محتوای مقاله

رهبران دو آلبرتا گوشت-گیاهان پردازش شديد COVID-19 شیوع بیماری در میان کسانی که باید شهادت در طی یک بررسی از استان همه گیر پاسخ Alberta اپوزیسیون رسمی گفت.

یک فرعی از انتخاب ویژه سلامت عمل بررسی کمیته ملاقات روز شنبه در خصوصی برای تعیین اینکه کدام بخش از قانون بررسی خواهد شد و آن شهود اگر هر گونه نامیده خواهد شد به شهادت قبل از کل کمیته گفت: NDP MLA و سلامت منتقد دیوید چوپان.

قبل از جلسه چوپان اعلام کرد NDP اعضای کمیته خواهد بود خواستار شرکت کارگیل صندلی و مدیر عامل دیوید MacLennan و JBS کانادا جمهور David Colwell به شهادت در مورد امکانات’ پاسخ به گسترش COVID-19 در میان کارکنان.

“این است که دیدگاه ما این است که به منظور جلوگیری از فجایع بیشتر ما باید یاد بگیرند که از اشتباهات ما” چوپان گفت: در یک کنفرانس خبری در ادمونتون.

“نخست وزیر وعده داده شده این کمیته را یک شیرجه عمیق’ به بهداشت عمومی عمل می کنند و تعیین مناطق برای بهبود. واضح راه اندازی راه برای این کار است COVID-19 بیماری همه گیر. اگر ما می خواهیم به آماده برای موج دوم و یا یکی دیگر از بیماری همه گیر پس ما باید درک روشنی از آنچه اتفاق افتاده در طول این یکی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de