محتوای مقاله در ادامه

“ما می دانیم چه چیزی را به انجام,” او اضافه شده است. “این فقط یک ماده از زمان مطمئن شوید این تجهیزات کار می کند و در محل است.”

MONTREAL, QUE.: APRIL 9, 2020 -- A flood barrier is in place at the top of Noël St. in the Pierrefonds borough of Montreal Thursday April 9, 2020. (John Mahoney / MONTREAL GAZETTE) ORG XMIT: 64240 - 4503
سیل سد در محل در بالای Noël سنت در Pierrefonds قصبه مونترال در 9 آوریل سال 2020 است. John Mahoney/Montreal Gazette

Beis گفت: شهرستان آموخته آن درس پس از برخورد با مسائل جاری شدن سیل در سال 2017 و دوباره در بهار گذشته. در حالی که بیش از 700 Pierrefonds ساکنان را تحت تاثیر قرار بود در سال 2017, او گفت: 95 درصد از جامعه به خانه هایشان محافظت شده در سال گذشته پس از قصبه های نصب شده خود را بادی dikes و سیل مسدود کردن دیوار.

او گفت: سطح آب در ریویر دثا چمن زار است دو هفته پیش از آن در این زمان در ماه آوریل گذشته و به رودخانه می تواند تاج در پنج مکان.

در این سال کارگران تهیه شده است از اوایل ماه مارس Beis گفت. همراه با شن و ماسه-کیسه برخی از مناطق غواصان نصب شده اند بالن برای جلوگیری از طوفان-فاضلاب خروجی. اما در حالی که Pierrefonds 30 کیلومتر از اسکله Beis گفت: آنها بوده است مجبور به آماده سازی با منابع کمتر به دلیل COVID-19 shutdown.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im