Jasper de valk: ما باید این کلگری. ما ظهور قوی تر از همیشه

نوع به یکدیگر است. می دانیم که وقتی کسی نگران است و یا کسی است که با نگه داشتن فاصله خود و یا کسی که با شما که به این دلیل است که آنها می ترسند برای خود و خانواده خود را. این یک چیز بسیار متفاوتی از سیل ما رو در سال 2013 اما پاسخ و سپس به من اجازه می دانم که ما در حال رفتن به مراقبت از یک دیگر در حال حاضر. بنابراین اجازه بدهید که محبت را در دل هر زمان که شما صحبت می کنند و یا با هر کسی ارتباط برقرار است; آن است که به دلیل اتصال ما که ما فکر می کنیم در این زمان به عنوان لحظه ای از جامعه سازی.

صرفه جویی در زندگی — که جوهر بسیار از آنچه ما خدمات عمومی در حال انجام است و هر عضو از ایفای نقش کرده است را به بازی. اگر ما در رسیدگی به این لحظه به درستی اقدامات صورت گرفته خواهد بود به نام یک واکنش افراطی. که عمدی. مرگ عوارض در سراسر جهان در حال بالا رفتن و نزدیک به 10000 و ما هنوز در اوایل روز است. اما کانادا, استان آلبرتا و کلگری اقدام با تلاش های کامل ما را به مطمئن شوید که کانادا نمی کند رنج می برند سرنوشت برخی از مکان های دیگر. من تو را دیدم یک لمس تصویری از ایتالیا شفاعت با هر کس به طور جدی از این برای یادگیری از خود ، من امیدوارم که ما این هشدار را جدی بگیرید.

کلگری ما این است. ما نشان داده ایم, آمده, جهنم یا آب بالا بدون توجه به چالش های ما بالاتر از آن آمده و از طرف دیگر قوی تر و متصل تر از همیشه. در این لحظه اجازه دهید به یاد داشته باشید که چگونه همه ما به رسمیت شناخته شده خود ما مسئولیت و چگونه به ما نگاه کرد و بعد یکی دیگر.

دست پاک و روشن سر باز قلب.

ماندن در خانه بود نوع زندگی را نجات دهد.

ناهید jasper de valk است شهردار کلگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>