در حال حاضر بازگشت به خانه مونترال, زن و شوهر منعکس الماس شاهزاده مصیبت

یک coronavirus شیوع تبدیل زن و شوهر کروز از یک عمر به آسیا به چه دویل دیپلماتیک خواستار “تجربه ناخوشایند.”

لوسی مائورو جنگیدند اشک او به عنوان بازگو ارسال کردن او و شوهرش رو در منو کانادا تسهیلات در Cornwall, که در آن زن و شوهر را صرف دو هفته گذشته قرنطینه پس از بازگشت از یک بد بخت آسیایی, کروز روی الماس شاهزاده خانم.

داشتن بارها و بارها آزمایش منفی برای رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 بازنشستگان و 127 کانادایی دیگر که رسما پاک جمعه با زندگی خود را. بهداشت و درمان کانادا, پرستاران صلیب سرخ کارکنان نیروهای مسلح کارکنان و داوطلبان همه ایستاده بود در خارج از ساختمان کف مسافران به عنوان آنها خارج شد و با سلامت از لایحه.

“وجود دارد این پرستار که در بررسی ما هر روز دو بار در روز برای دو هفته. نام او Rolande,” مائورو گفت: Montreal Gazette بعد از ظهر روز شنبه. “او مهربان ترین فرد دلسوز اما همه ما تا به حال دیدم شد چشم او چون او پوشانده بود و تجهیزات حفاظتی. زمانی که ما در سمت چپ او ساخته شده یک نقطه وجود دارد در civvies, بدون ماسک. زمانی که او گفت: “سلام خانم مائورو” من آن را از دست داد. من می خواستم به او بگویم که او بسیار زیبا است اما من فقط می توانم آن را می گویند.”

یکشنبه “اولین بار بود که ما در واقع شاهد چهره مردم گفت:” برایان دویل, مائورو است. “کارکنان خود را مطلق بهترین. آن را مانند یک رونمایی گفت:” خسته به دنبال دویل پوشیدن 35-بعد ریش او به شوخی به عنوان “زندان ریش.”


لوسی مائورو و برایان دویل در خانه خود در Pointe-Claire در شنبه 7 مارس سال 2020 پس از زن و شوهر صرف دو هفته گذشته قرنطینه پس از بازگشت از یک بد بخت آسیایی, کروز روی الماس شاهزاده خانم.

جان کنی / Montreal Gazette

مائورو و دویل صحبت در اتاق نشیمن خود را Pointe-Claire, خانه basking در آفتاب کمی بیش از 24 ساعت در نهایت پس از بازگشت از چه قرار بود کروز از یک عمر.

در عوض شیوع کروناویروس روی الماس شاهزاده خانم تبدیل به کره سفر به چه دویل دیپلماتیک خواستار “تجربه ناخوشایند.”

در همه, زن و شوهر صرف 51 شب دور از خانه — 31 که در قرنطینه.

“این احساسی پرپیچ و خم اما ما در حال انجام قابل ملاحظه ای خوب” مائورو گفت.

بیش از 100 ، 000 موارد COVID-19 تایید شده است در سطح جهانی در 95 کشور که از شنبه, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. حدود 3000 نفر کشته شده اند که در نتیجه با این که خواستار گسترش ویروس “عمیقا نگران.”

تا زمانی که اولین COVID-19 مورد روی الماس شاهزاده کشف شد مائورو و دویل گفت: آنها با بهره گیری از این سفر.

پرواز به ژاپن Jan. 15 زن و شوهر به مدت چهار روز در یوکوهاما, بازدید از باغ ها و گرفتن در یک چای سنتی خدمات. قایقرانی از یوکوهاما در Jan. 20 الماس شاهزاده خانم به نام در بنادر از جمله Kagashima ژاپن و هنگ کنگ ویتنام دانانگ و کیلونگ شهر تایوان.

“کنار گذاشتن تمام است که اتفاق افتاده است, من کاملا عاشق آسیا” مائورو گفت. “مردم خیلی مهربان هستند.”

کروز در زمان به نوبه خود برای بدتر زمانی که مقامات کشف مردی متحرك در Jan. 25 در هنگ کنگ تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. زودتر به حال شاهزاده خانم الماس بازگشت به یوکوهاما آمده است. 4 که دولت ژاپن قرنطینه صخره است.

از آن نقطه بر روی مسافران شد و محدود به کابین خود.

