Jasper de valk می گوید: بازگشایی تاخیر ‘مناسب برای کلگری’ به عنوان شهر برنامه های بیشتر از اجرای بیش از ممکن است آخر هفته طولانی

محتوای مقاله در ادامه

Jasper de valk اضافه شده است که در حالی که این شهر همیشه سوغات آموزش و پرورش بیش از مجازات آن را حتی بیشتر مهم است در حال حاضر به مطمئن شوید که هر کس پیروی از قوانین.

“ما نیز در اینجا به مدت هشت هفته. اگر شما نمی دانید که در حال حاضر دو متر یا شش فوت و یا طول یک رشد کامل لاما — که در آن شما بوده است ؟ بنابراین من کمی بیشتر testy در آموزش و پرورش قطعه است.”

آبشار بازیابی شیوع

آلبرتا بهداشت گفت: 22 نفر تست مثبت برای COVID-19 در آبشار بهبود بازیافت مرتب سازی تسهیلات و Sampson گفت که تاثیر می گذارد این شهر آبی bin خدمات.

شهر قرارداد آبشار بازیابی برای رسیدگی به بازیافت اما Sampson گفت: آبی سطل تحویل داده نخواهد شد وجود دارد در حالی که این بسته برای دیگر پاک است.

“ما نیاز به مطمئن شوید که امکانات کاملا امن برای کارکنان برای رفتن به محل کار” Sampson گفت.

به دلیل اختلال در هر بازیافت مجموعه ای از بیش از چند روز آینده باید برای رفتن به محل های دفن زباله این شهر تشویق Calgarians برای نگه داشتن بر روی خود را بازیافت برای یک هفته اگر آنها می توانند.

“به محض این که آن را بی خطر آن خواهد بود شلیک به بالا انجام آن نقش و ما به حمل و نقل. من می خواهم شما را تشویق به نگه داشتن خود را در سطل آبی را برای یک بیت — حیف آن را به رفتن به محل های دفن زباله هنگامی که ما می دانیم که ما می توانیم آن را بازیافت.”

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de