نیروی دریایی از بین بردن بیشتر ملوانان از زده ناو هواپیمابر

“سناتور اولویت است حفاظت از سلامت و ایمنی از هر سرویس, عضو, در حالی که حفظ عملیاتی آمادگی” عرق گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

ویرجینیا سناتور دموکرات Tim Kaine و مارک وارنر گفت: در توییتر که آنها نوشت Modly نامه یکشنبه پرسیدن سوال در مورد نیروی دریایی آمادگی به کار کشتی با COVID-19-رایگان خدمه در همان زمان به آن نیاز دارد برای ضد عفونی کردن آنها.

نمی ‘رسول شلیک’

در مقایسه با Crozier درخواست, Modly به خبرنگاران گفت: آنها بر این باور نیست که 90 درصد از خدمه باید برداشته شود. حدود 1000 نفر از ملوانان نیاز به باقی می ماند در هیئت مدیره بیش از 20 درصد از کل خدمه 4,800-به همراه ملوانان — برای حفظ بحرانی توابع عامل, او گفت:.

Modly گفت: بسیاری از ملوانان گرفته شده اند حامل فقط در 48 ساعت گذشته است. تا کنون بیش از 1000 نفر از خدمه کشتی فرستاده شده اند در ساحل در گوام است.

طرح او اضافه شده است که به منظور بالا بردن تعداد evacuees به 2,700 حدود 56 درصد از کشتی توسط این آخر هفته. مقامات نیروی دریایی گفت: آنها feverishly به دنبال فضاهای خانه ملوانان در گوام ویژه از جمله در دسترس در اتاق های هتل ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>