“شما از دست دادن آزادی خود را, اما بدترین قسمت این است که از دست دادن کنترل بیش از خود ما سرنوشت” دویل گفت. “این فقط ترکیبات مشکل است.”

پس از 17 روز در قرنطینه روی عرشه کشتی و دیگر 127 کانادایی شد, پرواز به کانادا — سفر دویل می گوید در زمان 28 ساعت درب-به-درب از جمله دلخراش چهار ساعته با اتوبوس به فرودگاه هاندا توکیو با کارکنان در decked خطرناک-مواد مناسب.

پس از ورود در کرن زن و شوهر کشف آنها قرار بود به صرف بعد از دو هفته در خوابگاه به سبک اتاق های اندازه گیری در حدود 9 تا 12 فوت است.

“این چیزی بود 30 درصد کوچکتر از یک کشتی کروز کابین و نه به معنای برای دو نفر” دویل گفت: زن و شوهر در اتاق.

پس از سفر طولانی “ما در را باز کرد و قلب من فقط غرق شد” مائورو گفت.

در حالی که ستایش کیفیت مراقبت از آنها دریافت و شوهر هنوز هم تلخ و در حال ارسال به Cornwall.

مائورو نقل مورد یک زن است که پرواز به تورنتو در ماه گذشته رفت و به اورژانس پس از احساس علائم ویروس و خانه فرستاده شد توسط مقامات پزشکی به صرف دو هفته در انزوا.

“هیچ یک از ما خوشحال بود در Cornwall, اما ما درک” مائورو گفت. “سپس ما در مورد این زن در تورنتو و all hell broke loose. مردم فقط کبود. اگر شما تا به حال با توجه به تمام 129 از ما انتخاب هر کس را که خود را قرنطینه. ما مثل فراموش کردن مردم است.”

به منظور بالا بردن توجه و جرقه پاسخ از مقامات مائورو داوطلب خدمت سربازی به کمک از دوستان برای نوشتن بی شماری missives به دفتر نخست وزیر از وزیر امور خارجه به وزیر بهداشت و یک رشته از نمایندگان مجلس است.

“هیچ کس تا کنون به ما,” او گفت:. “آنها فقط سمت چپ ما در تاریکی. ما با چپ در مجموع ناامیدی در دولت ما.”

اضافه شده دویل: “ما قفل شد برای 31 روز اگر چه ما هرگز آزمایش مثبت است. بسیاری از ناکامی های ما از گرفتن پاسخ از دولت است. ما تا به حال مشکلات بزرگ چرا درک وجود دارد که وجود چنین تناقضات. اگر آنها به ارائه برخی از توضیحات منطقی آن را خنثی چیز است.”

برای دریافت این زن و شوهر با اتکا بر حمایت معنوی از دوستان و خانواده آنها دویل نگه داشته و به روز رسانی روزانه ایمیل ها در مورد زندگی در قرنطینه.

که پشتیبانی نمی end با زن و شوهر را آزاد کند. زمانی که مائورو و دویل ساخته شده آن را به Pointe-Claire در صبح روز جمعه آنها یافت بالن و یک “خوش آمدید صفحه اصلی” بنر بخور در سراسر درب جلو. یک دوست نیز تا به حال لاله ها تحویل داده است.

“ما در حال غرق” دویل گفت.

او و همسرش نیز نوع کلمات برای شاهزاده Cruises — کشتی مالک و کارکنان آن است. کارکنان باید به طور منظم نامیده می شود و از طریق پست الکترونیکی مسافران پس از بازگشت از آسیا و این شرکت حتی اعزام پنج نماینده به کرن به بحث در مورد پرداخت غرامت, او گفت:.

در حالی که مائورو نمی افشای جزئیات دقیق از بسته های ارائه شده توسط شاهزاده “آنها شده است فراتر از سخاوتمندانه,” او گفت:. “و راه درمان آنها ما را در قرنطینه شگفت انگیز بود. نگهداری آنها به ما هدیه. هر بانوی کردم یک گل سرخ.”

“اگر ما به کروز دوباره ما قطعا شدند به سوی آنها” دویل گفت.

“نه اگر” مائورو گفت. “هنگامی که.”

به طوری که بعد از سفر ؟

“ما در حال رفتن به چوب نزدیک به خانه در حالی که” مائورو گفت. “اما آن را قطعا نمی خواهید به نوبه خود من رفت و آمد است.”

با فایل های از سوزان شوارتز و هارون Derfel از Montreal Gazette

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im