نوامبر خواهد بود 2000 بازشماری تنها بدتر

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بعد از این سال آمریکایی ها ممکن است به صورت یک سناریو کابوس از آن وجود خواهد داشت هیچ راه فرار و یا توسل – و این هیچ ربطی به با هر گونه ویروس. آن را به انجام با توجه به انتخابات انجام شده در ایالات متحده است. ما ممکن است مقابله با 2000 فلوریدا بازشماری بیش از همه دوباره. فعلی coronavirus همه گیر است و هم یک تهدید سلامت و فاجعه اقتصادی, اما, اجتماعی فاصله گرفتن از امریکا می تواند ایجاد یک انتخاباتی که سرایت خواهد گودال ما بهترین امید در برابر بدترین ترس ما.

دموکراسی تغذیه و تضمین به عنوان آن است که توسط انتخابات آزاد و عادلانه خواهد بود بر روی طناب در اين مورد. و کسانی که شما قاضی چگونه از آن همه معلوم خواهد بود واقعی قضات که در حال حاضر به نشستن در دولت و دادگاه عالی در محوری نوسان متحده است.

اگر ماه نوامبر انتخابات نزدیک است و قبل از قاضیان جان رابرتز, اموزش Bader Ginsburg, برت Kavanaugh و برادران خود را در حال احضار به عنوان داوران امریکا را بشنود اول از “دیگر سوپریمز” دولت حقوقدانان مانند توماس Saylor and Max بائر در پنسیلوانیا صبر Roggensack و جیل Karofsky در ویسکانسین, آنیتا Earls و سام اروین در کارولینای شمالی چارلز canady را از دست و کارلوس مونیز در فلوریدا. این قضات خواسته خواهد شد که به داوری دادخواهی بیش از دولت در انتخابات مواردی که گزارش شده رای ممکن است و این روند بدون شک ناقص. در این Orwellian ناکجاآباد شکایت از تقلب و فساد خواهد بود تحت الشعاع قرار تماما قابل توجیه ادعای ناتوانی و بی کفایتی. که به دلیل رای-با-ایمیل می تواند تا حد زیادی جایگزین در شخص رای گیری در اعداد خیلی بزرگ انتخابات مقامات استفاده نمی شود به حجم مرتکب خطا است.

اکثر ایالت ها باید کمی تجربه برگزاری انتخابات در یک جامعه فاصله های دنیا (29 متحده در سال 2018 کمتر از 10 درصد از آرای ریخته شد توسط پست-در رای گیری). دهها هزار نفر از انتخابات کارگران نیاز به روت/re-آموزش در طول و با وجود این بیماری همه گیر. گران قیمت جدید رای اسکنر باید خریداری و امضا-تطبیق کامل. یکی factoid: در سال 2018 و 27 درصد از رای غیابی دریافت شد خیلی دیر شده و شمارش شدند.

شما به دنبال در یک نسخه برای پست الکترونیکی-در ضرب وشتم و رای شمارش هرج و مرج است. اولین رای گیری محسوب می شود (و دوباره شمارش) فراتر از روز انتخابات به این معنی هیچ فوری برنده هیچ ارضاء فوری بدون بادکنک قطره در هتل ballrooms. بی صبری خواهد ساخت به سرعت به عنوان ایمان به یک نتیجه دقیق را تلو تلو خوردن.

بعد در آن بحرانی نوسان متحده که در آن اعلان شده در مورد کسی که برنده شد و از دست این دعاوی را جریان ساخته شده بر اساس یک مشترک گله: رای به خودی خود ناقص است و ناقص و اشتباه است اگر نه دستکاری و خراب شده یا تقلب.

این زمانی است که آمریکایی ها یاد بگیرند که قدرت واقعی در این انتخابات را تحسین کرد نه از رای دهندگان از نامزدها یا حامیان اما از دادگاه عالی ایالت ستونهای با پوشیدن لباس سیاه و دارای حق اعمال چوب gavels و نامحدود تحت تاثیر قرار.

