کمبود پول نقد متحده که کنگره فقط پمپ 150 میلیارد دلار به, خواهد شد با این حال باید برای تسویه حساب به منظور دسترسی جدید در تامین امنیت انتخابات کمک های مالی گسترده جدید کروناویروس بسته کمک های امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته.

این $2.3 تریلیون دلار کمک به لایحه شامل 400 میلیون دلار برای “جلوگیری از آماده شدن برای, و پاسخ به coronavirus در داخل کشور و یا در سطح بین المللی برای سال 2020 فدرال چرخه انتخابات.” انتخابات کمک کمیسیون مستقل کمیسیون دو حزبی در سال 2002 تاسیس خواهد شد و اداره کمک های مالی.

اما مطابق با عمل گذشته و EAC دستورالعمل پول می آید با رشته های متصل: متحده نیاز به قرار داده تا مطابق با بودجه ای برابر با 20 درصد از فدرال خود را کمک. قبلی تامین امنیت انتخابات کمک های مالی مورد نیاز دولت مطابقت اخیرا 20 درصد دولت مطابقت مورد نیاز برای $425 میلیون ارائه شده در به طور منظم مالی 2020 تخصیص بودجه در ماه دسامبر گذشته.

اما برخی از انتخابات کارشناسان امنیتی بودند به عقب گرفته شده که مطابق با بودجه نیاز نیست چشم پوشی در آخرین دور از کمک های آمریکا در حال حاضر برنامه ریزی شامل یک ثابت در “فاز چهار” COVID-19 لایحه آنها prepping.

به گفته برخی از مقامات دولتی و دیگران مطابقت با نیاز ممکن است مطرح سختی در یک زمان زمانی که ایالات متحده پیدا کردن بودجه خود را تحت فشار با توجه به این دولت تحمیل شده اقتصادی shutdown است که برش عمیقا به مالیات بر درآمد و افزایش هزینه های دولت برنامه های کمک. همین دلیل است که آخرین بسته کمک شامل 150 میلیارد دلار برای دولت “صندوق تثبیت” به عنوان مثال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de