تهدید جدید پدیدار شمال جزیره پرانتز به صورت بالقوه سیل


محتوای مقاله در ادامه

“ما می دانیم چه چیزی را به انجام,” او اضافه شده است. “این فقط یک ماده از زمان مطمئن شوید این تجهیزات کار می کند و در محل است.”

MONTREAL, QUE.: APRIL 9, 2020 -- A flood barrier is in place at the top of Noël St. in the Pierrefonds borough of Montreal Thursday April 9, 2020. (John Mahoney / MONTREAL GAZETTE) ORG XMIT: 64240 - 4503
سیل سد در محل در بالای Noël سنت در Pierrefonds قصبه مونترال در 9 آوریل سال 2020 است. John Mahoney/Montreal Gazette

Beis گفت: شهرستان آموخته آن درس پس از برخورد با مسائل جاری شدن سیل در سال 2017 و دوباره در بهار گذشته. در حالی که بیش از 700 Pierrefonds ساکنان را تحت تاثیر قرار بود در سال 2017, او گفت: 95 درصد از جامعه به خانه هایشان محافظت شده در سال گذشته پس از قصبه های نصب شده خود را بادی dikes و سیل مسدود کردن دیوار.

او گفت: سطح آب در ریویر دثا چمن زار است دو هفته پیش از آن در این زمان در ماه آوریل گذشته و به رودخانه می تواند تاج در پنج مکان.

در این سال کارگران تهیه شده است از اوایل ماه مارس Beis گفت. همراه با شن و ماسه-کیسه برخی از مناطق غواصان نصب شده اند بالن برای جلوگیری از طوفان-فاضلاب خروجی. اما در حالی که Pierrefonds 30 کیلومتر از اسکله Beis گفت: آنها بوده است مجبور به آماده سازی با منابع کمتر به دلیل COVID-19 shutdown.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im