نلسون: باید محدودیت زمانی برای از دست دادن آزادی های ما

محتوای مقاله

چند چیز وجود دارد بیشتر از دائم موقت دولت اندازه گیری.

بهتر است برای نگه داشتن آن در ذهن این روزها که ما در مجموع موافق به سر خم کردن در خانه جلوگیری از جمعیت و صرف زمان ما بدانند اگر ما به علت برخی از نوع جدیدی از cheque, حسن نیت ارائه میدهد از اتاوا یا ادمونتون.

چرا که به یاد داشته باشید وجود دارد هیچ ناهار رایگان. برخورد با دولت همواره قیمت آن است. ما فقط نیاز به می دانم که اگر آن را یک ارزش پرداخت. و اگر چنین است آیا این معامله با شیطان است ؟

امروز به اندازه گیری های شخصی ما آزادی حق است چیزی برای انجام با توجه به جدی بودن خطر سلامت ما جمعی از coronavirus بیماری همه گیر.

سرعت که در آن در حال گسترش است نگران کننده است و امیدوار است آن را اثبات کند هیچ مرگبارتر از سالانه فصل آنفولانزا در حال رد هر روز کسانی که عفونت و مرگ و میر شماره منتشر شد. آن را در مراحل ابتدایی آن در کلگری. ما در واقع ممکن است به صورت یک مسافت طولانی در پیش است.

بنابراین ما نیاز به گله در رویکرد ما: نگه داشتن ما از راه دور و در برخی موارد عملا قفل خودمان دور اگر ما مشکوک و یا می دانیم که ما به یکی دیگر از ویروس قربانی. انجام در غیر این صورت خواهد بود که اقدامات خودخواه احمق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>