شهردار کلگری ناهید jasper de valk صحبت می کند به رسانه های خارج از شورای اتاق در کلگری در روز سه شنبه, ژانویه 7 سال 2020 است. جیم ولز / Postmedia

اشاره او می تواند منجر به یک تجارت تیم به هند موجب ویرانی خشونت های قومی, شهردار ناهید jasper de valk گفت: این یک سفر است که به طور فزاینده ای حیاتی برای کلگری توسعه اقتصادی است.

Jasper de valk حتی ابراز نگرانی چگونه ناآرامی ها می تواند تاثیر هفت روز تور دهلی نو بمبئی و بنگلور و به عنوان یک مسلمان حمله به مردم ایمان خود را.

“ما تا به حال برخی از نگرانی ها در مورد ثبات سیاسی وضعیت و شما می توانید تصور کنید که من به خصوص هماهنگ به ایده ضد اسلامی شورش” گفت: jasper de valk.

“اما بهتر است به شرکت به مکالمات شاید این خوب است برای مردمی که برای دیدن یک شهردار مسلمان در یک کشور غربی قادر به بحث در مورد کثرت گرایی ما را در اینجا.”

این هیئت که پوتین به هند جمعه نیز شامل Mount Royal University of Calgary, معاونت دکتر اد مک کالی و Mount Royal University همتای دکتر تیم Rahilly که خواهد کشت لینک با موسسات آموزشی.

اما jasper de valk گفت: سنگ بنای این سفر – که همچنین لمس گردشگری و کشاورزی — خواهد بود برای فروش در هند های عظیم صنعت فیلم در جاذبه های تولید در جنوب آلبرتا.


Sean Nicholson, Candace, اشنایدر, Dan Aykroyd, Jessica Smith, Eldon اسمیت و Myrick اسمیت. اعضای کلگری Ghostbusters ملاقات Dan Aykroyd در مجموعه ای از Ghostbusters 2020 در Crossfield.

عرضه تصویر: Candace اشنایدر / کلگری

“این واقعا زمان برای این تبدیل به یک فیلم موقعیت برای بالیوود” گفت: jasper de valk.

“همه ما می تواند استفاده از یک کمی بیشتر بالیوود.”

کلگری کرک خدمه فیلم تنوع چشم انداز آن., مرحله صدا و حتی به اندازه قابل توجهی از آن در جنوب آسیا جمعیت — حدود یک در ده — ایجاد شهر های طبیعی مناسب برای هند صنعت فیلم گفت: شهردار.

“من مرتب از نیمه شوخی اما جدی اشاره کرد…’اگر شما به دنبال اضافی افراد به آواز خواندن و رقص می شود و در پس زمینه عکس آن را آسان به انجام است که در کلگری'” گفت: jasper de valk.

اما او گفت: نگرانی باقی می ماند بیش از سطح UCP دولت در صنعت فیلم اعتبار مالیاتی.

این هیئت نیز امیدوار به درام علاقه در کلگری رو به رشد این بخش گفت: شهردار به خصوص با توجه به شهرستان شرکت در برنامه به صرف $18.4 میلیارد رقمی بیش از دو سال آینده.

“وجود دارد بیش از 3000 پر نشده tech jobs در کلگری و ما باید برای ساخت یک خط لوله برای پر کردن کسانی که شغل” گفت: jasper de valk.

با تاریک اقتصادی ابرها در ادامه به جمع آوری بیش از آلبرتا اخیرا شخصیت با لغو Teck مرزی cenovus معدن بهره برداری به هند بازار از 1.4 میلیارد نفر است که به طور فزاینده ای ضروری است گفت: Calgary توسعه اقتصادی رئیس جمهور مری Moran.

“کار ما این است که نگاه به آینده نه فقط در پنج سال آینده اما 25 سال” گفت: موران.

“ما در حال رفتن به دوباره با بسیاری از توسعه اقتصادی فرصت است.”

سفر برگزارکنندگان وزن خطر ناشی از رمان coronavirus و آن را به حداقل گفت: jasper de valk اضافه کردن وجود دارد بیشتر موارد شناخته شده بیماری در کانادا از میان بزرگتری جمعیت هند.

همچنین بخشی از این هیئت خواهد بود بخش 5 Coun. جورج چهل که هندی تبار.


شهر کلگری مشاور جورج چهل و عکس گرفته شده در طول یک جلسه شورا در دوشنبه, فوریه 3 سال 2020 است.

این سفر هزینه به کلگری مالیات دهندگان 90000 $است در حالی که این دو دانشگاه را تحت پوشش خود زبانه گفت: jasper de valk.

شهردار شوخی که یک مسئله آزار دهنده او است عدم وجود خود را از لباس است که ممکن است حیاتی برای حداقل یک بخشی از سفر است.

“من نمی دانم آنچه که من می پوشند برای بالیوود جشن, این یک مشکل بزرگ برای من” گفت: jasper de valk.

BKaufmann@postmedia.com

در توییتر: @BillKaufmannjrn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im