خارج از کلگری هیئت مدیره آموزش و پرورش ساختمان عکس گرفته شده در چهار شنبه, فوریه 4 سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia گاوین جوان/Postmedia

مشترک provincewide بیمه نامه برای مدرسه بین المللی سفر به این معنی است که برخی از والدین تنها حدود 10 درصد از پول خود را به عقب بر تازگی لغو کلگری تخته, آموزش و پرورش, سفر است.

کسی رو به کلاس 8 پسر بود میله میله برای رفتن به یک سفر به ژاپن با بینی خود را کریک مدرسه همکلاسی در اواسط ماه مارس اما CBE لغو سفر هفته گذشته در بحبوحه افزایش نگرانی از گسترش جدید coronavirus COVID-19. او پرداخت می شود بیش از 4000 دلار برای این سفر اما می گوید او گفته شده است که او را تنها مسترد بین 300 $و $500.

“مالی آن را آسان سفر برای ما به استطاعت. ما باید هزینه های زندگی ما یک خانواده با درآمد متوسط است که با این نسخهها کار سخت و فداکاری های ساخته شده به طوری که پسر ما می تواند در این سفر گفت:” Rowe.

“این پول از دست رفته خواهد شد.”

با توجه به CBE محدود بازپرداخت نتیجه مدرسه مدیره بیمه نامه با مدارس شهری بیمه کنسرسیوم که استخرهای بیمه برای 14 مدرسه تخته در سراسر آلبرتا از جمله کلگری مدرسه کاتولیک District (CCSD) و ادمونتون عمومی هیئت مدیره مدرسه.

سیاست را پوشش می دهد $500,000 تا 75 درصد بازپرداخت برای تمام آلبرتا متقاضیان برای سفرهای لغو شده در اختیار هیئت مدیره مدرسه و $20 میلیون تا 100 درصد بازپرداخت برای سفر لغو مطابق با یک دولت کانادا سطح-3 مشاوره سفر.

دولت فدرال توصیه کرده است در برابر همه غیر ضروری سفر به مناطق ایتالیا به این معنی است که خانواده هایی که CBE سفر به آن کشور لغو شد دریافت هزینه کامل. اما هیچ مشورتی در محل است که در ژاپن به معنی برخی از والدین هزاران دلار است.

“ما واقعا درک عمیق ناامیدی. ما درک می کنیم برنامه ریزی و هیجان فرصت است که ارائه این دلیل که چرا ما با ارائه مسافرت های بین المللی گفت:” کالوین دیویس آموزش و پرورش مدیر با CBE.

“این بسیار دشوار است تماس بگیرید چون ما می دانیم که آنچه در این خط از نظر تجربه و فرصت و ما نیز متوجه جزء مالی به این. و در واقع بسیاری از کودکان و نوجوانان را بدست شغل پاره وقت برای کمک به تامین مالی این فرصت است. بسیاری از اعانه رفته در هر دو به صورت جداگانه و به نمایندگی از سازمان چیزهایی که از طریق مدرسه. این بسیار مایه تاسف است.”

بیمه طرح اشاره شده در اسناد و مدارک داده شده به پدر و مادر در سال گذشته در طول سفر آماده است. پدر و مادر نیاز به ثبت نام در مدرسه بیمه.

پدر و مادر fundraised برای یک سال مالی ژاپن سفر

کریستی اسکارلت که کلاس 8 دختر برنامه ریزی شده بود برای رفتن در ژاپن لغو سفر رهبری پدر و مادر تلاش های جمع آوری کمک های مردمی در سال گذشته برای فروش همه چیز از گیاهان به بادام به صندوق سفر. آن را سخت به شنیدن این که “کسانی که دلار ممکن است فقط نشستن” اسکارلت گفت.

