نه همه قرنطینه کانادا الماس شاهزاده مسافران بازگشت به کانادا

“پس از ورود خود به کانادا آنها را به معرض قرنطینه عمل” دکتر ترزا Tam گفت: هر کشتی که مسافران را در پروازهای تجاری.

یک اتوبوس حمل و نقل بریتانیا مسافران پس از آنها به سمت چپ coronavirus-آمار کشتی کروز الماس شاهزاده در Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو, ژاپن روز شنبه, فوریه. 22, 2020. Kim Kyung-Hoon / ایسنا

نزدیک به 80 کانادا الماس شاهزاده مسافران در ژاپن که تست منفی برای coronavirus تصمیم به بازگشت به کانادا در یک پرواز اجاره دوشنبه با وجود اینکه به شدت خواست به انجام این کار توسط دولت فدرال.

برخی از آنها تصمیم به پرواز به کانادا در پروازهای تجاری در حالی که دیگران خواهد شد در ادامه سفر خود به مقصد دیگر وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین به خبرنگاران گفت: در مونترال.

دیگران مانده اند پشت در ژاپن بود و در کنار آنها را دوست دارد آنهایی که کاهش یافته است بیمار از به طور بالقوه کشنده coronavirus.

از 256 کانادا مسافران بودند که قرنطینه در کشتی کروز 48 قرارداد این ویروس شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2.

ساعت 2 صبح جمعه 129 کانادایی و همراهان خود را وارد در کانادا نیروهای پایه در ترنتون, Ont., جایی که آنها پردازش قبل از اینکه bused به NAV کانادا موسسه آموزشی در Cornwall برای 14 روز در قرنطینه.

که در سمت چپ 79 کانادا الماس شاهزاده مسافران که تصمیم به هیئت مدیره هواپیمای چارتر حتی اگر آنها هشدار داده شد که ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است برای گرفتن یک پرواز تجاری به کانادا و یا اجرا به مشکلات پیدا کردن امکانات رفاهی است. همچنین وجود پتانسیل نگرانی برخی از 79 کانادایی ممکن است بدون علامت حامل ویروس.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر هشدار داد همه 79 کانادایی ها را قرنطینه می شود و هنگامی که آنها بازگشت به کشور است. آنها داده خواهد شد و گزینه بازگشت به خانه به خود منزوی برای 14 روز عنوان شده است در مورد کانادایی ها در مسافرت از چینی استان هوبئی اصلی منطقه از coronavirus بیماری همه گیر.

“پس از ورود خود به کانادا آنها را به معرض قرنطینه عمل” تام گفت.

روشن نیست که آیا آنها را قرنطینه در کانادا نیروهای پایه در ترنتون, Ont., که در آن ووهان evacuees صرف زمان; در Cornwall, که در آن الماس شاهزاده مسافران در حال حاضر محدود بودن; و یا محل دیگری است.

“این بستگی به این دارد که آنها را وارد کانادا” تام اضافه شده است.

تام نیز قادر به مشخص کنید در چه خطر عفونت کسانی کانادایی باقی مانده در ژاپن ممکن است. آنچه شناخته شده است و شیوع سرنشین الماس شاهزاده آلوده تقریبا یک نفر از پنج نفر و تعداد عفونت های رز تا آخرین روز از قرنطینه.

Tam تصریح کرد: خطر شیوع در کانادا کم باقی مانده است با مجموع نه کانادایی مبتلا به کوروناویروس. با این حال او اشاره کرد British Columbia گزارش ششم آن مورد در روز پنج شنبه از یک زن که در حال بازگشت از ایران شده است.

“B. C. گزارش مهم است زیرا ایران تنها شروع اخیرا گزارش آن موارد و هر گونه وارداتی موارد مربوط به ایران می تواند یک شاخص است که وجود دارد گسترده تر انتقال از ما در مورد” او توضیح داد. “همه مهمتر آن است که یک یادآوری است که این رمان coronavirus یک مسئله جهانی است و این امکان وجود دارد که این ویروس می تواند در حال حاضر در کشورهایی که ممکن است باید از این ظرفیت برای تشخیص و یا حاوی ویروس است.”

در مونترال, شامپاین گفت: 48 کانادایی که کاهش یافته است بیمار از COVID-19 بیمار ناشی از coronavirus در حال درمان در بیمارستان ها در یوکوهاما و توکیو بود اما قادر به ارائه یک به روز رسانی وضعیت خود را.

[email protected]

twitter.com/Aaron_Derfel

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im