Obamacare: یک مسئله بزرگ رای دهندگان ممکن است از دست رفته

تحلیل | دموکرات ها که می گویند آنها مصمم به نگه داشتن رای دهندگان تمرکز بر مراقبت های بهداشتی در این سال امیدوار بودند که دیوان عالی کشور خواهد دست آنها را آماده مبارزات انتخاباتی آگهی و بالقوه دادگاه برنده شوید.

به جای دادگاه به تازگی punted در یک تصمیم گیری که آیا برای کشتن 2010 مراقبت های بهداشتی است که گسترش پوشش به بیش از 20 میلیون آمریکایی. در حال حاضر دموکرات ها امیدوارند که با تغییر توجه خود را به بالا تجویز دارو و قیمت آنها هنوز هم ممکن است بسیج رای دهندگان و کمک به حزب حفظ لبه آن در مراقبت های بهداشتی عمومی بالا داخلی نگرانی اگر چه جمهوری خواهان نیز با تمرکز بر قیمت دارو.

اما بدون با مشخصات بالا درخواست دادرسی در دیوان عالی کشور در مورد سرنوشت 2010 قانون می تواند آن را سخت تر برای دموکرات ها به رانندگی علاقه به طرح دعوی در دادگاه تگزاس v. آذر, پیش از روز انتخابات.

[دادگاه اعتصاب کردن فرد دستور برای Obamacare]

“در بسیاری از نگرانی و دلهره در آنچه [واژگون قانون] معنی و در عین حال از آن شده است بازی کردن برای مدت طولانی آن را به سختی احساس می کند مانند یک داستان جدید و آن را سخت به حفظ همان سطح اضطرار می گوید:” ملیندا Buntin صندلی از سلامت بخش سیاست دانشگاه. “و در عین حال شدید اختلال است که می تواند ناشی از لغو [مراقبت های بهداشتی قانون] فقط به عنوان واقعی به عنوان آن را همیشه شده است.”

طرح دعوی در دادگاه آورده تگزاس و دیگر محافظه کار و دولت به طور کلی وکیل برای سرنگونی این قانون پس از کنگره به پایان رسید آن مجازات برای کسانی که بدون بیمه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت کت و شلوار خواستار قانون کل به سقوط. اما چندین آبی-مقامات دولت و مجلس از آن دفاع کرد و خواستار حل سریع. اگر دادگاه عالی تا به حال تسریع مورد دموکرات ها می تواند اشاره به آن به عنوان یک تهدید قریب الوقوع است.

تا کنون طرح دعوی در دادگاه ظاهر نشده به ثبت نام رای دهندگان در همان راه کنگره اوباما در تلاش برای عقب قانون را در سال 2017, زمانی که Obamacare لغو طرح تحت سلطه تاون هال نشست و منجر به تظاهرات در کاپیتول هیل. دموکرات ها قوی تر رای دهندگان ترس که آنها را از دست دادن پوشش که کمک تلنگر خانه به کنترل دموکراتیک در سال 2018 است.

“مردم فکر می کردند زنان رای دهندگان به طور خاص فکر ما پیام روشنی” در مراقبت های بهداشتی می گوید دموکراتیک ناظر انتخابات Celinda دریاچه. “سپس [رئیس جمهور دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در آن حق دور دوباره. که واقعا انرژی رای دهندگان زیرا آنها فکر, ‘وای او واقعا نمی شنوند ما. “

کارشناسان حقوقی در هر دو طرف راهرو در حال شک و تردید در مورد این استدلال حقوقی اما خطر ابتلا به این قانون باقی مانده است. آیا رای دهندگان آگاه است که یک سوال باز است.

اما نگرانی های گسترده ای بیش از مراقبت های بهداشتی فراموش باقی می ماند بالا از ذهن برای رای دهندگان نظر سنجی نشان می دهد.

جمهوری خواهان امید برای مقابله با رقبای خود را’ پیام با استفاده از تفرقه در میان دموکرات ها بیش از اینکه به انجام یکی دیگر از بلند پروازانه تعمیرات اساسی سیستم مراقبت های بهداشتی. لیبرال نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از جمله مستقل بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت و ماساچوست دموکرات ایالت الیزابت وارن که حرکت این کشور به سوی یک دولت-اجرای سیستم در حالی که میانه رو از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن می گویند که این ایده بیش از حد پرهزینه است.

داگلاس Holtz-Eakin, رئيس جمهور از سمت راست متمایل اقدام آمریکا شبکه گفت: جمهوری خواهان باید زمان آسان تر با تمرکز بر کسانی که طرح بدون بیشتر تهدید فوری برای سال 2010 قانون است.

“در آن طول می کشد خاموش در جدول نیاز به بحث در مورد اصلاحات جامع خواهد بود که در جای ACA, و من فکر می کنم که احتمالا به نفع خود” Holtz-Eakin می گوید: با استفاده از این قانون مخفف. “آنها می توانند به جای تمرکز بر روی برخی از مسائل که در آن آنها احساس آنها باید برخی از چیزهایی که می گویند.”

ایران نامزد همچنین توجه داشته باشید که تهمت و ایجاد یک طرح جامع طراحی شده برای کاهش قیمت دارو. در حالی که رای دهندگان به شدت موافقم که هیچ کس در واشنگتن انجام داده است به اندازه کافی برای کاهش هزینه دارو نوامبر بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی در بر داشت که 22 درصد از رای دهندگان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “انجام به اندازه کافی” در حالی که تنها 17 درصد گفت: کنگره دموکرات ها هستند.

هنوز هم دموکراتیک استراتژیست و نظرسنجی می گویند آنها اعتماد به نفس حزب را حفظ مزیت آن در مراقبت های بهداشتی.

نظرسنجی ها نشان می دهد که حتی به عنوان دموکرات بحث آینده مراقبت های بهداشتی در درون حزب خود رای دهندگان به احتمال زیاد به بی اعتمادی جمهوری خواهان در مورد این مسئله. ژانویه نظرسنجی سی ان ان داشت که 53 درصد از رای دهندگان از رد تهمت مراقبت های بهداشتی را در دستور کار خود در حالی که 38 درصد را تایید کند.

رای دهندگان بگویید نظرسنجی که کاهش قیمت مواد مخدر نیز یک نگرانی.

دموکرات کنگره کمیته کمپین به تازگی راه اندازی هفت شکل مبارزات انتخاباتی آگهی انتقاد جمهوری خواهان برای حمایت از خانه را جارو بیل (HR 3) برای کاهش قیمت دارو.

براد Woodhouse, مدیر اجرایی, از, محافظت, مراقبت از ما که در دفاع از قانون مراقبت های بهداشتی می گوید دموکرات ها ممکن است نیاز به کار اضافه کاری به رای دهندگان آگاه از طرح دعوی در دادگاه.

Woodhouse می گوید دموکرات را حفظ خواهد کرد این موضوع را زنده برجسته آن اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان می آورد تا مراقبت های بهداشتی خود را در فوریه. 4 دولت از آدرس اتحادیه و در 10 سال سالگرد امضای سلامت قانون در ماه مارس است.

“بدون مبارزه بیش از لغو آن است رفتن به نیاز به گروه ما انجام همه چیز ما می توانیم برای شکستن از طریق هر روز” گفت: Woodhouse.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im