بدون توجه به خنده به عنوان مرد Nantel جریمه برای شکستن PQ قوانین

داوطلبان باید از طریق حزب در صورتی که مایل به برقراری ارتباط با اعضای, به منظور جلوگیری از آنها را از هولناک که با نامزد ایمیل.نمایندگان همه نامزدها یادآور شد حکومت در یک تماس تلفنی روز شنبه اما Nantel تیم بود متهم به نقض حکم در مدت کوتاهی پس از تماس است.

Nantel تیم نیست سوال قوانین و مقررات, اما یک مشکل با تفسیر از قانون است. آنها ادعا می کنند هیچ چیز آنها را از برقراری ارتباط با حامیان نامزد از جمله اعضای.

“اگر من نوشتن برای من سابق دانشگاه همکاران و ارسال 300 ایمیل و وجود 25 از آنها که اعضای آن ممنوع است و این چیزی است که ما انجام می دهند در حال حاضر گفت:” مارتین Beaudry یک سخنگوی نامزد تیم.

وی با اشاره به وضعیت یکسان رخ داده است قبل از COVID-19 همه گیر و افسر انتخاباتی در زمان اگنس Maltais که “یک مبتدی” به آنها خوب است.

این Nantel تیم مدعی است که لیست اعضا ارائه شده توسط PQ شامل آدرس ایمیل و بنابراین آنها قادر به شناسایی نام به حذف از لیست خود را.

آنها ادعا می کنند به دست گرفته اند و مراحل مختلف مطابق با تفسیر از قوانین ساخته شده توسط این حزب در خصوص پیشنهاد که حزب حذف از لیست ایمیل افرادی که عضو آن هستند و حتی استخدام یک خارجی شرکت در هزینه های خود را به انجام این کار در خنثی مد.

“بود که از هیچ علاقه ای به آنها” اشاره کرد Beaudry.

در حالی که تحریم به نظر می رسد تا حد زیادی نمادین Beaudry گفت: Presse Canadienne که آن را می فرستد یک پیام در مورد صداقت از نامزد.

“این است که به دنیا بگویید که مرد Nantel احترام قوانین” او گفت:.

این PQ شده است بدون یک رهبر پس از استعفای ژان فرانسوا Lisée در شب انتخابات عمومی اکتبر. 1, 2018, زمانی که حزب دچار یک شکست تاریخی. پاسکال Bérubé این MNA از Matane است موقت رهبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>