کلگری چند خانواده فروش مجدد در بازار را تجربه کرده است نسبتا ثابت فروش. فایل / Postmedia

جدید فروش در کلگری چند خانواده مجتمع مسکونی و شهری بازار شد کمی پایین در سال 2019 از سال گذشته اما با سرعت از فروش است که هنوز هم بهتر از آن بود که چند سال پیش یک گزارش جدید نشان می دهد.

“آن را تبدیل به جدید عادی برای دو سال گذشته با فروش بودن نسبتا ثابت می گوید:” کیمبرلی Poffenroth معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار و تحلیلگران بازار برای آلبرتا در شهری تجزیه و تحلیل ترافیک.

املاک و مستغلات شرکت مشاوره آهنگ جدید چند خانواده بازار در شهرستان عرضه شده در سه ماهه چهارم آمار و ارقام در اوایل این ماه.

آن گزارش نشان می دهد 750 فروش رخ داده است در سه ماه گذشته از سال 2019 کمتر از سه درصد افت از سه ماهه سوم زمانی که 772 واحد نقل مکان کرد.

در سه ماهه چهارم رقم نیز پایین 10 درصد در مقایسه با سه ماهه چهارم سال 2018 وقتی 831 واحد به فروش می رسد.

“اما در طول سال 2019 ما دیدن نسبتا سازگار, فروش, نشان می دهد که کلگری انعطاف پذیری تقاضا برای جدید چند خانواده اصلی محصولات” Poffenroth می گوید: با اشاره به اول و سه ماهه دوم فروش که 628 و 729 بود.

تمام گفته 2,879 واحد فروخته شده در سال گذشته در این شهرستان است. در مقابل 2,991 واحد نقل مکان کرد و در سال 2018 و 3,123 به فروش می رسد در سال 2017. در عین حال فروش بودند و هنوز هم بالاتر از سال 2016 زمانی که 2,343 واحد به فروش می رسد.

“به طوری که نشان می دهد که 2019 شد و هنوز هم تقریبا 30 درصد بالاتر از سه سال پیش است.”

Poffenroth ویژگی های برخی از کندی این سال به کمتر پروژه راه اندازی.

در سال 2018, 51 پروژه های جدید راه اندازی شد نسبت به 34 سال گذشته است.

“این واقعیت که ما نگه داشته و نسبتا ثابت فروش با کمتر عرضه محصول در واقع یک نشانه خوب است.”

فعالیت های کلی بود که قوی ترین در میان townhomes ساخت تا بیش از 60 درصد از کل فروش.

بتن آپارتمان ساخته شده تا 12 درصد از کل فروش. قوی تر فروش در میان townhomes شد و در نتیجه خود را قیمت در حومه مکان نسبی به خانواده های تک, جدا, او می گوید: اضافه کردن بیش از شش نفر از 10 به طور فعال فروش townhome پروژه ها در بازارهای بیرونی.

Poffenroth نکات قابل توجه راه اندازی مانند نقطه عطفی در اسکله توسط سرود Eau Claire a 20-واحد بوتیک, بتن, پروژه ذکر شده است در $914 درصد فوت مربع. او می افزاید: این یکی از اولین بتن ایجاد شده پس از برهنه توسط Battistella راه اندازی شد در اواسط سال 2018 است.

در حالی که پروژه های جدید را به خود جذب یک جریان ثابت از خریداران ایستاده موجودی افزایش یافته در طول سال به 876 واحد است. که تا کمی از سه ماهه چهارم سال گذشته هنگامی که وجود دارد 848 واحد ایستاده موجودی.

هنوز هم قیمت ها کمی افزایش یافت با 3.4 درصد در سه ماهه تا از همان span سال قبل.

ثبات در قیمت گذاری ممکن است نشان می دهد سرمایه گذاران قبلا در حاشیه, در حال پریدن به بازار ،

“این یک زمان بسیار خوبی برای خرید ملک سرمایه گذاری به دلیل وجود تمایل به مذاکره در بازار,” او می گوید: اضافه کردن اجاره نیز رو به افزایش هستند و جای خالی باقی مانده است نسبتا تنگ است.

Poffenroth بیشتر امتیاز مشوق خریدار باید همه از بین رفته اما فروشندگان تمایل بیشتری برای مذاکره در قیمت نسبت به سال های گذشته است. او اضافه می کند که بازار به احتمال زیاد نمی خواهد این سال با توجه خریداران به دنبال یک خانه برای اولین بار و یا به کوچک هنوز هم در مصرف وقت خود را با خیلی از را انتخاب کنید در هر دو جدید و رساله بازار.

“به خصوص وقتی که می آید به downsizers مبارزه همچنان ادامه دارد به این واقعیت که آنها می تواند چالش های خود را به فروش خانه های تک خانواده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im