هیچ کس در قدرت حفظ نظم

Tucker Carlson تحویل 20 دقیقه به علاوه تک صدایی در جریان ملی شورش الهام گرفته شده توسط پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. دوشنبه شب در رادیو فردا برنامه کارلسون محکوم ملی و رهبران محلی برای حفظ نظم و آشکارا جانبداری با “ناوشکن.”

TUCKER CARLSON, فاکس نیوز: زمانی که اوباش آمد آنها رها شده ما. شب خوب و خوش آمدید به Tucker Carlson امشب. ملت رفت تا در شعله های آتش این آخر هفته. هیچ کس مسئول ایستاده بود تا برای صرفه جویی در امریکا است. رهبران ما dithered. آنها cowered. آنها آشکارا طرفه با ناوشکن. در بسیاری از موارد آنها egged آنها را در. بعد آنها را انکار کند همه از این. آنها انکار آن در حال حاضر. شما حقیقت را می دانم. شما آن را دیدم اتفاق می افتد.

این است چگونه سازمان ملل سقوط. با هیچ کس در مقام حفظ نظم و بسیاری از ما در کلاس های حرفه ای تشویق خشونت — شهروندان آمریکایی در حال حاضر مجبور به دفاع از خود. آنها هیچ انتخاب است. هیچ کس در حال رفتن به دفاع از آنها. این امکان وجود دارد که مردم بیشتر صدمه دیده خواهد شد در روزهای آینده. که خواهد بود یک تراژدی است. اما در محیط مانند تیس بیشتر خشونت به خوبی می تواند منجر به یک آبشار از فجایع جدید — به چیزی به مراتب بزرگتر و مخرب تر از هر چیزی که ما تا کنون دیده ام. این نیست بیش از. آن می تواند فقط آغاز است.

آن را سخت به فکر می کنم به وضوح در مورد هر یک از این. هرج و مرج, تخریب بی امان دروغ از بالا — آن را بیش از حد. آمریکایی ها سر در گم و می ترسم. اما بیشتر از همه آنها پر از خشم — عصبانی تر از آنچه تا کنون بوده است. بدترین مردم در جامعه ما گرفته اند کنترل. آنها هیچ چیز برای ساخت این کشور است. در حال حاضر آنها در حال پاره شدن آن. آنها عجله ما را به سوی خودکشی جمعی. چگونه ما پاسخ دهند ؟

ما باید خودمان و خانواده ما. یک بار دیگر ما هیچ انتخاب است. اما ما نمی توانیم اجازه می دهد خود را برای تبدیل شدن به مانند آنها هستند. ما نه حیوانات. ما آمریکایی هستیم. در مواجهه با چنین بی شرمی ما باید حل و فصل شود مناسب و معقول. ما معتقدیم که این کشور در آینده است. ما قصد داریم برای فرزندان ما برای زندگی و رشد در اینجا. این چیزی است که ما در حال دفاع. رهبران ما انجام همه آنها می توانند به مجموعه ما را در برابر در برابر هر یک از دیگر — هرگز پایان دادن به ملی کشتی صحنه برای خود سود و تفریحی. اما ما نمی خواهد بازی همراه است. ما عشق همسایگان ما بی وقفه به رغم همه آن را. نه به این دلیل که آنها شبیه به ما یا ما به اشتراک گذاشتن دیدگاه های سیاسی. اما از آنجا که آنها انسان هستند و آنها آمریکایی است. کسانی که اوراق قرضه رهبران ما به دنبال از بین بردن. ما نمی توانیم اجازه دهید آنها را.

ما باید شروع به در حال unsparingly صادقانه در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. حقیقت این است که دفاع ما و کشور ما آخرین امید. ما قصد داریم به استفاده از امشب ساعت برای ایجاد یک رکورد از این لحظه به شما نشان دهد چه چیزی واقعا در رفتن در خود کشور است. ما احساس تعهد به انجام این کار قبل از حقایق چرخید به تبلیغات دروغگو و یا تصاویر کشیده کردن اینترنت برای همیشه به عنوان بسیاری از آنها به ناچار خواهد بود.

