NYT را بی اساس تهمت & هیدروکسی کلروکین القائات

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در سال 2005 و نه بیش از حد طولانی پس از مصرف بیش از به عنوان مدیر عامل شرکت J. P. Morgan, جیمی Dimon آشكار و اختصاصی تجارت خواهد بود د-تاکید کرد. برخی از آنها شگفت زده داده چقدر سرپا نگه داشتن میز تقویت شرکت سود (یک تیم نه معامله گران در یک نقطه تولید 10 درصد از شرکت total) اما Dimon شد با تمرکز بر بازده سهامداران و سرمایه گذاران را پرداخت نمی برای سود ساخته شده از تجارت است.

آنها به سادگی نمی از آنجا که سود تجاری در حال زندگی تعریف زودگذر. چه کار می کند یک سال می تواند از بین برود بعدی به علاوه سود منطقی جذب مقلدان. آنچه تولید می شود بنابراین مقدار درآمد در سال 2005 نمی تواند همیشه شمرده و این نامشخص حقیقت در مورد آینده قیمت به سهام این شرکت.

Dimon تصمیم به ذهن آمد در حالی که خواندن کنایه پر شده, صفحه اول نیویورک تایمز مقاله pieced با هم توسط پیتر بیکر, کتی راجرز دیوید غنی سازی و مگی Haberman در مورد پاریس-بر اساس داروسازی سانوفی را به اتهام روابط به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. شرم آور است که شیب خیلی شفاف و در خود گزارش دهی است که تا به طور کامل در تضاد خود با کنایه به طوری غیر ضروری.

برای پس زمینه, شرکت داروسازی تولید دارو هیدروکسی کلروکین که به گفته بسیاری از منابع معتبر ممکن است موثر کروناویروس عامل بازدارنده. منبع قبلی ادعای? بیکر راجرز غنی سازی و Haberman. به عنوان آنها در مقاله گزارش به منظور ترویج سوء ظن در میان خوانندگان در مورد شرکت سانوفی تهمت و “برخی از همکاران” از مغلوب ساختن پیشی جستن آنها قول دکتر جاشوا روزنبرگ مدیر پزشکی در بروکلین بیمارستان مرکز عنوان کرد و گفت که هیدروکسی کلروکین ممکن است “بهترین و در دسترس ترین گزینه برای استفاده از” حق در حال حاضر.

روزنبرگ نه تنها پزشک تایید کرد که مواد مخدر استفاده می شود برای مبارزه با مالاریا و لوپوس ممکن است یک Covid-19 راه حل است. هر چند این بار خبرنگاران توجه داشته باشید که Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در بروکلین است “ارائه مواد مخدر” اضافه می کنند که سنت برنابا بیمارستان در برانکس است.

آنها قول فرماندار نیویورک اندرو کومو عنوان کرد و گفت که وجود “بوده است و شواهد حدیثی که آن را [هیدروکسی کلروکین] امیدوار کننده است.” کومو که به ظاهر پس از متقاعد شده است که او خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به افزایش فدرال تحویل دارو به نیویورک داروخانه ها. Baker et al اضافه کردن که FDA “صادر اورژانس را در اواخر ماه گذشته اجازه می دهد پزشکان به اداره آن را به کروناویروس بیماران اگر آنها را مناسب دیدم.”

روزنبرگ اضافه شده است که “من قطعا درک کنند که چرا رئیس جمهور این است که با فشار دادن آن” اما به وضوح مشکل در چشم Baker et al است که رئیس جمهور تهمت است صحه هیدروکسی کلروکین. در حالی که آنها رله به خوانندگان بی طرفانه مد اقدامات FDA نمایش از معتبر پزشکان و بیمارستان ها همراه با تلاش های فرماندار در کانون coronavirus اپیدمی (کومو) برای به دست آوردن بیشتر از مالاریا پزشکی مغلوب ساختن پیشی جستن “ترویج مواد مخدر” است که در صورتحساب یا لیست به عنوان “فروشنده تبدیل جمهور” هل دادن هیدروکسی کلروکین با “شور و شوق از یک توسعه دهنده املاک و مستغلات.”

بیشتر واقع مغلوب ساختن پیشی جستن است ترویج حس مشترک است که او را موعظه در موضوع حفاظت از زندگی است. از سمت چپ توسط بار است که در 30 مه 2018 تهمت امضا و به قانون حق سعی کنید عمل می کنند که ایجاد “یک سیستم یکنواخت برای ترمینال بیماران به دنبال دسترسی به تحقیقاتی درمان است.” ترجمه کسانی که چهره مرگ باید آزادی بیشتر سعی کنید که شده است به طور کامل به نمایش در آمد اما این است که دیده می شود به عنوان یک پتانسیل صرفه جویی در زندگی درمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان و اجازه دهید روشن است که بیکر و همکاران در حال منتقدان به عنوان مخالف به هدف خبرنگاران از رئیس جمهور نمی تواند آن را به هر دو روش. آنها نمی توانند ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن بی تفاوتی به کروناویروس در حالی که همچنین سوال خود را تقويت احتمالا ترمینال سعی کنید چیزهایی که به معنای مبارزه با آن است. نگران نباشید, داستان بدتر می شود. و خیلی بیشتر مسخره است.

