بیشتر انتظار تماس: مغلوب ساختن پیشی جستن & بایدن اتصال

X

داستان جریان

مقالات اخیر

این تنها نیمی از یک شوخی که لیندون جانسون کنایه آمیز است که کاخ سفید کلید می تواند پیگیری کردن هر کسی در هر نقطه در هر زمان. که تگزاس از حزب دموکرات توضیح داد: “اگر او هنوز هم زندگی می کنند.” و همیشه از Rutherford B. Hayes حال اولین تلفن نصب شده در سال 1877 یک جوخه از اپراتورهای تلفن ساخته شده است مطمئن شوید که اگر یک رئیس جمهور می خواهد به بحث در تماس می رود از طریق.

مدتی در بعد از ظهر دوشنبه آنها متصل 1600 خیابان پنسیلوانیا. با اقامت در ویلمینگتون دلم. معاون سابق رئیس جمهور بود به نام رئیس جمهور فعلی به بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نه فکر می کند دیگر مناسب است به این کشور منجر شود اما هر دو هنوز هم گفت: این گفتگو مولد و رئیس جمهور تهمت و حتی به نظر می رسید مفتون توسط جو بایدن مرد در تلاش برای جایگزین او شود.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن در آن بود “واقعا فوق العاده گرم گفتگو.” نمایش رد و بدل شد و نقاط اختلاف بیان “و من به طور کامل درک کنیم.” “بسیار دوستانه گفتگو” به طول انجامید حدود 15 دقیقه — به اندازه کافی به لمس رئیس جمهور: “من قدردانی خود را خواستار است.”

بایدن گفت: بسیاری از همان طریق یک سخنگوی که توصیف تعامل خود را به عنوان “یک تماس خوب است.”

همه این غیر معمول برای دو مرد که علنا شک شخصیت دیگر و از آن ساخته شده بود بیشتر غیر معمول با شرایطی که آنها را گرد هم آورده. شتابزده تنش زدایی نیز نمی آخرین طولانی است. تنها چند ساعت پس از آنها آویزان بایدن دوباره انتقاد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته بحران بهداشت و درمان.

“ماه من به نام رئیس جمهور تهمت به گام و اقدام لازم برای مبارزه با COVID-19” او توییتی همراه با یک لینک به یک واشنگتن پست قطعه. “اما هفته به هفته او به عنوان تهدید آن را مطرح گمراه مردم آمریکا و شکست خورده به عمل می کنند.”

رئیس جمهور در پاسخ نداد اما خود عملیاتی انجام داد. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر اخراج عقب که انتقاد بود فراتر از رنگ پریده است. “بسیار خوب تلفن تماس متعجب جو ؟” توییتی تیم Murtaugh. “این همه سیاست با این پسر futilely جستجو برای ارتباط که در آن هیچ است وجود دارد.”

قبل از اخبار را شکست که تهمت و بایدن صحبت کرده بود تهمت کمپین سخنگوی Kayleigh McEnany گفت RealClearPolitics که دموکرات “به طور مداوم ثابت می کند که او محزون می خوانی ناکافی رهبر آمادگی برای رسیدگی به یک بیماری همه گیر مانند coronavirus.”

نگرانی بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن در جهان بوده است که صحبت کردن با presumptive دموکراتیک نامزد در معرض خطر بالا بردن یک نامزد است که مبارزات انتخاباتی خود در انزوا. بایدن قطعا بهره مند از یک تماس قرار داده شده است که او به طور مستقیم در اخبار چرخه. و در حالی که رئیس جمهور اصرار داشت که این دو موافقت کرده بود ارز خود را خصوصی باقی می ماند هر کس می خواهد به می دانم که اگر اما زمانی که متن گفتگو خواهد نشت. کریس جاکوبز مدیر عامل شرکت محافظه کار Juniper Research Group, تعجب آنچه که “بیش از تحت در طول زمان این تعهد خواهد داشت.” خود را حدس بزنید ؟ “یک هفته.”

آن بد نیست شرط با توجه به این که این بیماری همه گیر تبدیل شده است به تعریف سیاسی از زندگی آمریکایی در سال 2020-و هر دو کمپین به عنوان به خوبی. مغلوب ساختن پیشی جستن لذت می برد بی نظیر روزانه پلت فرم خود را با جلسات مطبوعاتی در حالی که بایدن پخش پیام خود را از یک خانه موقت استودیو. همه دو به نظر می رسد به صحبت در مورد ماسک تولید ونتیلاتور ذخایر و زنده ماندن از واکسن هنوز در تست.

اگر چیزی به نظر می رسد تا حدودی عجیب و غریب که دو حرف نمی زنم هر چه زودتر. مغلوب ساختن پیشی جستن شده بر روی گوشی با فرمانداران و قانونگذاران و متخصصان پزشکی تقریبا بدون توقف. او همچنین به رهبران جهان, مشاهیر و ورزشکاران است. او صحبت کرده است با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد قیمت نفت و گفتگو با ولفگانگ در مورد مشکلات کسب و کار رستوران در میان این بحران است.

و بیشتر از نه تهمت و پس از آن مذاکرات به مطبوعات در مورد این گفتگو. در حال حاضر هر اصلی در این بیماری همه گیر در جلو خطوط که نیاز به هر چیزی که از کاخ سفید می داند که چگونه به ahold از رئیس جمهور. مایک DeWine نمی روم زمان چت. او فقط به نام کلی کاخ سفید کلید.

“رئیس جمهور به نام من در عرض یک ساعت و نیم” جمهوریخواه فرماندار اوهایو گفت وال استریت ژورنال در روز شنبه. “من گفتم این فقط کافی نیست. او گفت: “من در سمت راست آن است.”

اگر بایدن می خواستم به صحبت کردن با برخی از دستیاران کاخ سفید این باورند او می تواند انجام همان. به جای مذاکرات کشیده برای بیش از یک هفته با هر دو اردوگاه اصرار آنها می خواهم برای اتصال. بایدن گفت: بارها و بارها که او می خواهم به بحث; مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “دوست دارم با او صحبت می کنند.” اما وجود دارد یک رادیو سکوت. این بایدن کمپین گفت: RCP که آنها تا به حال چیزی شنیده از رئیس جمهور و پس از آن در روز دوشنبه دو رقیب خود لذت می برد خصوصی مکالمه.

جزئیات تماس از مطبوعات زمان باقی می ماند ناشناس و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم به نظر می رسید مفتون کمی مکاتبات. او هنوز توییتی یا گفتاری انتقادی از بایدن.

اصلاح: با توجه به ویرایش و خطا نسخه قبلی این داستان به اشتباه منسوب نظر از Kayleigh McEnany به تیم Murtaugh.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de