در علاوه بر این به مالی ضربه لغو یک ناامیدی برای خانواده ها — Rowe را مثلا صرف سال گذشته یادگیری ژاپنی در آماده سازی برای سفر. اسکارلت می گوید: او می داند که چرا این سفر بودند کاهش یافته است اما خواسته گزینه های بیشتر در دسترس بودند به خانواده ها است.

“ما نمی گسل CBE برای تصمیم گیری است که آنها ساخته شده است. من فکر می کنم آنها باور نکردنی در تفکر از طریق این فرایند” اسکارلت گفت. “حرکت رو به جلو من واقعا می خواهم برای دیدن فرایند تصمیم گیری قرار داده می شود پشت در پدر و مادر با توجه به بیمه.

“این ظرفیت ما به عنوان پدر و مادر برای تصمیم گیری است که در بهترین مورد علاقه خانواده ما است.”

Rowe می گوید او می خواهد پدر و مادر که در مورد ریسک مالی از CBE سفر و امید سیاست های جدید معرفی شده در آینده برای جلوگیری از یک وضعیت مشابه است.

“CBE نیاز به یک بیمه مناسب سیاست در مورد این اتفاق می افتد دوباره در آینده و یا آنها را به پدر و مادر توانایی خود را بیمه,” او گفت:. “من می خواهم خیلی مردد به ارسال پسرم در مدرسه دیگری سفر. پدر و مادر نیاز به دانستن است که این پوشش کاملا ناکافی است. مگر اینکه چیز تغییر شما هیچ راهی برای محافظت از خودتان را از نظر مالی و بسیاری از افراد قادر به فقط آمده تا با 4000 دلار.”

عدم پرداخت پول از سفر را به اپراتورهای تور, نه, CBE, دیویس گفت:. او افزود که او امیدوار است سفر کوپن می تواند ارائه شده به خانواده هایی که سفر لغو شد.

“ما خواهد بود امیدواریم که همه چیز روشن کردن بیش از شش ماه آینده و یا تا و ما قادر به ترتیب یکی دیگر از فرصت برای بچه ها, سفر,” دیویس گفت:.

دیویس می گوید: CBE را نقد و بررسی خود را بیمه سیاست اما که او نگران این COVID-19 شیوع را در سفر شرکت های ارائه کمتر-پوشش مطلوب در آینده است.

تقریبا تمام CBE سفر لغو شد; دیگر آلبرتا تابلوهای دنبال کت و شلوار

CBE اعلام کرد به پدر و مادر در سناتور پاتریک سوختگی مدرسه در روز پنج شنبه که سفر به اسپانیا, برنامه ریزی برای ترک هفته آینده نمی خواهد رخ می دهد.

لغو است و علاوه بر پنج سفر به ایتالیا, ژاپن و تایوان به نام با CBE هفته گذشته است. با توجه به CBE مقامات, هنوز هم وجود دارد چند برنامه ریزی سفرهای بین المللی این ترم — از جمله به ایرلند, آلمان, اتریش, جمهوری چک و در شمال امریکا — که هنوز میله میله برای رفتن به جلو.

این CCSD نیز مبتنی بر دو عید پاک-شکستن سفر به ایتالیا هفته گذشته به عنوان نگرانی های بیش از این ویروس در ادامه به کوه. در ادمونتون شهر و مدرسه کاتولیک تخته هر تصمیم به جلو و پلاگین در آینده سفرهای بین المللی روز شنبه.

مارس 3 نامه توزیع شده به CBE پدر و مادر سهشنبه توسط Alberta بهداشت تاکید کرد که خطر قرار گرفتن در معرض در استان باقی می ماند. اولین presumptive مورد کوروناویروس در آلبرتا, کلگری-منطقه زن در 50s به گزارش روز شنبه.

در سراسر جهان وجود داشته است تقریبا 98,000 موارد گزارش شده از COVID-19 و در مورد 3,350 تایید مرگ. به عنوان پنج شنبه, شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در کانادا از این ویروس در میان 45 تایید موارد است.

jherring@postmedia.com

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im