ما قصد داریم برای شروع که در آن خانواده زندگی می کند و زندگی برای 35 سال در ربع شمال غربی واشنگتن دی سی است. این مک در بازار:

[عکس]

این محله ما فروشگاه. آن را در راه رفتن فاصله از خانه من. دیدار با مردم وجود دارد برای قهوه در صبح است. بچه ها را بعد از مدرسه برای آب نبات. آن را به عنوان نزدیک به یک جامعه جمع آوری نقطه به عنوان ما. بازار اجرا شده توسط کیم خانواده است. از قدیم مهاجران از کره جنوبی. آنها احترام در محله ما برای نجابت و کار سخت خود را. زمانی که آنها خود را از دست داده و پسر چند سال پیش همسایه ها غصه دار. در قدیم نیست و سیاسی است. آنها هرگز کسی صدمه دیده است. آنها تنها چیزهایی را که بهتر است. اما شب گذشته اوباش آمد برای فروشگاه خود را. در 1:00 صبح امروز آقای کیم بود زانو به تنهایی در پیاده رو, تلاش برای نجات آنچه که او عمر خود را سپری ساخت.

صحنه هایی مانند این را در صدها محله در سراسر کشور ما است. در اینجا چند: در کلمبیا, کارولینای جنوبی, یک مرد به نام پلیس زمانی که همه چیز شروع به سقوط از هم جدا. تظاهر کنندگان را دیدم او را به انجام آن. آنها را محاصره کرده و سپس ضرب و شتم او. تماشاچیان خندید به او کوبیده:

[تصویری]

در روچستر, نیویورک, یک گروه هشت مردان شکست ویندوز از یک فروشگاه طلا و جواهر. یک زن و شوهر زندگی می کردند که در بالای فروشگاه پدید آمده و به مقابله با آنها. هر دو از آنها را وحشیانه مورد ضرب و شتم با یک نردبان و دو در چهار:

[تصویری]

در دالاس تگزاس یک مرد مسلح با آنچه در ظاهر به یک شمشیر آیا بهترین خود را برای دفاع از یک کسب و کار از غارتگران است. اوباش bashed او را در سر با یک سنگ و یک اسکیت بورد:

[تصویری]

در سن خوزه کالیفرنیا تظاهر کنندگان با crowbars یورش برده و بزرگراه ها و حمله به وسایل نقلیه در تلاش به جلو رانندگان از اتومبیل های خود را:

[تصویری]

در بیرمنگام آلاباما یک خبرنگار محلی به نام استفان کوئین ضرب و شتم قرار گرفت و پس از آن سرقت صورت زنده از تلویزیون به عنوان او تلاش برای پوشش غارت:

[تصویری]

در پورتلند, اورگان, یک مرد بود که مورد ضرب و شتم ظاهرا برای جسارت به حمل یک پرچم آمریکا. او هرگز منتشر پرچم:

[تصویری]

چگونه بسیاری از این افراد به قتل رسیده توسط تظاهر کنندگان که در حمله به آنها را? ما هنوز نمی دانیم. حداقل برخی از آنها به احتمال زیاد معلول برای زندگی است. و پس از آن وجود دارد جرم سرقت. به نظر می رسید به همه جا می شود. در Buckhead مجلل بخشی از آتلانتا تظاهر به سرقت برده تسلا از نمایندگی و سوار آن هر چند سرپوشیده بازار. در پورتلند اوباش غارت Louis Vuitton, اپل و تعقیب بانک در میان بسیاری دیگر. آنها اغلب آتش سوزی به عنوان آنها به سمت چپ:

[تصویری]

در شیکاگو معترضان مبارزه نژادپرستی نظاممند در حال اجرا را از طریق یک فروشگاه نایک سرقت کفش:

[تصویری]

در واشنگتن فدرال شهر احاطه شده توسط پایگاه های نظامی و حفاظت شده توسط بالاترین غلظت از اجرای قانون در جهان مجرمان عمل با مصونیت از مجازات در خیابان. آنها غارت جورج تاون. آنها شکست پنجره ها در ساختمان های فدرال. آنها تخریب تقریبا هر یادبود جنگ در شهر یک هفته پس از روز یادبود. شب گذشته آنها آتش به سنت جان اسقفی کلیسا 200-سال-ساختمان قدیمی است که استقبال هر Amercian رئیس جمهور پس از جیمز مدیسون. آن را در سراسر خیابان را از کاخ سفید است.

