نلسون: Calgarians پیدا کردن چیزی خنده دار در مورد هزینه های رسوایی

خواننده Shirley Bassey می داند یک spender زمانی که او می بیند. نه آنقدر در تالار شهر می گوید نویس Chris Nelson. کوین زمستان / گتی ایماژ

شاید کلگری شورای شهر می تواند ضربه بزنید تا نفیس Shirley Bassey را که عمیق شیرجه رفتن به ک. جو Magliocca گذشته هزینه.

خانم شرلی به عنوان کاردیف سیتی-متولد خواننده شناخته شده است این روزها قطعا می تواند نقطه بزرگ spender — یک مرد از تمایز — هر زمان که او راه می رفت به هر مشترک و نه فقط کسانی که فانتزی رستوران در شهر کبک. (دوست عزیز اگر شما هرگز تا به حال لذت بردن و سپس جستجو بزرگ Spender/Shirley Bassey در یوتیوب. او شما را فراموش کرده ام در مورد خطوط لوله برای چند خوشا دقیقه.)

به هر حال او قطعا می خواهم به کمک به خارج شهر که این روزها به نظر می رسد کارکنان توسط افرادی که به نظر می رسد نیست به واقع انجام هر کاری از نتیجه واقعی. هر بار که برخی از ستیز و یا مشکل مطرح می شود و سپس برای اولین بار گریه شنیده از دولت “را در خارج کمک کند.”

زمانی که شورا به اتفاق آرا رای به نگاه به Magliocca هزینه از چند سال گذشته پس از کشف او می خواهم ارائه پشتیبانی غذا و مشروب الکلی رسید تقریبا دو grand پس از یک سفر رسمی به کبک در شهرستان حسابرس کتی پالمر فکر کرده اید که اگر کسی در کارکنان خود را که می تواند انجام این کار و یا شاید او باید به آن ضربه بزنید یک خارجی است.

اوه لطفا. و شما تعجب می کنم که چرا Calgarians آنقدر خسته ثابت bleating از شورا در مورد چگونه آنها را به صورت یک بحران مالی ؟ البته آنها زمانی که آنها دو تا در هر عمده مدیریتی هزینه های استخدام کمک از خارج و در نتیجه باید مناسب قربانی اگر و زمانی که همه چیز بلا استفاده.

ما باید صداقت کمیسیون اخلاق تجارت و بیشتر خوبی پاشنه بلند مشاوران از می تواند squished داخل شهر هال در عین حال نمایندگان هنوز هم به نظر نمی رسد به درک که برخورد با این مسائل باید در واقع بخشی از این کار برای کسانی که به خوبی جبران می شود دقیقا مانند وظایف.

بله, من می دانم که این استدلال بی معنی است. بنابراین کتی آنها را به من. من با خوشحالی نگاه به آنها. و بیشتر آنچه من آن را انجام دهد به صورت رایگان. من امضا کردن خبرنگاران هزینه حساب برای 20 سالی بنابراین من می دانم که هر ترفند در خاص که شیطان کتاب. (هرگز دیدم یکی برای $300 ذهن. اما پس از آن همه چیز را فقط به یک موضوع از درجه است.)

در ضمن Coun. جف Davison فقط می خواهد این همه برای از بین برود. شورای سهام خنده در سراسر کانادا او تخمین می زند. بعد از همه, چه چند grand خطرناک در هزینه های زمانی که ما در حال اجرا یک هفت میلیارد باک شرکت ؟

خوب جف اگر یکی از خود را 14 نفر خدمه نمی تواند نقطه چیزی توانا ماهی در جو $6,400 هزینه ادعا می کند در حالی که Magliocca خود را با استفاده از سن خود را به عنوان دلیلی برای فراموش کردن کسی که نشسته بود روبروی در حالی که صرف صدها هزار دلار در شام و سپس آن را عادلانه می پرسند که چرا Calgarians باید اعتماد مردم به تصویب یک پروژه عظیم مانند ستیز سبز خط ؟

به همین دلیل این است که در مورد بیش از چند هزار دلار است. و بدون آن قطعا نیست یک شوخی به Calgarians در همه. آنها قطعا نمی تواند لبخند بر لب وقتی که بعد از رای تقاضا می رسد در پست الکترونیکی.

البته شورا است که در یک نقطه سخت. آن را بعید است که هر عضو شورا — Jeromy فورکوش ممکن است یک استثنا — فرار برای کاهش خدمات در شهر آنها بدون شک در مورد مراقبت.

اما این بار ما زندگی می کنند. در واقع کسانی که این بار ما در زندگی برای تقریبا پنج سال در حال حاضر و مگر شهردار و 14 گروه باید یک توپ کریستال نمایش های مختلف دید این بار جلوتر به عنوان به خوبی.

استان نمی تواند به نجات آمده به خاطر آن شکست نیز هست. تنها راه آن می تواند استطاعت بیشتر پول های سرقت تا مالیات بزرگ زمان و انتظار کنی دولت به انجام است که به صندوق کلگری شورای شهر خزانه است توهم تفکر است.

بنابراین کل Magliocca هزینه رسوایی است که باید بیش از تبدیل به پلیس برای تحقیقات برجسته است که پس از سالها رکود شورا هنوز هم حاضر به پذیرش واقعی اقتصادی دولت از شهر ما همه ساکن.

بله, آن را به سختی و کار است که به احتمال زیاد چیزی نیست که نمایندگان تصور است. اما این واقعیت است. هیچ کس خنده در کلگری این روز است.

Chris Nelson به طور منظم نویس برای کلگری هرالد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de