تعداد بی خانمان COVID-19 مورد ‘اضافه کردن نمی,’ کارشناسان می گویند

محتوای مقاله در ادامه

آن زمان ساعت برای صحبت کردن با او را به در نظر گرفتن یک آمبولانس, اما نه قبل از 17 افسر پلیس و یک سگ-واحد وارد صحنه است.

“چه ترسناک است که آن را احساس می کند مانند ما ثابت در حالت بحران بود و ما باید این ویروس در یک طرف و تشدید تنش و خشونت از سوی دیگر” گفت: یک کارگر خیابان که نمی خواهم نام آنها منتشر شده است. “این سوختن ما را.”

در Nakuset مورد او دیده نشده و فرزندان او پس از همه گیر شروع از ترس او ممکن است ندانسته آلوده آنها را با COVID-19. او آزمایش منفی هفته گذشته و تا کنون تنها یک خیابان کارگر در کابوت مربع است قرارداد coronavirus.

“اما حتی است که ارائه مشکلات زمانی که او به نام (بهداشت عمومی) آنها به او گفت که او می تواند بازگشت به کار بدون اینکه آزمایش دوباره” Nakuset گفت. “از آنجا که او نمی باید علائم دیگر و او نیست در نظر گرفته شده ضروری کارگر. من نمی فرستادن او به خارج بدون آزمون دیگری.

“ما در حال ضروری کارگران بدون توجه به آنچه که دولت labels ما است.”

[email protected]

توجه داشته باشید به خوانندگان:ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. شما می توانید پیدا کردن یکll ما coronavirus-اخبار مرتبط را می توان در montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای خبرنامه ایمیل ما اختصاص داده شده به محلی COVID-19 پوشش در montrealgazette.com/coronavirusnews.

کمک به حمایت از ما محلی نگاری با اشتراک در Montreal Gazette.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de