بنابراین این چیزی است که اتفاق می افتد در امریکا در حال حاضر. ما بازی نمی کند تمام نوار داریم. مقدار زیادی وجود دارد. برخی از آن را بیش از حد تکان دهنده و بیش از حد آتش زا. ما درک می کنیم که تلویزیون عاطفی متوسط. ما نمی خواهیم همه چیز را بدتر کند. اما شما نقطه دریافت کنید. نکته این است که این عمیقی ملی اضطراری است. شما هرگز می دانم که از گوش دادن به ما در انتخاب رهبران. تقریبا همه آنها تظاهر این است که واقعا اتفاق می افتد — و یا اگر آن اتفاق می افتد, آن را فقط بخشی از امریکا سنت طولانی شدید گفتمان سیاسی. سیاستمداران در هر دو طرف به ما بگویید که این همه در مورد مرگ یک مرد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس هفته گذشته است. مردم سوختن کشور ما پایین هستند “معترضان,” مشغول مشروع “اعتراض.”

OK. دقیقا این معترضان’ خواسته? چه آنها پرسید ؟ اگر کنگره توافق برای تصویب برنامه های خود را فردا چه خواهد بود ؟ نه یک نفر حتی نکات در این پاسخ است. از آنجا که وجود ندارد ، هیچ کس تا به حال به زحمت نظرسنجی بچه ها ضرب و شتم خانمها در خیابان و یا غارت گوچی اما شما رو به تعجب که چگونه بسیاری از آنها تا کنون حتی شنیده جورج فلوید. و اگر آنها چه تفاوت آن را? خشونت و غارت نیست اشکال از بیان سیاسی است. اگر شما کشته شدند فردا چگونه بسیاری از ساختمان های شما می خواهید به زمین سوخته در حافظه خود را ؟ چگونه بسیاری از زنان پیر شکست در چهره در خیابان ؟ هیچ کدام ما امیدواریم. شما یک بیمار روانی باطل.

در واقع آنچه که ما در حال تماشای مخالف یک اعتراض سیاسی. این حمله بر اساس این ایده از سیاست است. این تظاهر کنندگان در حال تلاش برای سرنگونی سیستم سیاسی ما. که سیستم این است که ما چگونه حل و فصل اختلافات ما بدون خشونت است. این افراد می خواهند یک سیستم جدید یک حکومت خشونت: آیا آنچه که ما می گویند یا ما به شما صدمه دیده است. شما می توانید آن را برای خودتان در تلویزیون. اما رهبران ما در حفظ و دروغ گفتن و گفتن ما این اتفاق نمی افتد.

برخی از دموکرات ها را آشکارا در آغوش آن است. واقعا آنها ندارد و بسیاری از انتخاب است. این رای دهندگان خود را تمیز کردن رولکس فروشگاه. این شورش به طور موثر بزرگترین جو بایدن برای رئیس جمهور تجمع در ضبط. در قدردانی بیش از یک دوجین بایدن کمپین کارکنان اهدا پول به تظاهر کنندگان در مینیاپولیس و سپس bragged در مورد آن را در توییتر. هیچ رهبر حزب دموکرات می تواند به طور مستقیم انتقاد از آنچه که اتفاق می افتد. برخی از آنها در پیوست. بیش از آخر هفته حزب دموکرات فیرفکس ویرجینیا منتشر شد در این بیانیه در توییتر. نقل قول: “شورش هستند بخشی جدایی ناپذیر از این کشور در ماه مارس نسبت به پیشرفت است.”

“حال پیشرفت است.” سوختن ساختمان. گاز اشک آور. بدن مرده. جیغ مجروح شدند. جنایی هرج و مرج. به حزب دموکرات فیرفکس که “حال پیشرفت است.” افراد مشهور, مشهور پس از وزن به توافق برسند. از غنی شده خود ترکیب ستاره بسکتبال LeBron James استفاده کرده است خود را در حساب های رسانه های اجتماعی برای تشویق بیشتر شورش. برنی ساندرز جانشین شان پادشاه یکسان انجام می شود. بنابراین سیاه زندگی مهم رهبر Deroy McKesson. کالین Kapernick آشکارا خواستار خشونت است. نقل قول: “گریه برای صلح خواهد باران و آنها را زمین خواهد شد در گوش کر.”

