بلک واتر بنیانگذار اریک پرنس صحبت با FNC را Tucker Carlson سه شنبه شب در مورد جنگ در افغانستان:

TUCKER CARLSON: سربازان آمریکایی هنوز مرگ در افغانستان شده اند در حال مرگ در افغانستان برای 19 سال است. میلیاردها هنوز در حال صرف وجود دارد هر سال توسط کنگره ایالات متحده است. به نظر می رسد مانند تاریخ باستان, اما اگر شما می توانید به یاد داشته باشید در سال 2012, معاون رئیس جمهور جو بایدن ما در حال ترک در سال 2014 ، اما آنها را ترک نمی کند و که شش سال پیش. جنگ همچنان ادامه دارد چرا که واشنگتن خواستار آن است که آن را ادامه خواهد داد.

دو هفته پیش با استناد به گزارش ناشناس از unnamed هوش مقامات “نیویورک تایمز” ادعا کرد که عوامل تا به حال ارائه شده نعمت به شبه نظامیان افغان برای کشتن سربازان آمریکایی — چه آنها را به هر حال. در صورتی که برای تلفن های موبایل آشنا است چرا که در آن است. این همان استراتژی “نیویورک تایمز” استفاده می شود به دروغ ما را به جنگ عراق 17 سال پیش. و در سال 2003 کنگره mindlessly همراه است. هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات احمق همه آنها در کمیته نیروهای مسلح مجلس باید بسته بندی شده در اصلاحیه جدید به دفاع مجوز لایحه آن را به مراتب سخت تر برای رئیس جمهور را به سربازان آمریکایی خانه به طور دائم از افغانستان است. شاید او بیشتر سازگار سیاست و موقعیت. پایان جنگ در افغانستان اما او نمی تواند از آنجا که خود را ژنرال و احمق ها در کنگره است. این است که چرا ؟ هیچ یک از ما می دانیم که صرف زمان بیشتر در کشور می داند و آن را بهتر از اریک پرنس. او رئیس Frontier منابع ،

به نظر می رسد رئیس جمهور شده است خنثی و یک بار دیگر من حتی نگه داشتن تعداد دفعات مشاهده شده اما تعداد بار او را در تلاش برای سرعت بخشیدن به خروج نیروهای نظامی اما او را متوقف شده توسط دائمی واشنگتن در اینجا چه میگذرد ؟

اریک پرنس: او را نگه می دارد رفتن به همان افرادی که به همان توصیه آن است که یک دایره حلقه برای 19 سال است. رفته ایم از طریق 32 سربازان چرخش در حال حاضر وجود دارد هیچ پیوستگی و بدون برنامه است. تمام واشنگتن می توانید انجام دهید این است که صرف پول بیشتر و بیشتر نیروهای نظامی است.

اولین تیم امنیت ملی در واقع می خواستم به ارسال در 70,000 نیروهای بیشتر به افغانستان است. او شده است تلاش برای راه دیگر بروید. متاسفانه این توصیه من پیشنهاد رئیس جمهور در سال 2017 هنوز هم وجود دارد یک راه برای توجیه حضور ایالات متحده وجود دارد. اگر ایالات متحده می کشد همه چیز را به طور کامل به دولت افغانستان و نیروهای امنیتی کشور سقوط خواهد کرد و آن را درست تروریستی دولت در آن نقطه است.

اجازه جانبازان بازگشت و قرارداد خود را به دولت افغانستان و ارائه آنها ملزومات است که آنها باید در کسری از هزینه و کسری از اعداد وجود دارد در حال حاضر. ما حدود چهار و نیم هزار سرباز ایالات متحده در حال حاضر وجود دارد و بیش از 25000 پیمانکاران. برای کمتر از 6,000 پیمانکاران باقی مانده شما می توانید نگه داشتن دولت افغانستان درست و موثر مانند پرواز ببر کمک به شکست ژاپن در جنگ جهانی دوم.

این یک راه برای رئیس جمهور به وعده خود برای پایان دادن به جنگ آمریکا و نه ترک دولت افغانستان و مردم افغانستان را حلق آویز, که من فکر می کنم حل همه هدف است. مشکل این است که پول زیادی در کنگره لازم به پنتاگون و آن شسته می شود از طریق همه از کنگره کمپین خزانه و آن را بسیار ناسالم چرخه. بیشتر آنها در حفظ و نیروهای نظامی وجود دارد — هنگامی که شما ژنرال رفتن به تخته از بزرگترین پیمانکاران دفاعی در کشور چرخه همچنان ادامه دارد.

TUCKER CARLSON: شما گفت: در این نمایش چندین سال پیش و ماموران لباس شخصی در مورد سطل زباله شهرت خود را. برخی از آنان از جمله رئیس ستاد مشترک ارتش رفت و به یک صندلی در هیئت مدیره از لاکهید دفاع پیمانکار است. چرا ما اجازه می دهد که ؟ چرا ژنرال را به حرکت از پنتاگون به یک پیمانکار دفاعی?

اریک پرنس: که یک ماده قانون نه ماده از نظر اما این تنها چیزی است که در واشنگتن اتفاق می افتد و بسیاری از ژنرال ها و یا کنگره کارکنان به کار برای پیمانکاران دفاعی و آن را نگه می دارد بسیار ناسالم چرخه… هیچ چیز واقعا برای انجام وجود دارد دیگر از بازی ضربت سخت زدن یک مول یک بار در در حالی که. آن است که به اندازه کافی برای حمایت از افغان ها. چه جانباز قرارداد نیروی می تواند انجام دهد این است که حمایت از افغان ها با Medivac… پس این یک دستور غذا برای سیستمیک سقوط و تصویری از یک هلیکوپتر بالای U. s است. سفارت فقط در سایگون و من تنها شش وقتی که آن اتفاق افتاد و من هنوز هم به یاد داشته باشید که. یک کهنه سرباز نیروی قصد بازگشت در می تواند به جلوگیری از که از اتفاق می افتد و هنوز خوب را رئیس جمهور قول می دهم چرا که ما نیازی به خروج نیروهای ایالات متحده در افغانستان برای 70 سال بود و بعضی از آنها حمایت کافی از دائمی جنگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de