نیل سیمون نقشه راه از ما حزبی باتلاق

X

داستان جریان

مقالات اخیر

“قرارداد برای متحد امریکا: ده اصلاحات به اصلاح جمهوری ما” توسط نیل سایمون. RealClear انتشارات 258 صفحه

تنها 16 درصد از آمریکایی ها اعتماد دولت فدرال به انجام کار درست ترین و یا تمام وقت. تنها 11 درصد اعتماد به نفس در کنگره است. به سختی نیمی از رای دهندگان را مطلوب نظر هر دو حزب جمهوری خواه و یا دموکرات و بیش از نیم مایل ایالات متحده آمریکا تا به حال یک شخص ثالث است. بزرگ فکر می کنم اکثریت افراد ثروتمند و منافع خاص بیش از حد قدرت در واشنگتن و شهروندان عادی بیش از حد کوچک.

چه چیزی می تواند به بازگرداندن ایمان در سیستم ؟ نیل سایمون 51 ساله تاجر و رهبر جامعه که فرار ناموفق مستقل پیشنهاد برای آمریکا در مریلند در سال 2018 نوشته است یک خیره کننده ای موثر تجزیه و تحلیل از چه چیزی اشتباه است با ما سیاست و وارد بهترین لیست تغییرات خاص من مواجه می شوند در چند سال پوشش در امریکا رشد سیاسی جنبش اصلاحات.

یکی از این کتاب بسیاری از فضائل آن حتی دست. او را به رابطه جنسی خشن در هر دو طرف برای قرار دادن رفاه خود را (و خود را از اهدا کنندگان و متفقین منافع خاص) جلوتر از خدمت به مردم آمریکا است. او انفجار هر دو آنها را برای تقویت بیش از حد تعصب ایدئولوژیک افراط گرایی را بدست آورد و بی تمدنی و واشنگتن را بست شکست برای حل تقریبا هر مشکل جدی پیش روی کشور است.

کتاب خود نیز به خوبی نوشته شده است, روشن پرقدرت عمیقا تحقیق و با سابقه تاریخی قصه های. و فقط در 211 صفحه از متن آن را مختصر و قابل دسترس برای شهروندان او معتقد است باید تجمع به تغییر سیستم.

اگر این کتاب دارای یک عیب آن است که سیمون می دهد توجه کافی به اندازه و پتانسیل سیاسی جنبش اصلاحات است که می تواند به عنوان قدرتمند در صرفه جویی و گسترش دموکراسی ایالات متحده به عنوان جنبش مترقی بود که در اواخر قرن 19هفتم و اوایل 20th قرن.

در اوایل کتاب او نوشت که “هزاران نفر از اصلاح طلبان پیوسته اند بیش از 100 گروه است.” و اشاره او به حدود 30 از آنها و رهبران آنها با نام. در واقع وجود دارد ده ها هزار نفر از ملی دولت و فعالان محلی مشغول به کار در سایت های مختلف اصلاحات مبارزات. آنها را به خود جذب میلیون ها نفر از طومار امضاء کنندگان و حامیان و رای دهندگان.

من نیز بر این باورند که راه حل های خود را تکیه بیش از حد به شدت در قوانین فدرال یا قانون اساسی اصلاحات به رفع چیز. هر دو نیاز به کنگره به عمل – و ترافیکی در کاپیتول هیل است که این مشکل در حال حاضر نه راه حل. این جنبش در حال تغییر است و آمریکا یک کشور و شهرستان در یک زمان هدف را در واشنگتن از پایین به بالا.

که گفت: این کتاب سیگنال سهم است که آن سازمان در حدود 10 گسسته اقدامات برای اصلاح سیستم خراب با شواهد قانع کننده که چرا هر یک لازم است. در کنوانسیون سرب گروه های ملی — نمایندگی کند.ما متحد امریکا شماره یک و انجمن ملی حزبی اصلاح طلبان — فعالان توصیف ده ها تن از پروژه های آنها در حال کار در, اما نیل سایمون است که فرد برای اولین بار من می دانم که جزء به جزء مهم ترین.

آنها به شرح زیر است:

(1) قانون نیاز است که تمام دولت-بودجه اولیه انتخابات بود باز به همه ثبت نام رای دهندگان بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی. در حال حاضر 21 متحده اجازه می دهد تنها اعضای حزب به رای دادن در مقدماتی — معمولا پایین مشارکت مردم در امور است که نفع بیشتر پول نقد ایدئولوژیک نامزدها.

