Canadiens برنامه برای نگه داشتن اتاق خود را باز مگر اینکه لیگ مقرر در غیر این صورت اما تیم های دیگر در حال بسته شدن آنان است.

طلوع آفتاب, Fla. — NHL است و با توجه به داشتن تمام تیم های خود را ببندید و قفل اتاق به رسانه ها برای postgame مصاحبه به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس اما تا به حال موظف است آن را به عنوان از شنبه شب.

کمیسر گری Bettman ملاقات با رسانه ها قبل از شنبه شب بازی بین Canadiens و Florida Panthers در BB&T مرکز به بحث در مورد وضعیت فعلی.

“ما با توجه به هر گزینه قابل تصور است که ممکن است به دلیل آنچه اتفاق می افتد در حال تحول است نه تنها در یک روز به صورت روز در نظر ما ماندن در بالای تحولات, اما آن را تقریبا ساعت به ساعت” Bettman گفت.

این Canadiens برنامه برای نگه داشتن خود را در اتاق قفل باز شد و باز پس از آنها از دست 4-1 به Panthers. یک تیم سخنگو گفت: این امر می تواند کسب و کار به عنوان معمول برای رسانه ها پوشش Canadiens تا هر گونه اطلاع ثانوی از NHL. پلنگ نیز برنامه ای برای نگه داشتن اتاق خود را باز کنید.

جزایر نیویورک, نیویورک رنجرز و مینه سوتا وایلد روز شنبه اعلام کرد آنها را نزدیک خود را در رختکن به رسانه ها.

“برخی از باشگاه ها با تمرکز بر این خود را به” Bettman گفت: طی رسانه ها نوعی بازی فوتبال راگبی. “اما همانطور که شما به خوبی می دانید اتاق قفل است یک محیط صمیمی و بازیکنان همیشه به طور کامل پوشیده و آن را ممکن است بهترین به رسانه ها دسترسی در یک تریبون برای همه سلامت و ایمنی — نه فقط بازیکنان ، و آن را متفاوت از طرفداران که در غرفه به خصوص زمانی که بازیکنان قرار می گیرد در یک محیط بسته. بنابراین ما در حال تمرکز بر این واقعیت است که تنگی شلوغ بودن و صمیمیت postgame در دسترس بودن ممکن است نیاز به تنظیم شود در حالی که ما در حال تمرکز بر روی کورونا ویروس.”

Bettman اضافه شده است که اگر NHL ایجاب میکند که همه در اتاق قفل بود بسته به رسانه ها که سیاست باقی خواهد ماند دائمی پس از نگرانی در مورد کوروناویروس فروکش.

“اگر ما را تنظیم و ما به عقب” Bettman گفت. “اگر ما آن را به اثر در لیگ این امر می تواند فقط به عنوان ما در حال برخورد با کروناویروس. ما همه چیز را درک است که رسانه ها می کند پوشش بازی ما و رابطه ما با تیم ما و بازیکنان ما است. اما ما در حال برخورد با جالب — به حداقل می گویند — و به چالش کشیدن بار از نظر پزشکی و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام محتاطانه چیز برای همه. و دوباره اتاق قفل است متفاوت از بودن در می ایستد و شما دسترسی به بازیکنان است. اما اگر ما آن را از تریبون آن ممکن است بهتر است برای آنها و برای شما از آنجا که ما در حال برخورد با گروه هایی که در حال انجام بسیاری از رفت و آمد و تعامل با بسیاری از مردم و ما می خواهیم مطمئن شوید که در جامعه که درگیر در آجیل و پیچ و مهره از قرار دادن در این بازی ما در حال انجام کارهای درست و است که چرا ما با توجه به همه چیز است.”

وقتی پرسید که آیا او می خواهم در نظر داشتن بازی های انجام شده در عرصه خالی اگر نگرانی coranavirus رشد می کند Bettman پاسخ داد: “من نمی خواهم برای ایجاد هر گونه حدس و گمان و یا هیستری. وجود دارد بدیهی است که انواع مختلفی از عواقب که ممکن است ما را به تمرکز بر روی و ما به شما که در زمان مناسب. اما بیایید جلوتر از خودمان را در اینجا. ما در حال اقامت در بالا از آن ما در ارتباط مستمر با ما باشگاه ها و بازیکنان ارتباط و ما قصد داریم برای مقابله با این عنوان کامل و حرفه ای در بالا از آن شیوه ای که ممکن است. اما بیایید همه یک نفس عمیق بکشید.”

Bettman افزود: “همه چیز من گفت: بر اساس توصیه های پزشکان. من پزشک نیستم.”

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de