آتش نشانان به اکسیژن را به یکی از دو سگ آنها نجات یافته از آتش سوزی خانه در 6316 24 ave. در NE Calgary, Alta. در روز سه شنبه ژوئن 23, 2015. استوارت درایدن / Postmedia

محیط خانه خود را در آتش که نیاز به درمان اورژانس برای سگ فرود آمد کلگری مرد معادل پنج سال حبس.

اما استانی قاضی دادگاه سوزان فلفل در روز سه شنبه موافقت با تاج و دفاع وکلا که کوین یوسف Nault در حال حاضر خدمت کرده است.

هر دو دادستان بلر براندون و دفاع مشاور رابین مک اینتایر گفت: بین زمان خدمت قبل از Nault اولین محاکمه و بازداشت او پس از اولین محکومیت در سال 2017, مجرم انجام داده است به اندازه کافی زمان.

Nault محکوم شد به مدت پنج سال در آن زمان, اما دادگاه تجدید نظر لغو محکومیت خود را و دستور محاکمه جدید.

در اوایل این ماه فلفل آمد و به همان نتیجه محاکمه قاضی بود و سه سال پیش که Nault بود گناه از دو آتش سوزی مربوط به اتهامات دو سلاح گرم جرائم و دو حیوانات-ظلم و ستم اتهامات عنوان شده علیه.

و او موافقت کرد و جمله مناسب برای Nault شد یک دوره پنج ساله.


آتش نشانان به اکسیژن را به یکی از دو سگ آنها نجات یافته از آتش سوزی خانه در 6316 24 ave. در NE Calgary, Alta. در روز سه شنبه ژوئن 23, 2015.

استوارت درایدن / Postmedia

اما فلفل را تکذیب کرد براندون پیشنهاد برای پنج سال ممنوعیت در برابر مجرم داشتن حیوانات خانگی, پیدا کردن او نشده بود عمدا آسیب سگ های خود را.

مک اینتایر گفت Nault نشده متعلق به یک حیوان از ژوئن 2015 جنایات است و در حال حاضر از نظر مالی قادر به داشتن یک حیوان خانگی.

آتش نشانان در پاسخ به این آتش سوزی در Nault را 24th, خیابان n. e. خانه داشت او را در زیرزمین و دو سگ در طبقه بالا اتاق.

مرتبط

پس از او نجات آتش نشانان به عرضه حیوانات با اکسیژن قبل از آنها گرفته شده است به یک دامپزشک.

“تا آن نقطه این سگ به وضوح برای مراقبت” مک اینتایر گفت.

فلفل یافت Nault آغاز شده هفت جداگانه, آتش سوزی در خانه خود را با تنظیم بنزین به آتش کشیده و پس از نوشیدن و مصرف 276 قرص های خواب آور به خاطر او محزون و خودکشی بیش از فروپاشی رابطه خود را.

KMartin@postmedia.com

توییتر: @KMartinCourts

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im