مثال: در سال 2018 سوسیالیست firebrand اسکندریه Ocasio-کورتز برنده دموکرات ها-تنها اصلی در نیویورک عمیق آبی 14th کنگره منطقه با جذب فقط 16,898 آرا 4.8 درصد از رای دهندگان ثبت شده. با کمک از رسانه ها-و سیمون می کند از روی لئامت دادن خود را در انتقاد از مطبوعات — او پس عملا مسح به عنوان آینده از حزب دموکرات است.

علاوه بر نشان دادن.ما گروه Openprimaries.org است کمک به تلاش های دولت برای پایان دادن به بسته مقدماتی. در این سال, کمپین برای انجام این کار در راه هستند در آلاسکا و فلوریدا.

(2) قانون به ایجاد حزبی فدرال بحث کمیسیون به مدیریت ریاست جمهوری و کنگره بحث جایگزینی رسانه ها و سازمان های جمهوری خواه و دموکرات-اجرای کمیسیون در بحث ریاست جمهوری است که به طور منظم مانع مستقل و یا شخص ثالث نامزدها از مناظره مرحله.

گروه مبارزات انتخاباتی حزبی FDC که شامل کمیسیون مستقل سطح زمین بازی OpenDebates.org و باز بحث — ادعا آن هزینه های گزافی برای ساخت تا آستانه 15% پشتیبانی و مجازی و عدم امکان ساخت مرحله مانع از نامزدهای بالقوه از حتی در حال اجرا است.

(3) اصلاح قانون اساسی محدود سناتور ایالات متحده آمریکا به دو تا شش سال است و مجلس به سه میشود.

“بسیاری از کنگره اجرا می شود در gerrymandered مناطق با بسته مقدماتی و باید مبارزات خود را در تامین منافع خاص که ایستاده به نفع خود را از انتخابات و احزاب سیاسی است که ارائه پشتیبانی اگر آنها پا خط حزب” سیمون می نویسد. “این تقریبا غیر ممکن است برای خلاص شدن از آنها.”

او درست در مورد آن است. حتی در سال 2016 با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک موج سواری ضد استقرار پوپولیسم 93% از وقت سناتور بودند مجددا انتخاب عنوان شد 97 درصد اعضای مجلس. سیمون اشاره می کند که رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر سن 69 شده در دفتر به طور مداوم از سال 1975. ایران رهبر میچ مک کانل 77 است و به جز برای چند سال به عنوان یک وکیل بوده و در اشتغال از سال 1968. سنا رهبر ایران از سال 2007 او با افتخار از نام مورد “grim reaper” برای مسدود کردن دموکراتیک قانون.

در خانه, سخنران, Nancy Pelosi است 79 شده است و در دفتر از سال 1987. او معاون Steny Hoyer است 80 شده است و در یک دولت حقوق و دستمزد از سال 1967. متوسط سن از خانه کمیته صندلی است 68 و از آنها بوده ام در کنگره برای 24 سال است. تعداد کسانی که برای رهبران ایران در آخرین کنگره تنها کمی پایین تر است.

سیمون به درستی استدلال می کند که تدوین کنندگان کنگره در نظر گرفته شده هرگز به اجرا توسط سیاستمداران حرفه ای با کمی تجربه در دنیای واقعی. هشتاد و دو درصد از رای دهندگان به نفع اصلاح قانون اساسی برای رسیدگی به این ساخته شده لازم توسط دادگاه عالی 1995 رد دولت تحمیل محدودیت.

(4) قانون نیاز به افشای هر گونه کمک مالی به یک سیاستمدار کمیته و یا هر نهاد سیاسی از بیش از 100 دلار است. که یک آستانه پایین اما افشای کامل به نظر می رسد تنها درمان موجود پس از دیوان عالی کشور را در سال 2010 فاجعه شهروندان ایالات تصمیم باز floodgates به نامحدود, شرکت های بزرگ اتحادیه کارگری و دیگر منافع خاص هزینه در انتخابات به نام آزادی بیان است. (مورد 5 در دستور کار خود یک متمم قانون اساسی تغییر تصمیم.) دادگاه عالی خود را توصیه می شود این را به عنوان یک درمان اما همه این تلاش های مسدود شده توسط سنا در مذاکرات مک کانل رهبر.

