نلسون: Endless آشتی باعث می شود قربانیان نسل دیگری

یک کودک نشسته در خارج از بانک توسعه کسب و کار از کانادا در 1515 داگلاس سنت به عنوان بخشی از اعتراض ساحلی GasLink خط لوله در ویکتوریا بریتیش کلمبیا, کانادا فوریه 14 سال 2020 است. کوین نور / ایسنا

اول, اجازه دهید دوباره مد افتاده داستان: در واقع یک کلیشه یکی مربوط به شوهر فراموش کردن سالگرد عروسی خود را.

در سراسر میز صبحانه نشسته همسر خود را آماده برای ارائه یک شیرین کارت و همراه با هدیه برای همسر عزیزم. اخ. این سر خالی شوهر است به همان اندازه دست خالی. خود مبهم خبري تبدیل به وحشت کور.

“من متاسفم. چگونه می توانم انجام داده اند چنین چیزی ؟ لطفا می تواند به شما همیشه مرا ببخشد ؟ او whines.

زن بودن و در نتیجه به حقانیت مردان او می کند. در عین حال صبح روز بعد او دوباره می رسد برای صبحانه. “من متاسفم ، شما همیشه می توانید ببخش من ؟ چگونه می توانم انجام داده اند چنین چیزی را ؟ ” او پنجه نرم می کند.

روز بعد از این می رود و تبدیل شدن برخی از نسخه بی مزه داخلی Groundhog Day.

پس از دو هفته چنین حماقت همسر می شود تا منازعه یک پارچ شیر و هرچه آن را بیش از احمق. به عنوان شیر میگذرد و از چانه اش او whines: “اما من فکر کردم که ما آشتی.”

بله مردمی ما در حال حاضر با کف دست زدن-انفجار تا به امروز شاهد این واقعیت تلخ از یک رابطه مشابه: که بین دولت جاستین ترودو و مردمان بومی کانادا است.

به عنوان موانع بالا برود مسدود کردن خطوط راه آهن و پل و قانونگذاران در سراسر زمین می شنویم همان لنگ هیاهو از نخست وزیر ما, یک مرد بود که تقریبا کشیده بازگشت به این کشور از خود در سراسر جهان “سازمان ملل متحد است که ما” تور به اکراه درگیر در این وضعیت, یکی, که در آن برخی از لاف زدن آنها را خاموش کانادا پایین است.

ما در حال گفت به بیمار و مشاوره نامیده می شود. در واقع اولین دیدگاه از ترودو لب که مطلع گسترده اختلال در بازگشت به خانه به او دولتمرد جهانی در سنگال شد در مورد چگونه مردم بومی باید به حال چنین زمان سختی برای صدها سال.

هنگامی که مرد در بالا را پاسخ فوری است که برای همدردی با کسانی که blockading نقاط کشور بسیار او قرار است به سرب است و آن را هیچ جای تعجب مختلف روسای پلیس رو عصبی در واقع در مورد اجرای قانون ؟

هنوز با وجود رکود اقتصادی و آسیب های اجتماعی در حال حاضر در حال انجام ما هنوز سرگردان پایین که به خوبی پوشیده آشتی پیاده رو. آن را آسان دنباله را دنبال کنید چرا که ما راه می رفت و در این راه بسیاری از بار قبل. اما در پایان آن منجر به هیچ جا.

چون درست مثل فوق هدیه-کمتر, همسر, کسانی که به طور مداوم یادآوری در هر فرصت که ما بی وقفه متاسفم برای درمان خود را پایین دهه نخواهد بود مماشات با چنین ثابت bleating. راستش شما می شود ؟

بیا چه کند که بی وقفه به یاد شما و مال شما شد یک قربانی یک قربانی هستند و بدون شک خواهد بود قربانی در آینده در واقع کمک به هر کسی با شنیدن این مسائل است ؟ آن را الهام بخش آنها را به لینک سلاح و مارس تا کنون رو به جلو به عنوان بخشی از برخی از ایالات کانادا رویای تیم ؟

یا شاید آن دارای اثر مخالف آنها را می خواهید انتخاب کنید تا یک نوع متفاوت از شیر پارچ? شاید که بخشی از آنچه که ما امروز شاهد.

وقتی دیدم عکس از بچه های جوان به همراه آورده به این تظاهرات و محاصره و قلب من غرق. بله وجود دارد بروید و بعد از 30 سال. خواهیم بود مشاوره عذرخواهی و آشتی به آنها را بیش از حد زمانی که آنها به خوبی به وسط سن. بذر است که در حال حاضر کاشته و آن کاشته شده است ،

البته ما نمی شنیدن در مورد آن دسته از افراد بومی که ترک کرده ام قربانی و تبدیل شدن به پویا و بخشی جدایی ناپذیر از این کشور است.

نگاه به نوناووت یا سرزمین های شمال غربی مناطق مختلف فرهنگ بومی اکثریت هستیم. هیچ کس احداث سنگر در Baker Lake, واقعی فیزیکی مرکز این کشور است.

نوچ اما آنها مهیج ، اما برای بیشتر مستقل از قدرت سیاسی درست مثل آلبرتا و ساسکاچوان را قبل از اعطا استان وضعیت در سال 1905.

در حال حاضر که یک مبارزه من روی چیزی حساب کردن بهره خواهد با خوشحالی برگشت. نه چنان غرق در مستقیم آشتی بحث در مورد حوادث که اتفاق افتاده است خیلی سال پیش, اما هل دادن به جلو به ارائه رویای واقعی: که کانادا یک کشور برای همه افرادی که مایل به ترک گذشته و نگاه به آینده.

Chris Nelson به طور منظم نویس برای کلگری هرالد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de