Jasper de valk انتقاد شدید ‘فاحش’ استانی کاهش به کلگری به عنوان شهر trims بودجه سرمایه

روز سه شنبه بودجه تصمیم گیری شد و در نتیجه از “جوجه آمدن به خانه به جای شب بسر بردن” پس از UCP دولت سقوط بودجه jasper de valk گفت:

شهر کلگری شهردار ناهید jasper de valk صحبت می کند در طول یک جلسه شورا در دوشنبه, فوریه 3 سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia

شهردار ناهید jasper de valk با انتقاد از آنچه که او به نام “ginormous” کاهش به کلگری در UCP دولت سقوط بودجه به شورای شهر کاهش بیش از 60 میلیون دلار از هزینه های سرمایه در روز سه شنبه.

اکتبر بودجه استانی کاهش می یابد کلگری زیرساخت های فعلی اعطای توسط $73 میلیون در طول دو سال آینده و تغییر بودجه در چارچوب مجموعه به جای زمان اعطای برنامه — سیستم جدید را ببینید کلگری دریافت $455 میلیون دلار در هر سال به جای 500 میلیون دلار شروع در 2022-23.

Jasper de valk نامیده می شود که کاهش ویژه “فاحش” از آن تغییر بودجه موافقت نامه های کلگری و ادمونتون در حال حاضر موافقت کرده و که در حال حاضر مجبور به کاهش بودجه سرمایه.

Jasper de valk گفت: کاهش بودجه لازم بودند حتی اگر این شهر انجام داده است “کار بزرگ” مدیریت بودجه سرمایه است. او هشدار داد ساکنان خواهد شد در حال حاضر چهره “اثر تجمعی از ginormous کاهش ما خواسته شده است به توسط دولت آلبرتا.”

“این جوجه آمدن به خانه به جای شب بسر بردن” شهردار گفت. “شهروندان این را مشاهده کنید و آنها را ببینید تاثیر این که ما رفتن به جلو. جاده ها خواهد شد در کمی کمتر تعمیر خوب است. . . . آن را ما دیگر به نوسازی چیز ما خواهد ساخت کمتر چیزهای جدید است.”

استانی وزرای دولت بارها به کلگری شورای شهر به “مالی خود را در نظم” با شهرداری وزیر امور Kaycee Madu متهم کلگری از “بیش از حد” صرف در یک op-ed پیش از UCP بودجه.


شهری وزیر امور Kaycee Madu در چهارشنبه ، 27, 2019.

اد قیصر / Postmedia

جمعه پایتخت کاهش پوشش $73 میلیون نفر با کمبود $60.4 میلیون نفر در سراسر-هیئت مدیره کاهش در حالی که $12.6 میلیون دلار از صندوق ذخیره را می سازد تفاوت. این کاهش شامل پول کمتر برای نوسازی اتوبوس و مقرون به صرفه مسکن برنامه ریزی است.

بودجه های استانی نیز لغو دو برنامه کمک مالی کلگری انتظار برای استفاده از حمل و نقل عمومی و کاهش سیل. شهر انتظار داشتم که 100 میلیون دلار از این شرکت-اوراق آلبرتا جامعه حمل و نقل صندوق و برنامه ریزی شده بود به استفاده از پول برای خرید جایگزین CTrain اتومبیل برای برخی از قدیمی ترین بخش از ناوگان.

“مردم باید بدانند که برش از 100 میلیون دلار به یک در حال حاضر بودجه برنامه در جامعه حمل و نقل بدان معنی است که ما تا به حال به منظور کمتر LRV خودرو در قیمت بالاتر در هر ماشین” jasper de valk گفت. “این خوب نیست مدیریت مالی — که به هدر رفتن پول است.”


عضو شورا Druh فارل صحبت با رسانه های خارج از شورای مجلسی در روز سه شنبه 28 ژانویه سال 2020 است. آذین غفاری/Postmedia

شورای تصویب بسته از کاهش تنها با ک. Druh فارل مخالف است. او گفت که او نمی تواند از آن حمایت به دلیل تاسیس جوامع بودند حمل بیشتر از بار بودجه کاهش است. او سوال که چرا رشد تا به حال نشده است به طور مستقیم هدف قرار داده است.

مقامات شهرستان گفت: جوامع جدید در حال حاضر دیده می شود کاهش به عامل بودجه وجود دارد اما ممکن است بودجه های مختلف انتخاب ها را پس از یک انتظار رشد نظارت بر گزارش این سقوط.

Jasper de valk گفت که به عنوان شهر حرکت رو به جلو در “محدود” بودجه بار آنها را به دقت تماشا کنید که در آن برای کاهش زمین.

“در این مورد است که ما هزینه های زیادی از پول در ساختمان پیشرو زیرساخت که در آن مردم زندگی نمی کنند, هنوز, و ما در حال درخواست از شهروندان در مکان های که در آن مردم زندگی می کنند به قرار داده تا با کمتر سرمایه گذاری.”

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de