تصمیم گیری افزایش داده است به “سوپر پکس” که می تواند صرف limitlessly برای کمک به نامزدهای آنها قرار نیست به هماهنگی با اما اغلب فراموش. آنها نیاز به افشای اهدا کنندگان خود را, اما کسانی اهدا می شود “تاریک پول” گروه — اغلب مالیات مزایای 501(c)4 “آموزشی” اشخاص که خود را فاش اهدا کنندگان. و آن گروه نیز می تواند صرف بودجه نامحدود در “موضوع تبلیغات” نه توصیه انتخابات و یا شکست یک نامزد اما حمله وحشیانه و ترغیب رای دهندگان به “ارسال پیام است.”

نشان دادن حتی-handedness, Simon اشاره می کند که در سال 2018 انتخابات — گران ترین midterms در تاریخ — لیبرال outspent محافظه کاران 54 به 46 درصد. نیوجرسی و کالیفرنیا گذشت افشای قوانین و مبارزات انتخاباتی در جریان است در این سال برای اضافه کردن آلاسکا است. گروه های ملی مانند پشت ما جمهوری, آمریکا, وعده, Brennan Center, کمپین مرکز حقوقی و مرکز سیاسی پاسخگویی رهبران در مبارزه است.

(6) قانون اجازه می دهد تا رای گیری از دسترسی به هر نامزد برای هر دفتر با بیش از 5000 امضا طومار.

به عنوان سیمون نشان می دهد کشورهای مختلف تحمیل طاقت فرسا مورد نیاز به صورت مستقل و یا شخص ثالث نامزدها به آن را بر روی رای گیری مورد نیاز است که لازم نیست به درخواست خواهان و دموکرات ها.

او بازگو اقدامات شدید دموکرات ها استفاده می شود به نگه داشتن رالف نادر حالت خاموش برگه های رای در سال 2004 (مبادا او را آرا دور از جان کری) و کسانی که گرجستان خواهان استفاده می شود در سال 2018 به رد ثبت نام رای دهندگان تلاش ها توسط افرادی که به نظر می رسد به احتمال زیاد به رای دموکرات فرمانداری نامزد استیسی آبرامز.

(7) قانون فدرال نیاز متحده برای ایجاد مستقل کمیسیون به رسم قانون گذاری مرزهای منطقه بدون توجه به وابستگی سیاسی. این مورد در سیمون “قرارداد” است که با هدف پایان دادن به gerrymandering.

در سال 2018 پنج متحده — اوهایو و میشیگان میسوری و اوهایو و یوتا — روشن به مستقل redistricting کمیسیون در پاسخ به کمپین های اجرا شده توسط گروه های محلی کمک توسط نمایندگی.ما و دیگر جنبش قرار گرفتند. در سال 2020 این جنبش به کار برای حفظ میشیگان و میسوری از پسرفت اما تلاش های در حال انجام به یاغی gerrymandering در نوادا اوکلاهما و ویرجینیا است.

(8) قانون به نصب رتبه-انتخاب رای دادن در انتخابات فدرال در آمریکا با بیش از یک نماینده به ایجاد چند عضو منطقه.

RCV می پرسد رای دهندگان به نامزدهای رتبه. دوم انتخاب نامزد بازنده هستند اختصاص داده شده به نامزدهای باقی مانده تا زمانی که یک اکثریت. مین تنها دولت با استفاده از آن در حال حاضر, اما چند شهرداری در اجرا آن را با موفقیت از جمله سان فرانسیسکو و اوکلند در ایالت مینه سوتا را در شهرهای دوقلو و سانتافه, N. M. شهر نیویورک گذشت یک همه پرسی به شدت در سال گذشته به اتخاذ سیستم در 2021.

در سال 2020 ، گروه هایی مانند FairVote.org و نمایندگی کند.ما در حال کمک به گروه های محلی را امتحان کنید و آن را به تصویب رسید در آلاسکا گرجستان ماساچوست و یوتا. “RCV را تشویق می کند مدنیت را تضمین می کند برنده اکثریت باز می شود سیستم به یک استخر وسیع تری از رقیب و افزایش احتمال که عملی نامزدها پیروز خواهد شد” سیمون می نویسد.

