Jasper de valk می گوید کلگری ‘باید مقاومت در برابر اصرار به وحشت’ پس از کاهش قیمت نفت

شهرستان CFO کارلا مرد گفت: حذف قیمت نفت هستند “هر دو یک شوک و زای” برای کلگری.

شهردار ناهید jasper de valk صحبت می کند به خبرنگاران در سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است. برندان میلر/Postmedia برندان میلر/Postmedia

شهردار ناهید jasper de valk خواست آرام پس از بازار سقوط قیمت نفت و کاهش یافت دوشنبه, تنظیم کردن یک موج تازه اقتصادی ترس در آلبرتا.

کلگری شهردار گفت: او در حال حاضر رسیده به لیگ برتر جیسون کنی برای ارائه کمک و همکاری از شهرستان. کنی گفت: “همه گزینه ها روی میز” برای محافظت از بهره از اقتصادی خرید اینترنتی.

“در بسیاری از مسائل ما انجام می شود می توانید با هم” jasper de valk گفت: “اما مهمتر از همه ما باید مقاومت در برابر اصرار به وحشت.”

Jasper de valk ستایش کنی بیانیه آمده است که او برنامه ریزی شده به کنار گذاشته حزبی یا سیاسی تفاوت در برخورد با این بحران است.

برتر روشن ساخته است دوشنبه که او فعلا نمی تواند این ایده از معرفی یک provincial sales tax اما jasper de valk گفت که او امیدوار جدید استانی پانل در اقتصاد را نگاه کنید در سمت درآمد از آلبرتا دولت است.

“هر دو از جملات زیر درست است: اگر ما صرف در سطح استان های دیگر ما نمی کسری. اگر ما تا به حال سطح متوسط مالیات از استان های دیگر ما نمی کسری,” او گفت:.

شورای کمیته مالی اضافه شده یک مکالمه در مورد اقتصاد به دستور کار روز سه شنبه و شهرستان CFO کارلا مرد گفت: حذف قیمت نفت هستند “هر دو یک شوک و زای” برای شهرستان.

Coun. جف Davison تکرار jasper de valk کرد و گفت: این شهرستان و دیگر سطوح دولت باید در نظر استراتژیک سرمایه گذاری است.

“در حال حاضر زمان برای هک و بریده بریده در یک ارتجاعی راه است.”

Coun. Jeromy فورکوش گفت: او می خواست برای دیدن یک برنامه برای راه های سریع برای کمک به Calgarians یا یک امکان برای کمک به مالیات دهندگان.

“Calgarians احساس مانند کف کشیده شده است از زیر آنها را در همان زمان به عنوان آسمان در حال سقوط است,” او گفت:.

این شهر در حال حاضر در حال گام گذاشتن در یک برنامه برای برش $74 میلیون از آن بودجه عملیاتی بعد از دو سال و شهرستان مدیر David Duckworth خواسته اعضای شورا برای حمایت از حرکت رو به جلو است.

Jasper de valk گفت: این شهرستان نیاز به سازمان دیده بان چگونه کسب و کار و دولت های دیگر پاسخ به وضعیت اقتصادی قبل از شورا باعث می شود حرکت می کند.

“من فکر می کنم که ما در حال حاضر برنامه ریزی شده است برای رکود اقتصادی. من فکر نمی کنم هر چیزی وجود دارد که خوش بینانه در مورد بودجه ما گذشت در ماه نوامبر,” او گفت:.

“اگر شورا بودند به واکنش نشان می دهند به آنچه که دیروز اتفاق افتاده است گفت:” قطع راه بیشتر ” من فکر می کنم که حدود بدترین چیزی که ممکن است ما می تواند انجام دهد.”

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im