تصور فریاد آتش سوزی در یک شلوغ تئاتر — تئاتر با 325 میلیون نفر در آن است. این چیزی است که آنها در حال انجام بوده و برای روز. زمانی که خشونت آغاز شد و آنچه که ما نیاز بیش از هر چیزی وضوح. امریکا نیاز به کسی به حقیقت را بگویید. در عوض تقریبا همه ما به اصطلاح محافظه کار و رهبران پیوست چپ را کر. روز جمعه به عنوان شهرهای آمریکا بودند که توسط اوباش معاون رئیس جمهور ایالات متحده حاضر به چیزی خاص در مورد شورش در حال پیشرفت است. به جای مایک پنس بدحجابی امریکا برای آن نژاد پرستی. Carly Fiorina یک بار یک پیشرو در انتخابات ریاست جمهوری نامزد توییتی که نقل قول: “این سفید امریکا است که در حال حاضر باید ببینید حقیقت صحبت می کنند حقیقت و عمل به حقیقت است.” کی James Cole رئیس بنیاد میراث, بزرگترین محافظه کار اتاق فکر در این کشور نوشت: یک درد دل افشاگری در امریکا به عنوان یک irredeemably نژادپرستانه ملت است. نقل قول: “چگونه بسیاری از بار را از اعتراضات را به رخ می دهد؟” کردم که ؟ “باید به” رخ می دهد. مانند بقیه از ما ناشی از این است. پیام از رهبران راست به سمت چپ بدون ابهام بود: شکایت نیست; شما سزاوار آنچه اتفاق می افتد به شما.

هیچ کس شروع به پریدن کرد و در ادامه با زور و اجبار و یا عصبانی تر به نظر می رسید در امریکا نسبت به سابق کارولینای جنوبی, فرماندار نیکی هیلی. “امشب من هم در اخبار و هستم, دل شکسته,” هیلی نوشت. “این مهم است به درک که مرگ جورج فلوید شخصی بود و دردناک برای بسیاری از. به منظور درمان آن نیاز به شخصی و دردناک برای همه است.”

اما صبر کنید, شما ممکن است تعجب. “چگونه من نقل قول, ‘شخصا’ مسئول رفتار یک مینیاپولیس افسر پلیس? من هرگز حتی شده به مینیاپولیس. و به همین دلیل است که برخی از سیاستمدار به من گفتن آنچه که من نیاز به ناراحت بود در مورد؟” اینها همه سوالات خوب. نیکی هیلی نمی پاسخ به آنها. توضیح نیست او را قوی کت و شلوار. که نیاز به تفکر است. چه نیکی هیلی می کند بهترین است اخلاقی باج خواهی. در طول مبارزات انتخاباتی 2016 او نسبت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آپارتاید به توده قاتل دیلن سقف. چگونه است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شبیه به یک قاتل زنجیره ای است? هیلی هرگز توضیح داده شده است. او تلاش آموزش هر کسی. هدف او این بود که استفاده سیاسی. نیکی هیلی فوق العاده خوب است در گرفتن آنچه او می خواهد. او خوشحال به محکوم کردن شما به عنوان یک نژادپرست به منظور آن را دریافت کند.

در این مورد هیلی آمد: شورش شد و در واقع نقل قول “شخصی و دردناک برای همه است.” و پس از آن درد نگه داشته در حال افزایش است. دو روز بعد ده ها تن از شهرستانها آمریکا شده بود به طور کامل سطل آشغال. یک کشور در حال حاضر در آستانه رکود اقتصادی به طور ناگهانی مواجه سقوط اقتصادی. در حال حاضر ترس از جمعیت شده بود کاملا ترس و وحشت. ماموریت انجام شد. بیایید امیدواریم که نیکی هیلی خوشحال است. ما atoned.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrasweet bonanzaaviator oynaelf bar bc5000geciktirici hapVan EscortMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü