نیروی دریایی Littoral Combat Ship: یک فاجعه ؟

X

داستان جریان

مقالات اخیر

هیچ فرار از این واقعیت که در بسیاری از راه های LCS برنامه یک مثال از چگونگی باردار شدن از, با تجربه و میدان نیروی دریایی رزمندگان. اما آن را از روح وین هیوز: با کمی ابتکار و خلاقیت ما ممکن است هنوز در چنگ یک اندازه گیری از موفقیت از فاجعه است.

نکته کلیدی: چقدر و چه LCS می تواند کمک به این بستگی دارد که به احتمال زیاد زمینه مبارزه با دروغ در خلیج فارس و دریای سیاه یا دریای چین جنوبی است.

آیا وقت آن است که به اعتراف نیروی دریایی ایالات متحده را کشتی رزمی ساحلی یک شکست است ؟ بله. و شاید. در سال 2004 جورج دبلیو بوش رئیس جمهور تلفظ سرنگونی صدام حسین یک “فاجعه بار موفقیت” دلالت تهاجم بود عملیاتی پیروزی در اوایل رفتن اما به قبر اگر نه ناتوان کننده استراتژیک و سیاسی خرید اینترنتی بعد از آن. آن راه دیگری در اطراف با littoral combat ship (LCS) برنامه ای است که انجام شده است اگر هر یک از آن وعده های اولیه و در عین حال می تواند با ارائه ارزش در آینده اگر قرار خلاق تاکتیکی استفاده کنید. معکوس الگوی از آزادی عراق می تواند نگه دارید برای LCS: فاجعه می آید اولین موفقیت نهایی بعد. زمان خواهد شد بگویید.

بنابراین عروق’ لژیون از منتقدان می توانید یک پیروزی دامان و با دلیل کافی. در ضمن LCS مدافعان می توانید نگه دارید امید رستگاری در آینده است. چگونه است که برای یک صلح دوست است ؛

شواهد و مدارک برای تعقیب است محکم. نیروی دریایی بزرگان یک بار در صورتحساب یا لیست به littoral combat ship به عنوان ضروری برای inshore جنگ های دریایی. “آینده برای نیروی دریایی/دریایی سپاه تیم ما نیاز به نیروهای دریایی برای تسلط بر نزدیکی زمین battlespace و فراهم کردن دسترسی برای ملت ما مشترک warfighting تیم” اعلام کرد دریاسالار Vern کلارک رئیس عملیات نیروی دریایی امریکا, رتبه لباس افسر نیروی دریایی در سال 2004. “LCS ارائه خواهد شد قابلیت به ما امکان نیروی دریایی به تسلط در این مهم شمالي منطقه است. این کشتی ها خواهد بود یک جزء حیاتی از فردا اعتصاب حامل گروه اعزامی اعتصاب شدند. ما نیاز به این کشتی امروز.”

“LCS” اضافه شده یک گروه دفاع از آزادی مطبوعات “است کاملا جدیدی از کشتی جنگی نیروی دریایی ایالات متحده. سریع و چالاک و شبکه سطح مبارز, LCS مدولار متمرکز-ماموریت طراحی ارائه خواهد شد فرماندهان مبارز مورد نیاز warfighting قابلیت ها و انعطاف پذیری عملیاتی برای اطمینان دریایی تسلط و دسترسی به نیروی مشترک. LCS عمل با متمرکز-ماموریت بسته است که استقرار سرنشین دار و بدون سرنشین وسایل نقلیه برای اجرای ماموریت به عنوان اختصاص داده شده توسط فرماندهان مبارز.”

پانزده سال به علاوه از این رو اعتیاد به مواد مخدره است panned. چند امروز خواهد استدلال می کنند که LCS یک “جزء حیاتی” از هر oceangoing نیروی کار به عنوان دریاسالار کلارک نبوت آن خواهد بود. فکر می کنم در مورد برخی از مشکلات که دامنگیر این پروژه است. برای مثال بیش از افق ضد کشتی موشک است که تشکیل آن “باتری اصلی” برای سطح جنگ لغو شد یک دهه پیش. که در سمت چپ کشتی toting تنها سبک کوتاه برد اسلحه برای دوئل کردن کشتی های دشمن است. تا سال 2018 نیروی دریایی جایگزین Longbow Hellfire موشک بر روی LCS برای راه انداختن سطح جنگ. اما آتش دوزخ, اما, کشنده, ورزش موثر شلیک طیف وسیعی از فقط پنج مایل است. که قابل اغماض رسیدن در سن زمانی که موشک های ضد کشتی حمله می تواند در اهداف نمرات و یا صدها مایل دور. این امکان LCS خواهد تسلط هر چه سرمایه گذاری در آن اسلحه و یا موشک محدوده به عنوان کلارک ادعا کرد; اما رسیدن به آن باقی مانده است محدود به یک پچ کوچک از دریا به خوبی در افق قابل مشاهده. ادراک دشمنان خواهد به سادگی انفجار دور از فراتر از اسلحه و یا آتش دوزخ محدوده—قبل از LCS خدمه همیشه بسته فاصله به آتش بازگشت.

بازی بیش از.

حامیان نیز متعهد است که کشتی رزمی ساحلی خواهد بود سه کشتی در یک سطح مبارز زیر شکارچی و کشتی مین جمع کن. این ناوگان از پا کشتی می تواند اجرای یک تابع به یک قرار دوستانه پورت به عنوان نبرد شرایطی موجه و بیرون آمدن مجهز به جدید “ماموریت ماژول” توانمند سازی آن برای انجام یک تابع دیگر. در اثر شور تکنسین خواهد پلاگین و بازی تجهیزات مورد نیاز اولیه برای یک ماموریت که مار پوست موجود در کیت و نصب های جدید در عرض چند ساعت. یک LCS پیکربندی برای گفتن سطح مبارزه می تواند پیکربندی مجدد با سنسور و سلاح های طراحی شده برای پیدا کردن و کشتن زیردریایی یا دریا معادن. و دوباره اگر نیاز بود.

در عین حال رهبران نیروی دریایی نومید از روش مدولار در سال 2016 اعلام کرد که از این پس هر هال و خدمه خواهد انجام یک رئیس ماموریت. پیمانه یک ایده عالی بود که کار نمی کند در عمل است. تکنولوژی ساخت این ماموریت بسته شد آهسته به تصویب میدان تست. تدارکات ثابت می شود یک کابوس حتی با کنار گذاشتن ویژگی های travails. آن را سخت به انتظار شروع عملیات جایگزینی ماژول—همراه با کارگران مورد نیاز برای نصب آنها—در بندر مجاور به احتمال زیاد مناطق نبرد.

یکی دیگر از LCS فروش نقطه سقوط توسط ایستگاه فرعی.

و LCS شد بوق و کرنا به عنوان یک کشتی جنگی در ارزان است. هزینه پایین آن اجازه می دهد آن را به ساخته شده به صورت فله به متفرق و در عین حال تقویت ناوگان مبارزه با پانچ. در عین حال هزینه هر نسخه دو برابر شده و سپس برخی از. علاوه بر این نیروی دریایی این طرح برای “بهینه منینگ” از LCS خدمه—رهبری های خنده دار تعبیری برای دقیق تر عبارت حداقل منینگ—یک دستور غذا برای overworked افسران و ملوانان. بدتر امتناع از اختصاص بیش از حداقل تعداد خدمه به کار کشتی در زمان صلح به معنای وجود مازاد نیروی انسانی اجازه می دهد یک خدمه به رنج می برند تلفات در زمان جنگ—به عنوان کشتی های جنگی معتاد به انجام بازیابی از آسیب و مبارزه در.

اذعان دیرهنگام از حقایق ناخوشایند باعث شد نیروی دریایی مقامات به کاهش پیش بینی شده موجودی کشتی رزمی ساحلی از 55 به 52 به زمان مجموع 32. در حال حاضر رهبری است غرق در افکار در مورد بازنشستگی چهار پوسته فقط دوازده سال پس از اولین ضربه ناوگان. تعطیل خود را از newish دارایی به ندرت علائم رسمی رای اعتماد در برنامه است. مخالفان جامد مورد.

اما. تاریخچه نیروی دریایی مملو از نمونه هایی از سیستم عامل بودن repurposed برای ماموریت های جدید اغلب به اثر خوب است. ناو هواپیمابر USS Midwayدر حال حاضر یک موزه دریایی در سن دیگو آب نما قرار گرفتند ثابت اصلاح در آن طبقه ، Spruanceکلاس ناوشکن ساخته شده است به طور عمده برای جنگ ضد زیردریایی یافت زندگی جدید را به عنوان Tomahawk cruise-موشک حامل یک بار عمودی راه اندازی سیلوهای شد backfitted بر روی آنها. LCS می دهد که الگوی آشنا.

نیروی دریایی سخنگویان رفته اند closemouthed مورد LCS ماموریت ماژول در ماه های اخیر و سال احتمالا برای جلوگیری از افشای بیش از حد به ناظر آنتاگونیست پس از آن سخت است برای تعیین اینکه آیا ماژول های خود را در حال رشد درد در پشت سر آنها و در حال حاضر ارائه قابلیت کار در سطح ضد زیر دریایی و ضد جنگ های معدن. حتی پس از, ویژگی های جادوگران به نظر می رسد به کار کرده اند kinks در کشتی های خود که شامگاه یک سری از عمومی و شرم آور مهندسی شکست های چند سال به عقب باعث نیروی دریایی potentates به سازماندهی مجدد برنامه است.

هر “seaframe”—بهتر شناخته شده به عنوان “کشتی”—در حال حاضر دارای برخی قابل اعتماد سطح-قابلیت های جنگ. کشتی رزمی ساحلی می تواند سوار هلیکوپتر. آنها می توانند انواع وسایل نقلیه بدون سرنشین. و در یکی از دلگرم کننده تحولات سال های اخیر خود را به تسلیحات بسیار بهبود یافته از طریق علاوه بر این از نروژی ساخته شده است اعتصاب نیروی دریایی موشک بیش از افق ضد کشتی مهمات که به دریا رفت و پردازنده USS Gabrielle Giffords سال گذشته است. کلاس در بسته اول آن جدی erikson.

و با آن یک بارقه امید برای آینده است. چه توابع می تواند کشتی رزمی ساحلی انجام اگر astutely مستقر? پاسبانان وظیفه اول از همه. کشتی رزمی ساحلی مناسب برای زمان صلح و پاسبانان عملیات و در واقع ساخته شد, در بخش, برای آزادی پایتخت کشتی از ماموریت ها که نمی خواست یک کشتی جنگی bristling با موشک و استادانه سنسور سوئیت. فقط به عنوان gunboats پس از عمل به عنوان پلیس و دیپلماتیک پیاده سازی اغفال چند به فکر آنها بودند battleworthy سیستم عامل یک LCS می تواند کمک به دستگیری دزدان دریایی و قاچاقچیان در اسلحه و قاچاق کالا و دریانوردی ne’er-do-چاه. در واقع عروق مبارزه با مواد مخدر تجارت برای چند سال در حال حاضر. یکی اعزام به کارائیب حوضه فقط به این منظور سال گذشته است.

دوم دیپلماتیک کار می کنند. کار کردن در کنار شرکای خارجی کمک می کند تا نیروی دریایی ایالات متحده ایجاد ائتلاف و اتحاد و پیشرفت مرکزی دستور از دو دریایی ایالات متحده استراتژی اسناد—هر دو به عنوان یک استراتژی تعاونی برای قرن 21 Seapowerو هر دو مبتنی بر تاسیس مشارکت به پلیس دریا. Gabrielle Giffords است پیمودن دریای جنوب چین در حال حاضر به عنوان خواهر کشتی USS Montgomery. LCSs کار کرده اند و با منطقه ای نیروی دریایی و سواحل سپاه پاسداران در گذشته انجام سالانه تمرینات و کمک به دولت های محلی ایجاد ظرفیت برای به اجرا درآوردن حقوق خود را تحت قانون از دریا. از طریق روال استادانه شرکت از این نوع در ایالات متحده تقویت شهرت خود را به عنوان یک شریک قابل اعتماد—تقویت شانس خود را از صف آرایی های چند ملیتی پشتیبانی در مواقع استرس.

و سوم مبارزه با. دلایل آشکار جنگ و زمان صلح, دوقلو, بازدارندگی و اجبار—نمایش رزمی قابلیت به معنای گاو حریف به تسلیم بدون مبارزه—را به خود جذب بیشتر تمسخر طول کشتی رزمی ساحلی’ طول عمر. آن را به ارزش اشاره به این که در اواخر کاپیتان وین هیوز فنون استاد از روز خود را هرگز از دست ایمان در littoral combat ship بالقوه در جنگ های دریایی. در آخرین نسخه از سری خود را در ناوگان تاکتیککه به نظر می رسد فقط در سال گذشته هیوز exhorts دریایی استراتژیست را تضمین دسترسی به “حاشیه دریاها”—جغرافیای سیاسی گورو نیکلاس Spykman مدت—مجاور اوراسیا supercontinent تمرکز نیروی دریایی ایالات متحده تلاش. پس از همه آمریکایی دریانوردان می توانید کمی در اوراسیا بدون دریایی دسترسی داشته باشید. او به طور خاص نقل از LCS به عنوان یک پلت فرم است که می تواند کمک به ارمغان بیاورد که در مورد.