او همچنین طرفداران چند عضو ولسوالی به طوری که کرسی مجلس را می توان ديه زن نصف ديه مرد با توجه به محبوب رای دادن همه احزاب و مستقل — نمایندگی عادلانه.

(9) یک بازنویسی از مجلس نمایندگان و سنا روش برای تشویق هر دو حزب قانون و همکاری و کاهش قدرت ایدئولوژیک حاشیه.

او می خواهم ممنوعیت به اصطلاح “Hastert قاعده” نام خوار سابق جمهوریخواه مجلس دنیس Hastert موجب لایحه ای نمی تواند به دست آوردن یک رای طبقه مگر اینکه یک “اکثریت اکثریت” مورد علاقه آن است. سیمون طول می کشد هدف در سنا filibuster به موجب آن 60 رای مورد نیاز برای تصویب هر گونه عمده قانون (از آنجا که تعداد مورد نیاز برای جلوگیری از یک لایحه از تهدید با بحث های بی پایان). او همچنین توصیه می کند که خانه سخنرانان انتخاب می شوند با 60 درصد آرا را به خود انتخاب دو حزبی است و هر اتاق را به کف هر قانونی که تصویب کرده است دیگر اتاق.

(10) گذشته او خواستار “فرهنگ وحدت” موجب آن جمهوری خواهان و دموکرات ها توقف درمان هر یک از دیگر به عنوان دشمنان فانی و بازگشت به آنها را با توجه به سیاست های دشمنان است.

“من خواستار تغییر در رفتار از چهار گروه” او می نویسد: “نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, هر عضو کنگره این کشور مربیان و شهروندان خود را دارند.” او برای تماس های دو حزبی ریاست جمهوری کابینت (حتی ریاست جمهوری بلیط) از امضای یک “تمدن تعهد” توسط congresspersons بهتر مدنی آموزش و پرورش در مدارس و عرفی (و نه اجباری) خدمات ملی.

در حال حاضر قطبش آنقدر شدید است که به گفته یکی از نظرسنجی نزدیک به 60 درصد از جمهوری خواهان و درصد بیشتری از دموکرات ها در نظر طرف دیگر “یک تهدید جدی برای ایالات متحده و مردم آن است.” سیمون متهم از رسانه ها به خصوص رسانه های اجتماعی, فاکس نیوز و MSNBC — از تحریک آتش سوزی.

“دموکرات سرزنش ما ناراحت کننده امور در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او می نویسد: “در حالی که جمهوری خواهان می خواهم به محکوم کردن آمریکا. اما دولت ما تقسیم شد و ناکارآمد قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زد به دفتر و یا Nancy Pelosi شد سخنران. به سادگی جایگزین مغلوب ساختن پیشی جستن آنها من را بهانه ای برای ساخت همه چیز بدتر خواهد شد و نه حل مشکلات ما است. ما یک منحرف انتخاباتی ساختار است که افزایش این نوع اشتباه از سیاستمداران است. ما مردم آمریکا باید مسئولیت … [و] اخراج ناسازگار سیاستمداران رد پلاریزه تبلیغات گوش دادن به ما در بهتر فرشتگان ” و تبدیل شدن به شرکت کنندگان فعال در زندگی مدنی.”

من فکر می کنم او خوب استدلال برای هر تغییر در خود “قرارداد.” این لیست کامل نیست. او نمی موضع اصلاح طلبان در تلاش برای جایگزین کردن کالج انتخاباتی به عنوان مثال و یا ثبت نام رای دهندگان به صورت خودکار با هر کشوری تعامل اجازه می دهد felons برای رای دادن زمانی که آنها وقت خود را در خدمت و گسترش استفاده از رای گیری از طریق پست.

اما این یک شروع عالی و مفید نقشه راه برای پیشرفت است. شهروندان ناراضی را با خود دولت باید خرید این کتاب و خواندن آن. سپس آنها باید همچنین پیوستن به اصلاحات سیاسی جنبش ائتلاف با یکی یا بیشتر از آن گروه و علل و کار سخت را به این شعار نشان دهنده.ما یک واقعیت است. که شعار ساده است: “Unrig سیستم.”

مورتون Kondracke است بازنشسته اجرایی سردبیر تماس رول سابق “مک لافلین” و فاکس نیوز مفسر و همکاری نویسنده با فرد بارنز از “جک کمپ: خونریزی قلبی محافظه کار که تغییر امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im