نوبوری

نمایی از آشپزخانه در نوبوری نمایش صفحه اصلی در وحدت در ستون توسط Trico خانه. عرضه / Postmedia

برای بسیاری از مردم پخت و پز است که نه تنها یک ضرورت بلکه یک روش است که در آن برای ارتباط با عزیزان.

با ابعاد مناسب و طراحی آن را آسان برای تهیه غذا به همکاری.

Trico خانه ویژگی های یک آشپزخانه در نوبوری. این مدل بخشی از وحدت townhome توسعه — عنوان توسط قابل توجه حیاط مرکزی — در ستون.

این 1,207 فوت مربع-پلان نشان داده شده است در دو نمایش خانه با سه اتاق خواب و دو اتاق خواب استاد. این شامل 10 فوت و چهار اینچ 34 پا و شش اینچ پشت سر هم دو-گاراژ ماشین.

آن کاربردی L شکل فضای پخت و پز اقدامات هشت پا هشت اینچ 16 فوت و شش اینچ است. این کشش قابل توجهی از فضای باعث می شود آن را آسان برای چند نفر به بازی بخشی در گرفتن شام آماده است.

آن شمارنده ارائه سخاوتمندانه آماده سازی فضا و پهنای معنی مردم عبور می تواند هر یک از دیگر با سهولت.

وجود لوازم فولاد ضد زنگ, از جمله بیش از محدوده hoodfan چشم نواز full-height معاصر کاشی backsplash و 42 اینچ کابینت فوقانی شامل دانه چوب ملامین تخت درب و دستی نرم-نزدیک سخت افزار.

آشپزخانه نیز به social hub. تمدید خوردن نوار پشتیبان گیری بر روی مرکزی غذاخوری اجازه می دهد تا سه نفر برای نشستن و گپ زدن در حالی که بازار داخلی آشپز لغو احکام صادره ی فصل و sautes. این منطقه شامل یک مخزن با undermount و pull-down سمپاش.

اضافه کردن به درخواست تجدید نظر از آشپزخانه زیادی جلوی پنجره که به معرفی یک کمک قابل توجهی از نور طبیعی است.

سطح اصلی است که ویژگی های یک مفهوم طراحی است و روح نه سقف پا با جذاب مجزا بافت و دوام لوکس vinyl plank flooring. یک قطعه عرضی بالای تیغه کشش کامل طبقه اصلی افزایش بهره بصری به طور کلی.

طرح آن است که منجر به میزبانی دریافت-togethers با دوستان و خانواده به لطف جریان طبیعی بین منطقه ناهار خوری و 14-پا 10-پا دو اینچ اتاق بزرگ.

این فضا نیز طول می کشد مقدار زیادی از نور خورشید نشسته در کنار یک دیوار با ویندوز های طرفین درب با چندین درج شیشه ای. این درب باز می شود به یک عرشه به خوبی مناسب برای صلح قهوه صبح در هوای تازه.

در نسخه استاندارد این طرح به خوبی متناسب اتاق خواب نشستن در مقابل طبقه بالا. آنها در اندازه مشابه اما بزرگتر از این دو خواب فضاهای دارای دو راه رفتن در جعبه.

برای زوج دو پستو می دهد هر فرد فضای خود را. یک فرد ممکن است با استفاده از دو جعبه جداگانه به کمد لباس خود را با آنچه در فصل و چه در خارج از فصل.

اتاق خواب که هر دو از ویژگی های فرش با cushy هشت پوند لایه زیرین اند مربوطه ensuites با کم خیط و پیت کردن توالت و کم جریان لوله کشی و تجهیزات.

این بخشی از یک تعهد کلی به بهره وری انرژی, که همچنین شامل 92 درصد راندمان کوره های گاز و 50 گالن آب گرم بخاری و ترموستات قابل برنامه ریزی.

ستون های جنوب شرقی کلگری جامعه کارشناسی ارشد-برنامه ریزی شده توسط بروکفیلد مسکونی و اقدامات 238 هکتار (700 هکتار). چند استفاده از منطقه مواجه نگردند با طیف وسیعی از امکانات از جمله یک Cineplex VIP سینما فیلم تئاتر دبیرستان گسترده خرده فروشی توسعه و 330,000 فوت مربع بروکفیلد مسکونی YMCA.

همچنین این خانه به جنوب بهداشت دانشگاه کلگری جدیدترین بیمارستان.

جزئیات

مدل: در نوبوری است 1,207 فوت مربع townhome با ماشین پشت سر هم متصل گاراژ.
توسعه: وحدت در Seton.
سازنده: Trico خانه.
توسعه دهنده: بروکفیلد مسکونی.
قیمت: مدل در این توسعه شروع در پایین $300,000 s.
منطقه: Seton است یک استاد برنامه ریزی شده با استفاده از مخلوط جامعه در جنوب شرقی کلگری.
ساعت: نشان دادن خانه ها باز هستند و از 2 تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنجشنبه و ظهر به 5 در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات.
مسیر: خانه نشان می دهد در واقع 4121 Seton Dr. s. e. برای دریافت وجود دارد را Stoney دنباله به 52nd خیابان s. e. و در سمت راست ستون درایو.
اطلاعات:tricohomes.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im