پرستار متوقف می شود برای کمک به مرد با e-روروک مخصوص بچه ها جمع شده در پا

محتوای مقاله

کلگری اورژانس و انتقال به بیمارستان در جدی اما شرایط با ثبات پس از یک روروک مخصوص بچه ها برق شد تسلیم در پای او را در روز دوشنبه.

اورژانس و آموزش و پرورش عمومی افسر نائومی Nania گفت: تماس در آمد در 5:43 بعد از ظهر روز دوشنبه.

هنگامی که پاسخ وارد 3500 بلوک از مرکز خیابان شمالی یک مرد در 50s بود دریافت کمک های اولیه از تماشاگران پس از مجروح شدن در یک روروک مخصوص بچه ها تصادف.

دیگر وسایل نقلیه درگیر شدند با توجه به اورژانس.

Nania گفت: کلگری آتش نشانی تماس گرفته شد برای کمک به قطع بخشی از روروک مخصوص بچه ها به طوری که او می تواند انتقال به بیمارستان است.

پرستار ثبت شده تانیا شن و ماسه متوقف شد برای کمک به این مرد قبل از اورژانس وارد شده است. او گفت: او را دیدم صحنه در مورد دو بلوک از خانه اش در حالی که او در حال رانندگی بود.

“من فقط سوار خانه من, دستکش,(…) برداشت یک حوله و سوار برگشت و فقط سعی کردم به او کمک کند” او گفت:.

شن و ماسه گفت: کسی که در حال حاضر استفاده می شود پیراهن خود را در تلاش برای اعمال یک تورنیکه به پای او. او را سخت تر از آن و دور برش بخشی از نفس نفس زدن او پا به امید اعمال فشار به زخم.

“از آنجا که روروک مخصوص بچه ها تسلیم شد در پای او من واقعا نمی تواند هر چیزی را انجام دهید,” او گفت:.

با توجه به شن و ماسه آن را اجاره روروک مخصوص بچه ها اما خود مرد روروک مخصوص بچه ها. او گفت: آن را به نظر می رسد به عنوان اگر پشت فندر بود به نحوی برش را به پای او در حالی که باقی مانده متصل به بقیه دوچرخه.

روروک مخصوص بچه ها جلوگیری شد EMS پاسخ از قرار دادن او را در یک gurney و این زمانی بود که آنها تصمیم به تماس کلگری آتش نشانی.

او گفت که او سمت چپ قبل از آتش نشانی وارد شد و احساس را تکان داد تا در مورد این حادثه.

[email protected]

در توییتر: @brodie_thomas

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de