در میدان نبرد ایالت ویسکانسین اوهایو و پنسیلوانیا و فلوریدا تفاوت در این میان حقوقدانان – ایدئولوژی خود تجربه خود را در بسیاری از موارد تعصب خود را – می تواند نکته را مقیاس عدالت و انتخابات. را پنسیلوانیا, قدیمی ترین دادگاه استیناف در آمریکا که در آن پنج نفر از هفت نشستن دیوان عالی کشور حقوقدانان امروز (حداکثر بائر دبرا تاد کریستین Donohue, Kevin Dougherty و دیوید Wecht) در حال دموکرات منصوب دموکراتیک فرمانداران. اگر جمهوری خواهان در نتیجه چالش وجود دارد مناسب با علت یا نه, شانس مثبت حکم هستند امیدوار کننده نیست.

در ویسکانسین اخیر صحنه همه گیر دوزخ بر تصمیم گیری برای برگزاری یک انتخابات مقدماتی که در معرض خطر عمومی (ده ها تن که رای فرد در حال حاضر تست شده COVID-مثبت) چهار نفر از هفت دیوان عالی کشور قضات محافظه کار سه لیبرال هستند. نوسان دادگاه در نوسان است ، بیش از حد نزدیک به تماس.

پس از آن وجود دارد فلوریدا راهابی مادر در امریکا نوسان رای و صفر برای 2000 بست. آن هفت عضو دادگاه در حال حاضر پر از جمهوری منصوب قضات (GOP رژیم صهیونیستی. ران DeSantis کنترل دو جای خالی به زودی پر شود). در سال 2000 شش نفر از قضات منصوب شد دموکرات ها (هفتم مشترک انتصاب توسط لاتون چیلس و جب بوش).

به عنوان یک جانباز از فلوریدا 2000 ریاست جمهوری بازشماری آرا که در آن ضعیف طراحی شده “پروانه” رای و “حلق آویز chads” چپ تمام ملت حلق آویز در انتخابات برزخ, من می توانم به یاد داشته باشید که ترس جمهوریخواهان احساس در مورد شانس خود را برای موفقیت در دادگاه های ایالتی و به همین دلیل آنها کمک به پیشبرد این تصمیم به مطلوب تر قضایی clime: بوش v. گور در دیوان عالی ایالات متحده. مسلح با حکم دادگاه ارائه شده تنها چند روز قبل از انتخابات کالج مهلت امریکا اجتناب نوع بحران قانون اساسی آن مواجه شده بودم یک بار قبل از (Rutherford B. Hayes جای کسی را گرفتن ساموئل بریتیش در یک “مورد مناقشه” نژاد برای ریاست جمهوری در سال 1876).

با توجه به این واقعیت است که دموکراسی در مناقصه پیچک اعتماد نظرسنجی و پالس-داوطلبان باید به ما هشدار داد و ما در حال حاضر تاسیسات در قلمرو خطرناک است. یک NPR نظرسنجی پس از انتخابات 2018 گزارش داد که یکی از سه آمریکایی ها بر این باورند انتخابات با رشوه دادن رای به تاثیر نتایج. اخیر گالوپ نظرسنجی یک گام به پیش رفت و گفت: نزدیک به 60 درصد از آمریکایی ها باور نمی کنم ما باید صادقانه انتخابات (بدتر از هر کشور تست شده به جز مکزیک و شیلی).

با مردم در حال حاضر مشروط به بی اعتمادی انتخابات غیر محتمل می شود ممکن است اگر این انتخابات نزدیک است. ریاضی و روش ها خواهد بود lampooned و کاونتی و نتیجه نهایی با تخفیف نصف یا بیشتر از امریکا است. بسیاری از دولت های دادگاه عالی قضات شناخته شده برای خود انصاف و استقلال در حال حاضر ruing این سناریو و نقش آنها ممکن است خواسته شود به بازی. انتخابات وکلا و فعالان سیاسی و پارتیزان در حال حاضر در حال تحصیل در رشته خود زندگی نامه خود را دارند و خود را proclivities.

به زودی تمام آمریکا را به عنوان به خوبی.

آدام گودمن ملی حزب جمهوری خواه رسانه های استراتژیست و مقاله نویس. او یک شریک در بالارد همکاران در واشنگتن و اولین Edward R. Murrow ارشد دانشگاه تافتز است فلچر مدرسه. او را دنبال کنید در توییتر @adamgoodman3.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de