتش سوزی در طبقه بالای نقطه عطفی آپارتمان در خیابان 49 n. w. روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia

گاوین جوان/Postmedia

پس از ورود در طبقه چهارم خدمه بودند ملاقات با یک راهرو پر از ضخیم دود سیاه. این واحد که در آن آتش سرچشمه تا به حال هیچ دید و ممکن است شرایط را برای یک flashover — زمانی که همه چیز در یک اتاق combusts با توجه به گرمای شدید.

پس از خاموش کردن آتش خدمه جستجو واحد در بر داشت و هیچ کس در داخل. همه 44 از ساختمان واحد تخلیه شدند و تنها آسیب به ساکنان این مجموعه است که گرفتار آتش که گرفت توسط خدمه اورژانس در صحنه برای استنشاق دود اما نمی شد به بیمارستان منتقل شده.

آتش مقامات بر این باورند که فروغ شروع از طریق پخت و پز با روغن. خسارت به این واحد که در آن آتش شروع شد “گسترده” و دود آسیب گسترده به دیگر سوئیت در ساختمان به ویژه در طبقه چهارم. دیگر سوئیت در زیر یکی که در آن آتش آغاز شد و همچنین پایدار آسیب آب.

آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که ساکنان اجازه خواهد داشت در ساختمان است.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de