جدید توییتر سانسور قوانین بالا بردن شفافیت سوالات

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

پس از سال ها بودن در دفاعی بیش از داده های نقض حریم خصوصی تهاجم سانسور و انحصار نگرانی های سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال اعمال نفوذ زمان بحران بهداشت عمومی بسیار گسترش و entrench قدرت خود را در ظاهر جامعه آزاد. هفته گذشته Facebook اعلام کرد که ممنوعیت استفاده از پلت فرم آن به سازماندهی بسیاری از انواع ضد قفل تظاهرات گسترش رسیدن به خود را از دیجیتال به دنیای فیزیکی. به نوبه خود, توییتر در زمان این فرصت را به sweepingly گسترش سانسور و سیاست تشدید نقش آن در تصمیم گیری آنچه به منزله “حقیقت است.”

روز چهارشنبه در توییتر اعلام کرد که آن را “گسترش راهنمایی ما در تایید نشده ادعا می کند” و این که با توجه به COVID-19-پست های مرتبط, “تایید نشده ادعا می کند که باید از این پتانسیل برای تحریک مردم به عمل … یا باعث وحشت گسترده/ناآرامی های اجتماعی ممکن است به عنوان یک تخلف از سیاست های ما.” آن اشاره کرد این را به عنوان یک مثال از چنین شرکت-ممنوع پست: “گارد ملی فقط اعلام کرد که هیچ بیشتر محموله های مواد غذایی خواهد شد ورود به مدت دو ماه اجرا به فروشگاه مواد غذایی در اسرع وقت و همه چیز را خرید.”

این شرکت شده است نورد از به روز رسانی منظم به آن “قابل قبول سخنرانی” سیاست در گیر پیوسته محدود تا کنون بیشتر این نوع افکار و تفسیر آن را اجازه می دهد. در طول چند هفته گذشته به تنهایی آن را “گسترش تعریف ما از آسیب به آدرس محتوا است که می رود به طور مستقیم در برابر ارشاد از منابع معتبر جهانی و محلی بهداشت عمومی اطلاعات” و اشاره کرد که “ما نیز ممکن است اعمال منافع عمومی توجه در موارد که در آن رهبران جهان را نقض COVID-19 دستورالعمل.” شبیه به Facebook, آن ممنوعیت نوشته است که “به طور فعال تشویق مردم به لحاظ اجتماعی فاصله خود” و اضافه می کند که آن نیز ممنوع “محرومیت از تاسیس حقایق علمی … یا راهنمایی از جهانی و محلی مقامات بهداشتی.”

چه همه از این معنی در عمل و چه کسی توییتر را در نظر بگیرید به عنوان یک منبع معتبر “حقیقت” زمانی که مقامات بهداشت عمومی خود را بارها و بارها بدست اساسی ترین جزئیات بنابراین اشتباه است ؟

این شرکت کاهش یافته است به نظر وقتی پرسید که آیا توییتهایی توسط رسانه های خبری در مورد کمبود گوشت و مشاوره خوانندگان به عجله به فروشگاه ها و یا عکس ها از کاربران عادی گسترده تیلنول کمبود بنابراین تشویق مردم به خرید قبل از فروشگاه خود را اجرا خواهد سقوط گرفتار آن “وحشت گسترده” سیاست. پوشش رسانه ای از بیماری همه گیر دوران کمبود اغلب استناد تحلیلگران ناشناس و شرکت منابع و یا گزارش از داده های شرکت هایی که به ندرت به طور رسمی تایید شده در زمان طرح سوال از نحوه توییتر قصد دارد به حکمیت چه تعداد به عنوان یک “تایید ادعا می کنند.”

بیشتر نگران توییتر پدید آمده است به عنوان رفتن به منبع برای دولت به نقطه در حال ظهور مسائل از جمله کمبود و به درک “قرنطینه خستگی” پاسخ میان مردم است. اگر توییتر فعال ممنوعیت پست های مستند کمبود و دیگر اطلاعات است که دولت با تکیه بر تصمیم گیری آن می تواند کور مقامات دولتی به بحرانی در حال ظهور تغییرات.

همانطور که برای تصمیم گیری که آیا یک صدای جیر جیر “تکذیب جهانی و یا محلی اقتدار بهداشت توصیه های” چگونه توییتر تعادل این واقعیت است که ایالات متحده به مقامات بهداشت بارها و بارها اشتباه در ارزیابی تشکیل شده است که توصیه های خود را? برای مثال می توییتهایی بیش از چهار ماه گذشته اصرار آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک صورت مطابق با توصیه های پزشکی بین المللی جامعه مسدود شده توسط توییتر پس از فرار آنها مقابله به موضع رسمی ایالات متحده به مقامات بهداشت عمومی در زمان ؟

آنچه در مورد توییتهایی اشاره به اجماع بین المللی که مجانبی افراد بودند عفونی حتی در حالی که مقامات آمریکایی بارها و بارها عنوان که نتیجه ؟ داده شده چقدر است که هنوز هم ناشناخته در مورد COVID-19 و چگونه متضاد بهداشت عمومی توصیه شده است چگونه خواهد توییتر تصمیم می گیرید چه چیزی “درست” و چه “تایید نشده”? و باید یک شرکت رسانه های اجتماعی واقعا توان ساخت چنین اهمیت تصمیم گیری پزشکی در وهله اول ؟

خواسته همه این سوالات یک سخنگو گفت که این شرکت تا به حال هیچ نظر.

در عین حال شاید آشکار ترین تفسیر آمد که توییتر پرسیده شد که چرا آن را اعتقاد بر آن را مدیون عمومی شفافیت بیشتر در مورد سانسور گیری آن باعث می شود در طول یک ملی اورژانس پزشکی است. به طور خاص, چگونه آن را ایجاد قوانین خود را? آنچه که کارشناسان آن را به نوبه خود در تهیه آنها ؟ آنچه که فرایند بررسی به تصویب یک قانون جدید و چرا شرکت کنند و با دقت بیشتری در تدوین این قوانین است ؟

توییتر پاسخ: آن شفاف است چرا که آن را منتشر تناوبی گزارش خلاصه چگونه اغلب آن را اجرا قوانین آن. به عبارت دیگر به توییتر “شفافیت” به معنی انتشار چگونه اغلب این عمل در قوانین خود نمی دید بیشتر به چگونه این قوانین آمده بود در وهله اول.

در پایان این سرعت و دامنه است که با سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال بازتعریف قابل قبول گفتار و مجاز ایده های گسترش رسیدن به خود را به جهان فیزیکی و arbitrating “حقیقت” به ما یادآوری می کنند که چقدر شکننده دموکراسی و آزادی بیان را به ما واگذار تا کنون بیشتر بخشی از مربع های عمومی غیر قابل توصیف به شرکت های خصوصی.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net