NHL ستاره و Zamboni راننده دیوید Ayres آینده به کلگری برای پیراهن سبز بعد

دیوید Ayres است و مورد استقبال طرفداران و رسانه ها قبل از مصرف به یخ در فورد عملکرد مرکز در فوریه. در 23 سال 2020 است. ورونیکا هانری / آفتاب

NHL جدیدترین استار دروازه بان خواهد بود در کلگری در روز جمعه برای حمایت از یک علت او همه به خوبی می داند.

دیوید Ayres به شهرت شات در فوریه. 22 به عنوان کمک های اضطراری دروازه بان کمک کرد که منجر کارولینای طوفان به یک 6-3 برنده شدن بیش از Toronto Maple Leafs.

اما گذشته از تازه کشف شده خود را NHL ستارگی و روز خود را به عنوان یک Zamboni راننده Ayres, 42, نیز پیوند کلیه دریافت کننده.

با که در ذهن Ayres خواهد بود در کلگری در روز جمعه برای کمک به ترویج دوم سالانه پیراهن سبز روز به افتخار هومبولت Broncos, اتوبوس, سقوط قربانی لوگان Boulet برگزار خواهد شد که 7 آوریل.

Boulet حال صحبت با پدر و مادر خود را در مورد تمایل به اهدا کننده عضو قبل از مرگ او در سال 2018 اتوبوس تصادف که او را کشته و 15 از هم تیمی های خود و کارکنان پشتیبانی.


توبی و Bernadine Boulet که پسر لوگان Boulet اهدا شش اندام خود را پس از هومبولت Broncos تصادف اتوبوس در دوشنبه 7 اکتبر 2019.

دارن Makowichuk / Postmedia

از همه سقوط قربانیان Boulet تنها کسی که قادر به کمک اندام خود را که رفت و به کمک شش نفر دیگر که در انتظار پیوند.

داستان خود را با الهام از لوگان Boulet اثر دیدم که ناگهانی از کانادایی ها نیاز به ثبت نام برای تبدیل شدن به عضو اهدا کنندگان در روزها و هفته های پس از سقوط.

Ayres خواهد بود در کنار لوگان پدر توبی Boulet به عنوان آنها شروع دومین سالانه پیراهن سبز بعد که با هدف بالا بردن آگاهی از اهدای عضو و حتی تشویق بیشتر مردم برای ثبت نام.

مرتبط

با توجه به اعداد منتشر شده توسط بنیاد کلیه کانادا کشور هنوز یک راه طولانی برای رفتن به سمت افزایش ثبت نام. اگر چه 90 درصد از کانادایی ها می گویند که آنها در حمایت از این ایده از ارگان ها و بافت اهدا کمتر از 23 درصد را ساخته و قصد دارد در واقع به کمک مالی.

صحبت کردن با رسانه ها پس از اولین NHL برنده Ayres صحبت در مورد او چگونه فکر خود پیوند کلیه به معنی پایان بازی هاکی برای او.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم بازی هاکی دوباره در آن لحظه” آیرس گفت: بعد از بازی. “برای رفتن از آن به آنچه که امشب اتفاق افتاده است فقط باور نکردنی, غیر واقعی است.”


دیوید Ayres در هاکی سالن از شهرت در تورنتو, Ont. در روز جمعه 28 فوریه سال 2020 است. هاکی سالن از شهرت اضافه شده از چوب استفاده شده توسط Ayres در بازی بین تورنتو افرا برگها و کارولینای طوفان در 22 فوریه سال 2020 است.

ارنست Doroszuk / Postmedia

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im