موج جدیدی از کانادا شکل اسکیت باز می شود در اوایل پرش در انجمن

یخ رقص تیم Lajoie-Lagha و Beaudry-Sorensen امیدواریم که به ایجاد یک چلپ چلوپ در مسابقات قهرمانی جهان در بل مرکز مارس 16-22.

کانادا دارای چند مدال امید رفتن به جهان شکل اسکیت قهرمانی 16-22 مارس در بل مرکز اما طرفداران ممکن است گرفتن یک نگاه اجمالی از آینده است.

Marjorie Lajoie و Zachary Lagha یکی از سه کانادا نوشته در یخ رقص, رویداد, و آنها به دنبال به جلو به رقابت در اولین مسابقات قهرمانی جهان است.

“ما فقط می خواهید برای لذت بردن از تجربه” Lajoie, یک جوان 19 ساله از Boucherville گفت: پس از پیوستن او به کانادا هم تیمی برای یک جلسه تمرینی روز شنبه در زنگ مرکز. “ما می دانیم که ما خواهید بود اسکیت در مقابل خانواده و دوستان و مردم خواهد بود برای تشویق ما به خاطر ما از مونترال اما نکته اصلی این است که لذت بردن از زمان ما بر روی یخ.”


اسکیت کانادا, کانادا, یخ, رقصنده Marjorie Lajoie و Zachary Lagha عمل در زنگ مرکز در مونترال روز دوشنبه 24 فوریه سال 2020 در آماده سازی برای آینده ISU جهانی اسکیت قهرمانی سال 2020 است.

دیو Sidaway / Montreal Gazette

“همه چیز برای ما کار می کرد گفت:” Lagha 20 ساله از St-Hubert. “ما برای اولین بار رابطه جنسی دهانی و آن را در اینجا در مونترال و آن را نمی تواند بهتر است. هدف ما این است که به اسکیت بازی کردن کمی بهتر از هر زمان ما بر روی یخ و تا کنون آن را کار کرده است.”

Lajoie و Lagha شده اند اسکیت با هم به مدت 10 سال ساخته شده و دستیابی به موفقیت سال گذشته زمانی که آنها برنده جهان junior عنوان. آنها پیوست اسکیت افسانه تسا فضیلت و اسکات moir, مدیر به عنوان تنها کانادایی به عنوان برنده.

جوانان ساخته شده اند بدون درز پرش به ارشد رقابت است. آنها ششم در اسکیت کانادا هفتم در Rostelecom جام و آنها قرار می گیرد دوم جهانی مدال مدعی پیپر ژیل و پل Poirier در کانادا شد. آنها تا به حال خود را به بهترین بین المللی نشان دادن مدت کوتاهی پس از کانادا قهرمانی قرار دادن پنجم در چهار قاره رویداد.

آنها یکی از دو یخ رقص مربی تیم by Marie-France Dubreuil و پاتریس Lauzon که بازی بخش بزرگی در توسعه امر به معروف و moir, مدیر.


کانادا ورزشکاران Nikolaj Sorensoen و لورنس فورنیر Beaudry تمرین در زنگ مرکز در مونترال روز دوشنبه 24 فوریه سال 2020 است.

jpg

جانبازان لورنس فورنیر Beaudry مونترال و کپنهاگ بومی Nikolaj Sorensen امیدوار به ایجاد یک مدال پیشنهاد بعد از یک مصدومیت زانو نگه داشته Sorensen از عمل به مدت هشت هفته. آنها از دست رفته کانادا قهرمانی بودند اما به نام تیم خود را بر اساس رکورد قبلی. تصمیم نهایی در مشارکت آنها ساخته خواهد شد در مدت کوتاهی اما سورنسن بود و اعتماد به نفس او آماده خواهد بود.

“ما تا به حال واقعا خوب شروع فصل و آموزشی ما رفته است و بنابراین ما به دنبال به جلو به اسکیت گفت:” Sorensen. “هنوز هم وجود دارد اما آن را نمی کند همان درد من تا به حال قبل از عمل جراحی است.”

Sorensen حال پاره منيسک تعمیر و همچنین یک غضروف پیوند.

آنها شروع فصل با مدال برنز اجرای برنامه در دو بین المللی تکالیف — اسکیت امریکا و چین در جام حذفی اما Sorensen از دست رفته یک هفته آموزش های بین دو رویداد.

کانادا پاتیناژ رفتن را از طریق یک روند بازسازی پس از بازنشستگی از مدال طلای المپیک و قهرمان جهان پاتریک چان و فضیلت-moir, مدیر تیم.


ساناز والش و Trennt ميشود تمرین در زنگ مرکز در مونترال در فوریه. 24, 2020.

دیو Sidaway / Montreal Gazette

کیرستن مور-برج و مایکل Marinaro داده می شود خارج شانس مدال در جفت رویداد. کانادا دیگر جفت ورود ساناز والش و Trennt ميشود.

آلیشیا Pineault 20 ساله از مونترال و نم Nguyen خواهد شد رقابت در تک. کانادا تنها یک ورودی در هر یک از حوادث تک.

[email protected]

twitter.com/zababes1

اصلاح: نسخه قبلی این داستان misidentified اسکیت بازان ساناز والش و Trennt ميشود در عکس عنوان و اشتباه Trennt ميشود نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im