این آب است که خبرها را از جمله دریای مدیترانه خلیج فارس و دریاهای shoreward آسیا اولین جزیره های زنجیره ای. هیوز عالی بود طرفدار پراکنده سنسور قدرت شلیک و فرمان و کنترل در میان به عنوان بسیاری از سیستم عامل که ممکن است. تکه تکه نیروی کار ممکن است از دست دادن یک فرد واحد در عمل اما این امر از دست دادن تنها یک درصد از مجموع قدرت مبارزه است. آید تپه چند ماموریت قابلیت بر روی یک بدنه مانند یک رزمناو و یا ویرانگر در مقابل خطرات بخشش همه از این قابلیت در یک درگیری با دشمن. اعلام تاکتیک های مریم گلی: در عصری که دشمن نیروی دریایی قابلیت ساکن در بخش های بزرگ در ساحل مبتنی بر هواپیما و موشک و در seagoing صنایع دستی بهتر است برای نیروی دریایی ایالات متحده “به مبارزه با آتش با آتش با استفاده از مصرفی موشک حمل هواپیما و یا سطح مهارت” خود را به تعقیب مبارزه برای شمالي دسترسی داشته باشید. آن را “تابو” به ارسال پایتخت کشتی به رقابت نزدیکی ساحل وسعت.

هیوز موجب اقتدار LCS دقیقا به این خاطر آن ورزش ظرفیت برای کار در شرکت با یک خانواده بدون سرنشین سطح هوایی یا زیر سطحی وسایل نقلیه و همچنین با دیگر سفینه های سرنشین دار. فرماندهان می توانید فن قابلیت در میان بسیاری از گره ها در حالی که حفظ توانایی تمرکز قدرت شلیک در نقاط تاثیر به کارگیری “شبکه-اختیاری” ارتباطات به مبهم نیروی محل. بود LCS خود را پیاده سازی انتخاب برای inshore مبارزه با? هیچ. آن را بیش از حد بزرگ بود و مزاحم برای طعم و مزه خود را. او مورد علاقه ساحلی رزمناوهای. در اطراف نوبه خود از قرن هیوز فرموله “مقالات” مفهوم آن را به میدان فرستاد سطح هنر و صنعت به مراتب سبک تر از LCS 3000 عجیب و غریب تن است. Streetfighter عروق را آواره حدود 1000 تن ساخت آنها مقرون به صرفه در swarms. اما از آنجا که نیروی دریایی ایالات متحده تصمیم گرفتند برای ناوچه به اندازه کشتی رزمی ساحلی هیوز بود که مصمم به استفاده از آنها. که ستوده نگرش است.

یک زن و شوهر از نقاط در بسته شدن. یکی از تنظیمات مهم است. چقدر و چه LCS می تواند کمک به این بستگی دارد که به احتمال زیاد زمینه مبارزه با دروغ در خلیج فارس و دریای سیاه یا دریای چین جنوبی است. عملیات باید متناسب با تئاتر; این استراتژی 101. و دو آن را اشتباه و گمراه کننده به متمرکز بر روی ویژگی های فنی از فردی و کشتی و هواپیماهای جنگی و یا مهمات به عنوان نظامی عامیانه عادت انجام می دهند. ناوگان یک ارگانیسم که عناصر باید با تعامل و متقابلا تقویت یکدیگر برای رسیدن به پیروزی در دریا. هدف از استراتژی است که برای متراکم کردن قدرت شلیک برتر در تعیین مکان و زمان. نیروی به عنوان یک کل و نه تنها بخشی از آن چیزی است که تمرکز قدرت برای عمل است. آن است که مناسب نقطه کانونی و واحد اندازه گیری برای tacticians. پیدا کردن راه یک littoral combat ship آن هواپیما و وسایل نقلیه بدون سرنشین می تواند کمک به ناوگان برنده شدن در این مبارزه برای دسترسی به حاشیه دریاها است که این کار قبل از سطح فرماندهان جنگ. اگر آنها برنامه می ریختن لکه دار کردن آن شکست.

هیچ فرار از این واقعیت که در بسیاری از راه های LCS برنامه یک مثال از چگونگی باردار شدن از, با تجربه و میدان نیروی دریایی رزمندگان. اما آن را از روح وین هیوز: با کمی ابتکار و خلاقیت ما ممکن است هنوز در چنگ یک اندازه گیری از موفقیت از فاجعه است.


جیمز هولمز توسط J. C. وایلی صندلی استراتژی دریایی در کالج جنگ نیروی دریایی و نویسنده از یک راهنمای مختصر به دریایی استراتژیمنتشر شده در سال گذشته است.


این مقاله به نظر می رسد در اصل در منافع ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de