به همین دلیل در نظر گرفتن یک صدای جیر جیر از MSNBC جو اسکاربورو در مورد تهمت را هیدروکسی کلروکین تشویق و بود که در پاسخ به editorializing از بیکر و همکارانش:

“مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان منافع مالی در این مسئله است. شرکت سانوفی بزرگترین سهامداران شامل Ken Fisher شرکت عمده کمک کننده به مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن سه خانواده تراست به هر حال سرمایه گذاری در یک صندوق که بزرگترین هلدینگ در شرکت سانوفی.”

Scarborough مطمئنا بهتر می داند. نیازی به گفتن نیست, صدای جیر جیر خود را یک مرجع به بیکر و همکاران را کنایه پر ذکر است که “تهمت خود را کوچک شخصی و منافع مالی در شرکت سانوفی فرانسه داروسازی است که باعث می شود Plaquenil این نام تجاری نسخه هیدروکسی کلروکین.” آه عزیزم….

خود را در آن ها اشاره شد و پوچ است. مغلوب ساختن پیشی جستن “کوچک مالی شخصی منافع” است که با توجه به فوربسارزش $3,000. از ارزش خالص $2.1 میلیاردهمچنین با توجه به فوربس. نگران نباشید آن را می شود حتی بیشتر مسخره است.

Baker et al ذکر است که آن را نه فقط تهمت است که “منافع مالی” در سانوفی. بنابراین آیا Ken Fisher, میلیاردر بنیانگذار فیشر مدیریت دارایی ها. دومی یکی از شرکت سانوفی بزرگترین سهامداران. به جز این که این اشاره که تهمت بود انجام فیشر مناقصه ممکن است اگر ممکن بود حتی مسخره تر از خط خنده که تهمت بود شاید صحبت کردن در خود کتاب.

به درک که چرا خوانندگان باید درک کنند که فیشر را فراموش کرده ام بیشتر در مورد سهام و حرکت آنها را در زمان لازم برای خواندن این جمله از Baker et al خواهد شد و در مجموع تا کنون می دانند. در این صورت برای بار خبرنگاران را نشان می دهد که تهمت بوده است شیلینگ برای یک حامی نیست و فقط توهین فیشر صداقت (دومی vivified توسط 100 میلیارد+ ارزش پس انداز است که سرمایه گذاران باید سپرده خود شرکت eponymous در طول دهه) آن را نیز توهین هوش خود را.

به عنوان فیشر به طور معمول باعث می شود ساده به مشتریان شرکت, سهام, قیمت ها به یک عکس فوری از آینده است. که آنها این است که تمام شواهد و مدارک را یک نیاز است که یک سرمایه گذار به عنوان عاقلانه به عنوان فیشر نمی تکیه بر مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کردن فرانسوی داروسازی. هیچ چاشنی گذار خواهد فرض که نه زودگذر چرخه فروش یک محصول خواهد افزایش قیمت سهم از $55 میلیارد شرکت. به خصوص مواد مخدر است که تنها اتهام موثر در برابر یک ویروس است که 25 تا 50 درصد از کسانی که مبتلا هرگز می دانم که آنها (Anthony Fauci),

مهم تر و به عنوان بیکر و همکاران گزارش “چند generic داروسازان در حال آماده سازی خود برای تولید قرص هیدروکسی کلروکین.” در کوتاه حتی اگر تهمت ادعای ثابت شده است درست چیزی بیکر و همکاران اذعان دارند (“آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت ممکن است به حق باشد و پزشکان گزارش شواهد که ارائه شده و امید است.”) ممکن است به تصویب سانوفی را سود خواهد بود حداقل به عنوان generics در آمده به رقابت دور حاشیه آن. آنچه این بار خبرنگاران می دانم که خوانندگان می توانید بقیه مطمئن فیشر می دانست که از مدتها پیش و قبل از coronavirus شد یک چیزی.

شرم در مورد بار گزارش این است که آن را نمی باید. پیتر بیکر, کتی راجرز دیوید غنی سازی و مگی Haberman می تواند فقط مسئولانه گذراند مقاله آشکار بحث در مورد یک دارو استفاده کرد. اما از آنجا که رئیس جمهور تهمت صحبت هیدروکسی کلروکین آنها تا به حال به توری در خود تعصبات و ضعیف آیات در یک تلاش بیهوده به را به تهمت و نگاه بد. نتیجه نهایی این است که آنها تنها موفق شد تا جایی که آنها ساخته شده خود را نگاه بد و کاملا unschooled در چگونه قیمت سهام حرکت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im